0

@kuz musisz sobie stawiać kolejne cele w życiu.

5

Na protesty potrafią się tak zmobilizować, a na wybory to już nie. Jak zwykle młode pokolenie budzi się z ręką w nocniku.

0

Dobrze że miałem robote w domu i nie oglądałem. W sumie już i tak nie przeżywam tego jak kiedyś.

6

Ciekaw czy będą zwracać za poniesione koszty organizacji wesel...

0

Jak wykupiłem allegrosmart na miesiąc za pomocą mtransferu to będzie mi się automatycznie ta usługa odnawiać czy jest tak tylko w przypadku gdybym zapłacił karta płatniczą?

0

@tobiasson92 dużo zdjęć mi robiła jakimś mikroskopem i pokazywał przed robota i po robicie zdjęcia. Mi się zaczynała lekka próchnica i dlatego może tak drogo, ale przysięgam. Miasto 40 tysięcy więc nie duże. Paranoja, chory system chory kraj. Już bym wolał kasę że składek brać do kieszeni i sobie odkładać na leczenie.

5

Człowiek płaci tyle składek, a i tak musi iść prywatnie. 30 minutowa wizyta u dentysty prywatnie, dwa zęby koszt 800 zł i to zwykłe leczenie, a nie kanałowe. Na kasę chorych nie robią tego albo nawet nie zauważyli, że te zęby były do roboty. Chory system.

12

Gorące dyskusje i wpis na temat JP II. Jest to typowy komentarz użytkownika @Chakalaka
Jak zwykle jedynie by sprowokować, wywołać gównoburze i zwrócić na siebie uwagę. Zawsze mnie u niego śmieszy, że w każdym komentarzy pisze "chętnych zapraszam do dyskusji", a w wyżej wymienionym wpisie na 83 komentarze nie odpowiedział ani razu, a tak zapraszał do dyskusji. Typowy użytkownik @Chakalaka wejdzie na LR wrzuci jakiś komentarze jedynie by wywołać jakąś gównoburze i sobie pójdzie.

0

Czasami mam uśmiech na twarzy jak wchodzę na popularne portale.
Na samym środku nagłówek, że przegrywamy walkę z wirusem, że mamy najwięcej przypadków w Europie i jesteśmy w czołówce rankingów, a z drugiej strony nagłówek, że decyzja rządu pogrąża kolejne branże i nie będzie po nich śladu.
I jak tu dogodzić? :-)

3

@prucnalkam Dla młodych par, wchodzących w dorosłe życie owszem jest to duży wydatek.

3

Rząd tak rzuca każdemu rekompensaty, to ciekaw czy będą rekompensaty dla par, które poniosły koszty związane z weselem, a będą musiały je odwołać. Już to widzę jak sala, zespół, kamerzysta itp. zwraca kasę...

0

Ciekawe czy ziomek w 1 z 10 przegrał jakiś zakład czy taki jest naprawdę.

43

Pandemia...
Moja znajoma, 29 lat, dwoje dzieci, niedawno wybudowała dom i się wprowadziła.
Złośliwy nowotwór piersi, bardzo duży.
Ponad 4 miesiące odsyłali ją od lekarza do lekarza z kwiatkiem, bo "pandemia".
Dopiero nie dawno ktoś się zlitował, wykonał biopsję...
Można było zacząć leczenie 3-4 miesiące wcześniej, no ale tak, teraz jest pandemia i ważniejsze sprawy. To co napisze teraz będzie wydawać się okropne, ale ona ma jezcze całe życie przed sobą, natomiast na koronę umierają osoby starsze.

0

Ten cały "doktor" Grzesiowski mnie denerwuje, wieczna krytyka i niezadowolenie, uważa się za nie wiadomo jakiego eksperta. Teraz neguje metody leczenia Trumpa. Wydaje mi się, że chyba lepiej wiedzą co robią, stoi za tym cały sztab najlepszych ekspertów w Ameryce...

1

@icon3520 Ja w większości przypadków mówię bezosobowo :-) jak się witam to mówię dzień dobry.

