Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepraszam, po piwku (rozgrzewka przed meczem) musiałem to z siebie wyrzucić.
8
Cała dotychczasowa wspaniała historia Polski się nie liczy, liczy się tylko 10.04.2010 r. Z całym szacunkiem do wydarzeń z tego dnia, ale bez przesady TVP.
0
Na TVP1 właśnie trwa największe dzieło światowej kinematografii, gorąco polecam.
0
Już dziś można ogłosić najlepszy teledysk roku, został nim Zenek z piosenką Zaczarowana Wyspa! Tym samym spycha on na drugie miejsce teledysk Klocucha - Kruci Gang.
0
chyba nie było spalonego city
0
goooll SalaH!!!
0
Wam też tak dziwnie yt działa?
0
Polskie święta, cały dzień przy stole, ale pogoda na nic więcej nie pozwala, niektóre kawały z la rambli się przydają :-)
2
Umtitti sobie pomyślał "pier.... za taką kasę nie robię".
0
Ta bardzo fajna dzięki wielkie
1
Na razie mi to nie grozi :-)
0
Poleci ktoś jakaś fajna czapkę z daszkiem? Nigdy takiej nie nosiłem zbytnio, ostatnio zacząłem nad tym myśleć, nie musi być koniecznie fullcap czy jakoś tak, dzięki :-)
1
Aj Isco to moje marzenie.
0
Mam taki problem, dziś korzystając z laptopa pod normalnym obciążeniem (kilka filmów yt otwarte) nagle zgasła mi matryca, natomiast laptop pomimo tego normalnie pracował. Wyłączyłem go i po jakimś czasie znów włączyłem i wszystko działało normalnie lecz po kilku minutach wróciło to samo. Jak myślicie to pewnie karta graficzna? Na bank to nie przegrzanie, bo nie był obciążony, czyszczenie nie pomogło.
0
Poleci ktoś tablet niskobudżetowy dla osoby początkującej?
16
Babka ogląda Kocham Cię Polsko i tak rzuciłem okiem, ale ta Natalia Szroeder jest ładna, taka naturalna.
0
Sarnie Żniwo :)
2
Ale śmieć.
2
Brałbym.
1
Punkty gastronomiczne takie jak restauracje, kawiarnie, wszelakie fast foody mogą być dziś otwarte?
0
A później będą lagi na streamach, bo dużo ludzi wbije :) Niech sami się trochę wysilą i poszukają :)
0
Marciniak błąd.
2
Denis powinien dostawać więcej szans.
1
Ja nie rozumiem co masz do Pedro.
0
Benzema kabaret xD
0
A więc pora spać.
1
A ten Emery siedzi sobie spokojnie na tronie z rękoma w kieszeni :-)
0
Znów sędziowanie na poziomie...
0
Pani Jadwigo kochana co to było, pan Ronaldo w formie :-)
0
Tak jak wcześniej pisałem Paulina za Filipka :)