3

@Values amator z Chorwacji... Ktoś tu upadł na głowę.

0

Ma ktoś konto w mbanku? Dziś dostałem @ od mbanku o jakiejś akcji z urzędem ochrony konkurencji i konsumenta 6/2019. Rozumiem o co w tej akcji chodzi, ale jest napisane o jakiś zwrotach, wie ktoś coś więcej na ten temat?

0

@tyles116 wydaje mi się, że będzie tam tylko prezentacja drużyny.

1

Można gdzieś legalnie w internecie obejrzeć dzisiejszy mecz?

2

U mnie jak w filmach, policja prowadziła pościg przez kilka miejscowości, w końcu uciekinier skręcił w pola i porzucił na polu kukurydzy mojego wujka nowe audi RS w kombi na litewskich numerach . Koleś uciekł na piechotę policji, rozpłynął się, sąsiadka mówi, że widziała jak ktoś wychodził dalej z pól i wsiadł do nowego czarnego BMW. Ciekawe czy to narkotyki, czy to audi było kradzione.

6

Według mnie, zarząd powinien postarać się sprzedać Dembele a zostawić Cou i kupić Neya. Nie wierzę już w to, że Dembele w końcu odpali.

6

Nie macie czasami rozkminy gdzie zmierza ten świat? Wchodze dziś sobie na YT (w tygodniu nie mam zbytnio czasu i ochoty) i jak słucham tych kawałków z karty na czasie to sobie właśnie tak rozmyślam. Ta dzisiejsza młodzież serio taka jest i tak postępuje? Aż się czasami boję w jakim kierunku to wszystko zmierza. Planuje założyć w najbliższym czasie rodzine i serio boję się co czeka moje dzieci, trzeba będzie jakoś ustrzec je przed tym dzisiejszym chłamem. Kiedyś rap był chyba inny, za gówniarza bardzo się tym interesowałem, znałem bardzo wiele utworów, w tamtych czasach były poruszane inne tematy. Teraz chyba tej młodzieży od dobrobytu w dupach się przewraca. Dziś ważniejszy jest Instagram / snap od prawdziwej przyjaźni, prawdziwych relacji ze znajomymi. Uważam, że ogromny wpływ na młodzież mają Ci dzisiejsi "artyści". Nie mam zamiaru komuś ustawiać życia, po prostu wyrażam swoją opinię. Za dzieciaka nie miałem lekko, dziś dzięki swojej ciężkiej pracy już jest lepiej, tak na szybko to kawałek Fenomen - Szansa zawsze dawał mi kopa do działania i brania życia w swoje ręce a nie użalania się nad sobą. Tak tak wiem kiedyś to było bla bla bla...

0

Co uważacie o Medium/Tau? Bez względu na to co porusza w swoich tekstach. Ja często lubię wracać do jego kawałków.

0

@barteq dla mnie Dembele nie ma odpowiedniej psychiki do bycia najlepszym, no ale może się mylę, czas wszystko zweryfikuje.

1

Takie tam pier... Ja wiem, że napluł nam w twarz, ale jak wróci to będę oglądał w końcu z przyjemnością mecze Barcy (od około 2 lat nie jarają mnie tak jak kiedyś). To nie moja kasa, jak uda się im go ściągnąć to fajnie. Ja pragnę czerpać przyjemność z oglądania Barcy. Ney w 37 meczach strzelił 34 gole i zaliczył 21 asyst, w LM dla PSG w 13 meczach strzelił 11 goli, który zawodnik tyle nam da? Dembele? Ja już dawno przestałem w niego wierzyć, jestem przekonany, że nigdy nie wskoczy na wyższy poziom i nawet nie zbliży się do Neya.

0

@piotrek1315 jakoś nie myśleliśmy ile jeszcze przeznaczymy, ale jakoś ograniczać się nie będziemy

0

@Koors byłem w tamtym roku, jakoś nie przypadło mi do gustu, ale dzięki

2

Jakie nadmorskie miasto / miejscowość polecacie na wakacyjny wypad z dziewczyną?

0

0

Posiadam xiaomi redmi note 5. Miał ktoś z was taki problem, że ciągle wyświetlała się ikonka podłączonych słuchawek pomimo tego, że tak naprawdę nie są podłączone? Przez to nie odtwarza mi żadnych dźwięków z multimediów i gdy ktoś dzwoni to też nic nie słyszę, bo pokazuje, że mam podłączone słuchawki a tak naprawdę ich nie ma.

1

@vangoor Wymiatał w PES 6 :-)

0

Rzecznikowi praw obywatelskich chyba coś na głowę spadło.

1

No to niech w następnym sezonie Barca trafi na przyszły klub de Ligt'a. Messi niech go położy i ośmieszy jak kiedyś Boatenga. :-) może wtedy trochę pokory zdobędzie.

0

Znacie jakieś legalne sposoby na dorobienie sobie, albo jakąś ciekawą formę pracy dodatkowej???

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Uuuaaa widzę PO i Nowoczesna wjeżdżają na pełnej pi....e. Grzesiu groźnie brzmi, ale efekt chyba każdy wie jaki będzie. To taki Valverde w Barcelonie.

0

Jak postrzegacie "firmy" specjalizujące się w wynajmowaniu ludzi ze wschodu (ale i nie tylko) innym firmom produkcyjnym za kasę? Takich firm ostatnio zrobiło się mnóstwo, zarabiają krocie, są tylko pośrednikami, a szary człowiek ze wschodu i tak dostaje całe nic. Bardzo często takie firmy przejmują takich ludzi od razu na granicy i na siłę upychają gdzie się da, nawet gdy Ci nie mają odpowiednich umiejętności. Dla mnie to trochę podchodzi pod handel ludźmi. Często jest tak, że firma pośrednik dostaje ponad 22-24 zł brutto za godzinę pracy takiego człowieka, jestem przekonany, że pracownikom że wschodu nie wypłaci nawet połowy tego. Widać na wszystkim można zarobić.

1

@Odesseiron A ostatnio czyli 5 odcinek nie jest dopiero dziś wieczorem?

1

@sevs Ja grałem na lapku: i5, 8 GB ramu i karta nv gt 740m 2 gb. Zainstalowałem jakieś tam dodatki żeby jeszcze lepiej chodziło na słabszym sprzęcie i bez problemu przeszedłem całą grę. Oczywiście grałem na niskich / średnich ustawieniach.

0

Macie dziś problem z wysyłaniem SMS w Orange?

0

http://podroze.gazeta.pl/podroze/7,114158,24806212,piaszczyste-plaze-blekitny-ocean-to-nie-wakacyjny-raj-a-wyspa.html Panowie świata... Jak zwykle bezkarni. Widzą innych a swoje zbrodnie nie. I jeszcze ten projekt 4.1 maskara. Jeszcze wszyscy odczujemy konsekwencje, uwielbiam naukę i postęp, ale nigdy takim kosztem.

2

Jeżeli prawda to słabo.

0

Skąd jesteś? Lubelskie?

5

Opis autora na końcu mocno hipsterski ;-)

0

Czarnobyl nawet dobrze oceniam, aczkolwiek szkoda, że nie rozpoczęli akcji trochę wcześniej, mianowicie mogli przedstawić cały przebieg testu bezpieczeństwa i jak im to wymknęło sie spod kontroli. Moja druga uwaga to w moim odczuciu mogli przedstawić to z bardziej naukowego punktu widzenia, ale pewnie za dużo wymagam, bo przeczytałem i obejrzałem chyba wszystko na temat Czarnobyla, stąd ten lekki niedosyt pod tym względem (myślałem, że dowiem się czegoś nowego).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?