Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
klp.pl
23
A jakby tak zmieścić na boisku Messiego, Dembele i Malcoma? Co o tym sądzicie? Suarez z całym szacunkiem do niego, ale mnie irytuje z Cou podobnie. Wydaje mi się, że ładnie by kręcili obroną realu. Modric jak wczoraj próbował odbierać piłkę Arthurowi i cały czas skrobał go po nogach to cały czas miałem banan na japie.
0
Nie no tak, takie rzeczy tylko w Polsce, przecież na zachodzie do takich rzeczy na pewno nie dochodzi. Komuś zależy na zniszczeniu Polskiego przemysłu mięsnego i Polskiego rolnika, bo ostatnio za bardzo zaczęliśmy się rozwijać. Jakoś jak u sąsiadów była taka sytuacja to nikt się tym nie przejął, a jak u nas to afera na całą Europę. https://tysol.pl/a28925--video-Masowe-naruszenia-w-niemieckiej-rzezni-Chore-krowy-wleczone-przy-pomocy-wyciagarki-
0
Hej, pije ktoś z was zioła z grupy adaptogenów? Chodzi mi szczególnie o Ashwagandhe (problemy z kortyzolem). Mógłby wyrazić ktoś swoją opinię na ten temat? Z góry dziękuję.
0
Mięso drobiowe bądź wieprzowe z marketów jestem przekonany, że ma w sobie więcej antybiotyków i hormonów niż te z krów przedstawionych w reportażu.
0
Po prostu Polska za bardzo rozwinęła się w tym aspekcie, dlatego trzeba było to ukrócić, bo co zachód ma tracić? W Polsce wymyślili asf, Polski rolnik likwiduje trzodę chlewna, a z Dani i Holandii masowo pchają do Biedronki itp. gównianej jakości schab za 8 zł/kg i nie wierzę, że on za taką cenę nie jest na antybiotykach i hormonach.
1
Znam wielu koordynatorów, których pracownicy pracowali bądz pracują w ubojniach i zakładach rozbioru na terenie całej unii (są specjalne firmy oferujące takie usługi gromadzące najlepszych pracowników), szczególnie w Honaldii, Danii a nawet Niemczech. Mówi, że w tych krajach jest podobnie a nawet czasami gorzej. Owszem są przedsiębiorstwa mega nowoczesne, ale trafiają się również takie jak na tym reportażu albo i gorsze.
10
Ale media mogą zniszczyć wszystko. Do tej pory Polska sprzedawała bardzo duże ilości wysokiej jakości wołowiny, głównymi odbiorcami były Włochy, Hiszpania, Francja, w mniejszym stopniu Niemcy, Anglia, Chorwacja itp. Ogromne ilości trafiały na eksport, w kraju zostawało tylko około 20% wołowiny. Reportaż TVN wrzucił wszystkich producentów i dostawców w jedne worek, tam nie padło stwierdzenie w tej ubojni ubijano chore bydło, tylko wielokrotnie padały słowa POLSKIE ubojnie UBIJAJĄ chore bydło. Oczywiście jestem przeciwko takim praktykom, właściciele powinni być tak samo potraktowani jak te bydło i umierać w cierpieniach, lekarze weterynarii również, choć nie wiem czy zasługują na miano lekarze. Można to było załatwić inaczej, a nie puszcza od razu do telewizji. W tym momencie zakłady uboju i rozbioru są powoli zamykane, bądź w drastyczny sposób wyhamowują z produkcją, ludzie zaczynają tracić pracę, rolnicy nie mają gdzie sprzedawać bydła, cena spadła już ponad 1 zł za kilogram. Zaczął się masowy zwrot wołowiny z całej Europy, polskie firmy zaczynają masowo odnosić ogromne straty, dojdzie do wielu przypadków bankrutwa. Sprawa trafiła do rasff, w poniedziałek przylatują komisarze z unii na kontrolę do nas. Polski przemysł spożywczy oraz Polskich rolników czeka czarna przyszłość. Najpierw akcja z ptasią grypą, później asf, teraz to. Polski rolnik tego nie wytrzyma. W każdym kraju trafiają się czarne owce tak jak ta ubojnia z reportażu, ale nie można było załatwić tego inaczej? A może komuś zależało na tym aby ta sprawa miała taki przebieg? Może kogoś bolało, że Polska wołowina wysokiej jakości (wiem co mówię) zalew cała Europę, rodzime przedsiębiorstwa mają się coraz lepiej i się rozwijają? Moim zdaniem od kogos musiały pójść duże pieniądze na ten reportaż.
0
Wiele CT, OMP, rhx skład jest tego wiele, już dużą część zapomniałem, brak czasu na słuchanie.
