Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie odwieczne pytanie, Audi czy BMW?
3
Powrót do szkół od 1 września, dobra decyzja.
0
Trump twierdzi, że to mógł być atak.
Na Twitterze wyczytałem, że w tym miejscu mogły być przerabiane przez hezbollah pociski na bardziej precyzyjne do ataku na Izrael.
Mnie już nic nie zdziwi, zaczynam coraz mniej wierzyć w przypadki i wypadki.
https://x.com/RestitutorOrien/status/1290900383817179136
1
Czuje, że będzie mnóstwo ofiar, widziałem filmiki z wieloma porozrywanymi ciałami. Teraz tylko czy to był skład skonfiskowanych chemikaliów czy może skład amunicji...
17
W Bejrucie walnęło jak z atomówki, tylko promieniowania brak. Ten filmiki dobrze ukazuje siłę wybuchu, domy po prostu wyparowują.
https://x.com/borzou/status/1290675854767513600
4
https://kobieta.onet.pl/wirus-zabral-mi-wszystko-prace-kariere-pieniadze-przyjaciol-nie-mam-nic/2ypwzyh
Mam bekę z takich "artykułów" i to jest na głównej Onetu.
Robią z tego wirusa jakby to była najcięższa postać nowotworu złośliwego albo innej nieuleczalnej choroby...
0
@SkN Ja się bardziej obawiam kwarantanny niż samego wirusa, dlatego stosuje środki ostrożności.
0
@banann16 Nie przesadzaj, gdy rozmawiam z przedsiębiorcami to zdecydowana większość mówi, że jest na plus pomimo tej epidemii, sporo kasy wyciągnęli z tarczy. Oczywiście im większa firma tym na większym plusie.
0
Jaką markę telewizorów polecacie do max 1000 zł? Bardziej mi zależy żeby był solidny, niż żeby miał bajery, bo to ma być dla starszego małżeństwa.
0
@Ghotti Ile mniej więcej liczysz kasy za postawienie domu i wykończenie go pod klucz?
1
@AV0CAD0
1
Produkcja przemysłowa + 0,5% r/r. Spore zaskoczenie, prognozowano - 7%. W porównaniu majem wzrost + 13,9%.
0
@SHIBA Dla mnie redzi popełnili ogromnym błąd wybierając takie uniwersum, powinni zostać w klimatach wiedźmina.
3
@Aqualitek Ja kupiłem stocka na wesele, bo była dobra cena, a butelka też w miarę ładna. Niektórzy też kupują stumbras'a. Bocian to już strasznie się popularny zrobił.
5
@Chakalaka W dzień wyborów mógłbyś sobie już dać na luz.
1
@LuisSalvano Ja mam wesele za rok i szacuje koszt w granicach 65 -75 tysięcy. I to nie jest wesele na "bogato", jedynie zespół zamówiliśmy lepszy (5.5 k), bo to podstawa. Niestety wszystko jest cholernie drogie i wątpię czy nam się zwróci, szczególnie że tylko moi rodzice oddadzą pieniądze za gości z mojej strony.
0
Takie luźne pytanie przed meczem, ze względu na obecną sytuację, jakie fajne miejsca w Polsce polecacie na urlop? Ciągnie mnie w stronę Giżycka, Mikołajek, gdyż nigdy nie byłem na Mazurach, ale rozważę też inne propozycje i miasta. Może jakieś ciekawe miejsce w górach. Bałtyk odpada, gdyż chciałbym zobaczyć coś nowego.
50
Śmieszy mnie, że ludzie oczekują wolności, tolerancji, niezależności, równouprawnienia oraz narzekają na dyskryminację, a sami się wywyższają i wykazują pogardę dla innych (chodzi mi o wpis Bońka). Człowieka z podstawowym wykształceniem i ze wsi można z czystym sumieniem poniżać i ośmieszać, należy mu zabrać prawo głosu, ponieważ jest ciemny, głupi i zacofany, natomiast lesbijki albo geja nie można poniżać, bo to przecież akt dyskryminacji, przecież nowoczesny człowiek musi być postępowy, oświecony i tolerancyjny. Czasami mam wrażenie, że wyborcy Trzaskowskiego się wywyższają, patrzą z góry, uważają się za istoty ponad przeciętne, gardzą plebsem uważając go za gorszy sort. To nie moja sprawa, ale czy to nie jest dziwne, że dopuszczają się dyskryminacji osób niewykształconych, a domagają się tolerancji osób homoseksualnych bądź innego koloru skóry? Bo co, bo teraz jest modne wstawić sobie na profil tęczę, żeby być zauważonym? Oczekujemy szacunku od innych więc powinniśmy tez go okazywać. Takie wpisy jak Bońka tylko zmniejszają szansę Rafała. Ciekawe w większości jakie wykształcenie posiadają "zagorzali" kibice Polskiej ekstraklasy.
15
@tobiasson92 odkrywcze
3
Na wp.pl wyskakuje mi reklama F-35 od Lockheed Martin, chyba siebie za pół roku kupię jak dozbieram :-) czasami te reklamy są mega dziwne.
0
Ciekawe czy "młodzi i wykształceni" pójdą w końcu na wybory, a nie najwięcej krzyczą, a później frekwencja jedna z najsłabszych.
0
@tobiasson92 ale ja nie napisałem, że wróci na maksymalne obroty.
0
Ciekaw dane podał dziś GUS odnośnie sprzedaży. Oczywiście maj jescze spadek r/r, ale bardzo duże odbicie mdm. Nie jest aż tak tragicznie, można zauważyć odbicie V kształtne, a np. meble RTV i AGD rośnie nawet szybciej niż przed kwarantanna (+14,6 % r/r). Mam nadzieję, że powoli będziemy wychodzić z tego marazmu i aby ta korna już odpuszczała.
0
Jaką szczoteczkę elektryczną do zębów polecacie?
12
Ja bardzo bym chciał, żeby Lewy zdobył złota piłkę, nawet kosztem Leo, bo w tym momencie to Lewy bardziej zasługuje. To by było coś wspaniałego, tak samo życzę mu wygranej LM.
0
@Rothan1 a nie łapiesz się na ulgę do 26 roku?
0
@MarioVeB! Kamysz będzie miał więcej.
2
@TheNekro94 Ale ja nie każe Ci iść na tiry, chciałem pokazać że jedni biorą kredyt na 20-30 lat a inny jadą za granicę albo jeździć na tiry, ale to jest ciężka praca non stop przez 4-5 lat.
3
@Rudi35 Mam znajomych, którzy pobudowali się sami bez pomocy rodziców w przeciągu 4-5 lat. Idź na tiry, kierunek jak najdalszy np. Turcja, oczywiście prawie nie ma Cię w domu, ale da się ogarnąć w tyle lat bez kredytu. Wypłata 7 - 12 tysięcy, święta w trasie plus coś na lewo (kupują alko na Bułgarii i sprzedają w Turcji za lepsza kasę). Wszystko można ogarnąć, ale to trzeba mieć samozaparcie i niestety to jest wybór, albo kilka lat trzeba z życia sobie "wyjąć", albo kilkanaście lat (20-30) spłacać kredytu.
1
@kamilos1214 jedz gdzieś do warsztatu to Ci wyważa i założą.