Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Uwielbiam tego gościa, jest gwarancją bramek i asyst w Liverpoolu, jestem przekonany, że u nas tez będzie.
0
Najlepsze jest to, że mógł grać u nas a wybrał Real :-)
0
Ja grałem kilka lat temu w to i spędziłem przy tym bardzo dużo czasu, typowy grind grałem przeważnie w nocy w party i rozmowy na Ts z ludźmi z gildi. Nie wiem jak jest teraz, jak zaczynać to tez by było dobrze z jakąś ekipa.
0
Kalonline, uwierz typowy grindownik i obecnie chyba najbardziej hardkorowy na rynku.
1
Ogólnie to było tak, na siłę dziś mnie wygonili z domu na błyskotekę. Myślałem ze będzie tak jak zwykle słabo i się tylko nap.... Było inaczej, poznałem miłą, ładną dziewczynę. To nie podobne do mnie, ale bardzo się z tego cieszę. To tyle Dziękuję za uwagę. Trochę byłem najebanajebany, ale starałem się udawać trzeźwego i źlenie wyszło. Mam nadzieje, ze odpisze :-)
7
Gratuluję :-) To niestety na razie moja druga połówka https://www.google.pl/search?q=0.5&client=ms-android-samsung&prmd=imnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjYxaCqkKPYAhVGAZoKHSzxApoQ_AUICigB&biw=320&bih=452#imgrc=YozFHk7EqS5BeM:
1
No i fajnie.
0
Polski film z tego roku, ale dzięki :)
0
Orientuje się ktoś czy można już gdzieś w internecie obejrzeć film Cicha Noc?
6
1
Na notatniku już piszą, że teraz muszą się skupić tylko na LM :)
1
Tak, piękne słyszałem już wcześniej. To też mi się bardzo podoba i trzeba dodać, że to Polak
0
Poratuje ktoś linkiem do ostatniego odcinka Belfera? Dzięki
0
Ale Alba z Messim tworzą duet
2
Wiem, że teraz pora meczów, ale muszę opisać pewną sprawę. Dziś odezwał się do mnie kolega z propozycją szybkiego zarobku. Trochę mnie to zdziwiło, gdyż nigdy wcześniej nie otrzymałem od niego takiej propozycji. Nie obrażając go jest to taki normalny prosty chłopak z małej miejscowości, piszę to by bardziej przybliżyć jego sylwetkę. Oddzwoniłem do niego, powiedział, że wystarczy wieczorami pojeździć na spotkania i można zarobić przyzwoitą kasę. Próbowałem wyciągnąć od niego o co konkretnie w tym chodzi, to ni w ząb nie potrafił tego wytłumaczyć, jedynym hasłem które rzucił to "cashback", ale widać było, że tego nie rozumiał. Już wtedy nasunęła mi się pewna myśl, ale udawałem, że nie wiem o co chodzi. Udało mi się z niego jeszcze wyciągnąć, że był na 3 spotkaniach i jego zadaniem jest ściągniecie kolejnych 5 osób. Co śmieszniejsze przyznał się, że wpłacił pewną sumę, więc od razu specjalnie spytałem, czy mam brać na pierwsze spotkanie jakieś pieniądze ze sobą, a on stwierdził, że te osoby które ściągnie, na pierwszym spotkaniu nie muszą robić wpłaty tylko na kolejnym. Toż to ewidentny przykład jakiejś piramidy finansowej, co o tym sądzicie? Na pewno padł ofiarą jakiś oszustów gwarantujących szybki zysk, znam go wiele lat i jestem przekonany, że on na takich rzeczach kompletnie się nie zna, więc łatwo zrobili mu z mózgu wodę. Teraz się zastanawiam czy pojechać na to spotkanie i zobaczyć co to dokładnie jest, czy od razu próbować go namówić, żeby sobie to odpuścił. Z tego co powiedział to już wkręcił tam kilku ziomków którzy zrobili pierwsze wpłaty. Nawet nie potrafił powiedzieć jak dokładnie nazywa się ta "firma". A wy co o tym sądzicie, spotkał się ktoś kiedyś z taką sytuacją?
0
Zainteresuj się dyskami ssd. Wydaje mi się, że połączenie 4 GB RAMu + jakiś dysk SSD, będzie lepszym rozwiązaniem niż samo 8 GB RAMu. Do lapka 4 GB RAMu wystarczy, kup dysk ssd i zainstaluj na nim system.
3
Wchodzę sprawdzić wyniki, patrzę a tu real od 3 minuty prowadzi, trochę złapała mnie złość, ale gdy widzę, że nie strzelił tego "najlepszy piłkarz w historii" to ta złość jest o wiele mniejsza.
0
No to w takim razie za co Cr dostał złota piłkę?
2
Co myślicie o Morawieckim? Ja to bym go widział w roli premiera.
1
Kurcze, oglądając poczynania Mbape na yt uważam, że PSG zrobiło lepszy deal niż Barcelona z Dembele. No nic czas zweryfikuje, trzeba wierzyć w nasz nowy nabytek i gorąco mu kibicować.
0
videopenny, tylko warto mieć zainstalowanego antywirusa, bo czasami jakiś syf tam wyskakuje
0
wpisz google Belfer s02e07 i link videopenny. Tylko musisz mieć antywirusa bo jakiś syf tam jest.
0
Jak wrażenia po 7 odcinku Belfera? Zapowiada się nawet ciekawy finał.
0
Polecacie jakiś ciężki najlepiej polski film? Coś w stylu filmów Smarzowskiego, dzięki.
2
Jak uważacie, PSG namiesza w tym roku? Ja niestety mam obawy, że mogą być w tym roku nie do zatrzymania.
0
Polecacie jakiś wciągający i tajemniczy serial kryminalny na te długie wieczory? Tylko sprawdzone propozycje, dzięki.
0
Kurcze albo bym chciał u nas Eriksena, chyba bardziej niż Cou.
0
Belfer odc. 3 ktoś może wie gdzie mogę zobaczyć?
1
0
Mam trochę nietypowe pytanie, mianowicie jak radzicie sobie ze stresem, jakieś sprawdzone sposoby?