10

I znów nachodzi brak ochoty na oglądanie Barcy, gdy młodzi są wypychani z klubu, a zostaje szrot. Wolę oglądać porażkę młodziaków niż tych starych wypalonych "piłkarzy".

1


Jest moc.

0

@MrShakira oglądałem kiedyś na YT Polaka który przepracował praktycznie większość życia na platformach itp. nie pamiętam jak on się nazywał, ale wszystko tłumaczył co i jak. Chyba wymagane są jakieś szkolenia.

0

@Terminator4666 Jak diesel to 1.9 TDI 90 albo 110 km, silnik nie do zajechania, na oleju opałowym pojedzie :-)

0

@lucca87 osoba z mojej rodziny pracuje w lab

1

Drugi zabawny przykład odnośnie korony.
Straszy Pan, chory na koronę, jest w ciężkim stanie, to fakt.
Jego córka która spędzała z nim najwięcej czasu, na początku uważano, że to ona go zaraziła. 3 razy robiony jej test RT-PCR i 3 razy ujemny. Dziś przyszła zrobiła dwa razy test na przeciwciała i dwa razy wykazało, że posiada przeciwciała na koronę.
Ciekawe który test jest do du...

1

@Bykunn Tak właśnie było. Paranoja.

5

Napiszę wam zabawną historię. W moim mieście nie można dostać się do lekarza, wszystko pozamykane, bo wiadomo wszyscy boją się koronawirusa.
Szpital wraz z pracownikami sanepidu organizują zagraniczną wycieczkę dla swoich pracowników. Co się okazuje? Kilka osób z tej wycieczki jest zakażonych koronawirusem, oczywiście z wycieczki wrócili 2 tygodnie temu i wszyscy po tej wycieczce poszli jakby nigdy nic do pracy, dopiero teraz zaczynają testować jak szambo wylało, ktoś źle się poczuł. Ciekawe tylko ile osób zdąrzyło zakazić się przez ten czas.
Nawet nie potrafię tego skomentować, znając życie nikt nawet za to nie beknie. Nie dość, że nie chcą leczyć, bo się boją, to jeszcze idioci narażają niewinnych ludzi na niebezpieczeństwo...

1

@Bobo25 Cały piłkarski świat czeka na jakieś info od Leo, a tu już tyle dni nic. U nas jak u nas, ale wydaje mi się, że w innych krajach traktują go jak prawdziwego Boga futbolu, szczególnie dla takich zagorzałych kibiców powinien wystosować jakieś swoję oświadczenie do całej sytuacji, w internecie jest wiele obrazków jak kibice przeżywają tę całą sytuację.

3

Messi bardzo źle postępuje. W tym momencie pluje mi w twarz, pluje w twarz wszystkim kibicom. Nie chodzi o to, że chce odejść, po prostu mógłby skierować jakieś wyjaśnienia do kibiców... Leo w tym momencie działa również na niekorzyść klubu, bo sytuacja z nim nie jest wyjaśniona i klub nie może normalnie przygotowywać się do sezonu, w kontekście zakupu albo sprzedaży zawodników oraz planowania drużyny. Ja rozumiem, że jest cięty na Bartka, w sumie tak jak my wszyscy, ale powinien pomyśleć trochę o klubie któremu zawdzięcza bardzo wiele, powinien starć się jak najszybciej wyjaśnić swoją sytuację, aby klub miał czas dostosować się do nowej rzeczywistości bez niego, co będzie cholernie trudne. Leo jest zbyt dużą legendą dla tego klubu żeby mógł sobie tak o poprostu wyjść tylnymi drzwiami.

0

@Ghotti Nikt za niego tyle nie wpłaci.

2

https://x.com/wusi88/status/1299267611239350272
Ciekawe za co, może nie uklękła przed nim w ramach przeprosin.
#BLM

1


Zobaczymy co ciekawego pokażą.

0


Już chyba to przerobili na wszystkie możliwe sposoby :-)

0

Super... Skracają kwarantannę z 14 do 10 dni, ale nie będzie obowiązku pobierania testu... Czyli 10 dni siedzenia na dupie. Do tej pory, gdy pobrali Ci test i wyszedł Ci ujemny to kwarantanna kończyła się dzień po otrzymaniu wyniku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?