0

Przepraszam, po piwku (rozgrzewka przed meczem) musiałem to z siebie wyrzucić.

8

Cała dotychczasowa wspaniała historia Polski się nie liczy, liczy się tylko 10.04.2010 r. Z całym szacunkiem do wydarzeń z tego dnia, ale bez przesady TVP.

0

Na TVP1 właśnie trwa największe dzieło światowej kinematografii, gorąco polecam.

0

Już dziś można ogłosić najlepszy teledysk roku, został nim Zenek z piosenką Zaczarowana Wyspa! Tym samym spycha on na drugie miejsce teledysk Klocucha - Kruci Gang.

0

chyba nie było spalonego city

0

goooll SalaH!!!

0

Wam też tak dziwnie yt działa?

0

Polskie święta, cały dzień przy stole, ale pogoda na nic więcej nie pozwala, niektóre kawały z la rambli się przydają :-)

2

Umtitti sobie pomyślał "pier.... za taką kasę nie robię".

0

Ta bardzo fajna dzięki wielkie

1

Na razie mi to nie grozi :-)

0

Poleci ktoś jakaś fajna czapkę z daszkiem? Nigdy takiej nie nosiłem zbytnio, ostatnio zacząłem nad tym myśleć, nie musi być koniecznie fullcap czy jakoś tak, dzięki :-)

1

Aj Isco to moje marzenie.

0

Mam taki problem, dziś korzystając z laptopa pod normalnym obciążeniem (kilka filmów yt otwarte) nagle zgasła mi matryca, natomiast laptop pomimo tego normalnie pracował. Wyłączyłem go i po jakimś czasie znów włączyłem i wszystko działało normalnie lecz po kilku minutach wróciło to samo. Jak myślicie to pewnie karta graficzna? Na bank to nie przegrzanie, bo nie był obciążony, czyszczenie nie pomogło.

0

Poleci ktoś tablet niskobudżetowy dla osoby początkującej?

16

Babka ogląda Kocham Cię Polsko i tak rzuciłem okiem, ale ta Natalia Szroeder jest ładna, taka naturalna.

0




Sarnie Żniwo :)

2

Ale śmieć.

2

Brałbym.

1

Punkty gastronomiczne takie jak restauracje, kawiarnie, wszelakie fast foody mogą być dziś otwarte?

0

A później będą lagi na streamach, bo dużo ludzi wbije :) Niech sami się trochę wysilą i poszukają :)

0

Marciniak błąd.

2

Denis powinien dostawać więcej szans.

1

Ja nie rozumiem co masz do Pedro.

0

Benzema kabaret xD

0

A więc pora spać.

1

A ten Emery siedzi sobie spokojnie na tronie z rękoma w kieszeni :-)

0

Znów sędziowanie na poziomie...

0

Pani Jadwigo kochana co to było, pan Ronaldo w formie :-)

0

Tak jak wcześniej pisałem Paulina za Filipka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?