2
Dopiero dziś o tym usłyszałem, ale od razu zasługuje to według mnie na miano niezłego absurdu. TVN podobno wznawia big brother'a. To oni wywołali pierwsi burze odnośnie pato streamów (oczywiście ich nie popieram) w dzień dobry TVN i uwadze, a teraz sami biorą się za emisję jakiś big Brother'ow i projektów lady. Paranoja.
1
Do
0
Własnie też mi się wydaje, że dedykowana mogła się spalić, mogliby ją całkiem wyłączyć i tak teraz nie gram w gry. Napisali SMS, że to grafika i się nie opłaca. Przy odbiorze pogadam z nimi a jak nie to spróbuje gdzie indziej. Dzięki.
0
Witam, jest tu jakiś informatyk? Włączam laptop, wszystko działa, bez żadnego obciążenia raz szybciej raz później nagle gaśnie wyświetlacz, ale np. muzyka w tle dalej gra, laptop normalnie dział jedynie czarny ekran. Uruchamiam kilka razy ponownie, ale już ekran pozostaje czarny. Wstaje rano następnego dnia włączam laptopa i ekran normalnie działa, ale co z tego jak po jakimś czasie gaśnie i tak w kółko. W jednym serwisie powiedzieli, że się nie opłaca robić, bo to grafika. Raz zauważyłem, że jak był czarny ekran to jak ruszyłem za wyświetlacz to się nagle zapalił na jakiś czas. Dziwne, bo jak normalnie działa wyświetlacz to go w ogóle nie dotykam i wraz nagle zgaśnie. Trochę mi szkoda kupować nowego laptopa. Może jeżeli ma kartę zintegrowaną i dedykowaną to da się jakoś przełączyć żeby tylko pracował na tej sprawnej? A może to jakiś kabelek co łączy laptopa z wyświetlaczem szwankuje? Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
2
Chodzę od dziecka do kościoła i od wielu wielu lat wolontariusze mogą stać na terenie kościoła, oczywiście nie przy samych drzwiach wejściowych, ale na parkingach i przy bramach wejściowych owszem.
0
Ja nie rozumiem po co dawać wszystkim wszystko na tacy, a później milion pytań na lr gdzie transmisja... Niech się trochę wysila a nie później miernoty życiowe wyrosną.
2
Ogarnięty nauczyciel większość spraw które wymieniłeś zrobi w szkole na przerwach / lekcjach.
3
Jeżeli nauczyciele żądają takich podwyżek, to niech zaczną odprowadzać podatek od korepetycji i niech pracują tyle godzin ile pracuje każdy.
0
Kanasta.
0
Hej, poleci ktoś w miarę fajnego laptopa do 2k przeważnie do pracy biurowej? Swojego kupiłem gdzieś 3 - 4 lata temu i odnoszę wrażenie, że ceny były o wiele niższe. Wtedy za i5m, 8 GB ramu, GT 740m, win 8.1 dałem 1300 - 1400 zł, tak wiem to tylko Toshiba wykonanie zostawia wiele do życzenia, ale do dziś wszystko śmiga a wszystkie części Wieśka były katowane non stop. Wydaje mi się, że o takiej specyfikacji w takiej cenie mogę dziś pomarzyć, może wy coś polecicie? Dzięki.
0
Hej, znacie jakieś sprawdzone sposoby na problem naszych czasów czyli stres?
0
Z jakich zwierząt sprowadzacie skóry?
1
Mojego kolegi siostra jest przedstawicielem handlowym w firmie farmaceutycznej. Opowiadał, że bez drogich prezentów lub jakis wykwintnych dań z drogich restauracji nawet się nie wybiera na rozmowę do lekarza. Mówił, że firmy mają zarezerwowane pieniądze na takie rzeczy. Śmieje się, że nawet jemu już sushi się przejadło tyle tego jego siostra bierze.
10
Isco zawsze był moim marzeniem, wydaje mi się, że znalazło by się dla niego miejsce, potrzeba nam gracza z taką techniką, bo ostatnio pozyskujemy piłkarzy bardziej siłowych a nie technicznych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Abel Korzeniowski jego soundtracki do filmów. Ludovico Einaudi też podobała mi się jego muzyka w Nietykalnych.
3
Jak tam Trzaskowski?
20
Dla mnie to nie pojęte, że Lewy był tak daleko w walce o złotą piłkę, normalnie paranoja...
1
Kurde nie taki zły ten Dembele ;-)
0
To jest Huawei, niby ma standardowo wgraną jaką aplikacje do czyszczenia, ale ona nic nie daje.
0
Mam pytanie, na mojej dziewczyny telefonie brakuje miejsca, zgrałem jej wszystkie zdjęcia i muzykę na komputer, nie zostało nic. Z aplikacji ma tylko FB, snapa, IG i jakąś aplikację Rossmana i dalej brak miejsca, nawet nie można wrzucić już z powrotem kilku usuniętych zdjęć. Myślicie, że reset telefonu coś da, a może znacie jakieś ciekawe sposoby, programy.