Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam dwa pytania: 1) Kto został MVP całego turnieju?? 2) Czy wczoraj przy bramce nasz nowy nabytek nie popełnił trochę błędu? (pytam bo bramkę widziałem jednym okiem)
3
Sissoko o niebo lepszy dziś
0
Gdyby nie zdobyto gola w dogrywce dopiero byłyby karne.
0
Co myślicie o tym żeby powróciła złota bramka do dogrywek? :)
1
Ronaldo teraz dostanie złotą piłkę z litości i współczucia :P
0
Ja praktycznie o tej samej godzinie i tego samego dnia mam obronę, a też jestem typem osoby stresującej się :p Staram się o tym nie myśleć (choć ciężko nie myśleć jak całymi dniami siedzę przed książkami), może jakaś meliska :P no i miej tak pozytywnie "wyjebane" i staraj się nie przejmować, to nie koniec świata :)
6
A na TVN'ie w Faktach podliczają ile straciła Warszawa i Warszawiacy na tym Szczycie NATO (restauratorzy itp.) to jest żałosne... Sam mieszkam w Warszawie i to blisko stadionu, ale jakoś wytrzymałem i nie narzekam... Jeżeli chcemy się liczyć w świecie to musimy organizować takie spotkania na najwyższym szczeblu.
3
Bez urazy, ale to może być twoja matka :P
0
Wyślij zdjęcie to eksperci z La Lambra! zdecydują czy ten "transfer" się nadaje :P :P
1
To sobie poczytaj trochę o tej marce kolego, jaką ma "piękną" historię i na czym odniosła sukces i za jaką cenę.
0
O to mi chodziło może źle to sformowałem.
0
Szkoda wywalać kasę na konsole, lepiej za to kupić kompa. Te konsole jak Xbox One i PS 4 są już niestety słabe, wydaje mi się, że trochę się pośpieszyłeś, bo na bank niedługo wyjdzie następna generacja konsol lub ją zapowiedzą to ceny pójdą mocno w dół. A muszą to zrobić, bo powstają coraz to bardziej wymagające gry, a nie oszukujmy się w tych konsolach siedzi średniej klasy komputer, co zresztą widać, ponieważ słabo sobie dają radę z nowymi grami.
2
bez wchodzenia w szczegóły :P
0
Oczywiście, że ten droższy na tym tańszym nie wiem czy by Ci nawet cs go poszedł (intel pentium słabizna + nie posiada karty dedykowanej tylko zintegrowaną), ten droższy też rewelacji nie ma, ale bez porównania lepszy. Pamiętaj że procesory z U na końcu są troszeczkę słabsze.
3
Ja się najbardziej martwię o to, jak nasi wytrzymają ten mecz kondycyjnie. Ze Szwajcarami istnieliśmy tylko przez pierwszą połowę, choć tak wiem odpoczywaliśmy wtedy dwa dni mniej, aczkolwiek ciągle mam pewne obawy odnośnie dzisiejszego meczu. Nie mniej jednak Do Boju Polsko i wiem że dacie radę!!!!!!!
3
Masz racje, gdyby im się nie opłacało to by nie dokładali :) Weźmy pod uwagę np. dopłaty dla rolników, w Polsce po wejściu do UE zakupiono bardzo wiele nowych maszyn rolniczych, ale te wszystkie maszyny gdzie zostały wyprodukowane i czyją gospodarkę się napędza? Oczywiście rolnicy dostają pewien zwrot (po uwzględnieniu wszystkich kwestii nie aż taki duży), ale w ogromnej części przypadków biorą kredyty na to w bankach, a te banki są czyje? Gdyby GB i Niemcy mielili dokładać to by tego nie robili jestem przekonany, to nie jest w ich interesie.
4
Kurde nie wierzyłem, że dojdzie do Brexitu. I sam nie wiem czy się cieszyć czy nie. Jestem cholernie ciekaw jak to wszystko będzie teraz wyglądać, szczególnie gospodarka, również jak to może wpłynąć na nasz kraj i naszych pracowników mieszkających w Anglii.
0
Trump nie zostanie bo NWO.
0
International w Docie 2 posiada pulę nagród wynoszącą około $18,500,000 :)
0
A słyszeliście, że Manchester United wchodzi w świat e-sportu? :) Ciekawe czy kiedyś mecze e-sportowe będą tak popularne jak np. piłka nożna :)
5
Ten Polsat to paranoja... w moim 30,5 tysięcznym mieście nie zrobiono strefy kibica gdyż.... Polsat zarządzał 300 tysięcy złotych, trzeba wliczyć ponadto opłaty związane z organizacją miejsca pod strefę kibica więc wychodzi ogromna suma.
1
De Gea klasa światowa :p
1
Pique jaka beka z Ivanem :p
2
Ja coś czuje, że zaraz Iniesta pośle jakąś piękną gałę.
1
Zatrzymajcie tą karuzelę śmiechu z Ramosa :D
0
W pierwszej kolejności to trzeba wygrać ze Szwajcarią... A Chorwatów też trzeba by było ograć...
3
Co robi Milik i Lewy to masakra... Milik co za główka,...
8
o Kurde ale ładna Rosjanka
1
Ale dziś mecz puszczają na polsacie...
0
Nie wiem czy Pazdan to dobry wybór, oglądam prawie wszystkie odcinki Łączy nas piłka i go obserwuje, ciągle jest jakby zestresowany, zagubiony, nie potrafił się odnaleźć, spięty. Może to moje głupie spostrzeżenie ale jakoś tak wpadło mi to w oko.