0

6 minut? ah ta poprawność polityczna :P

1

Chyba remis w tym meczu byłby najlepszy dla nas nie?

2

HAHAHAHAH Hart jakie słowa motywacji :P

1

Po przedwczorajszym meczu myślę, że np. tacy Włosi by zjedli spokojnie takich Żabojadów.

11

Wydaje mi się że z mocniejszymi ekipami Francuzi nie będą mieć takiego szczęścia z taką grą...

8

Kurcze :/ zawsze kibicuje słabszym :/

0

A możesz przybliżyć jak Pan Piłkarz Pogba gra w tym meczu?? Bo właśni wróciłem z flaaaszki i nie mogłem oglądać.

0

Do Messiego to mu trochę brakuje pod względem wolnych.

29

Coś ostatnio głośno o tych kulkach... Przedwczoraj Loew, wczoraj Blatter... Loew po prostu tylko sprawdzał czy jego są ciepłe czy zimne.

1

Tak samo jak każdy płakał o cenę Suareza :p

0

Może to za sprawą zimnych i ciepłych kulek taka grupa :)

0

Ulalalal :)

0

Widzieliście co ten murzyn zrobił?

0

Ale parada!

1

Kurcze wyobraźcie sobie Pazdana przeciwko Włochom, takie mocne gały biją w pole karne po ziemi, chłopak by się pogubił z ustawieniem.

0

Ładna akcja Belgów

0

Ale dziś Irlandia próbowała ładnie strzały z daleka, naszym tego brakuje.

2

Uwielbiam Buffona

0

Opowiem Ci swoją historię, mianowicie kiedyś również błądziłem po różnych stream'ach i sam wiesz jaki był efekt, aż kiedyś coś mnie ruszyło i spróbowałem acestream oraz sopcast. Spróbuj, często jakość lepsza niż na tym Polsacie, jedyny minus brak polskojęzycznych transmisji, aczkolwiek dla mnie to nie jest przeszkoda. Owszem i tu zdarza się, że przerywa transmisję , ale rzadko i można szybko znaleźć inny link (stream). Polecam bardziej acestream.

0

Faul powinien odgwizdać chyba

0

Przed chwilą mówili na TVP że 8 mln, może coś źle usłyszałem. Ciekawe ile oglądało na Polsacie

2

8 mln osób oglądało mecz Polska - Irlandia na TVP

2

Hahahah na E3 EA prezentuje swoje gry i podczas prezentacji Fify 17 przyszedł Mou :D :D

0

człowieku widziałeś jakiś serwis informacyjny dziś? prawie całe miasteczka są rozjeb..... wszystko tylko lata, ogromne stary i to tolerować?

0

ohohoho ale siata :P

1

Dziś Kroos ładnie gra

1

ładnie Niemcy grają

1

Nawet Rio Ferdinand pochwalił Kapustkę na twitterze :)

0

Wynik bardzo cieczy, ale gra również bardzo cieszy, więcej skuteczności i będzie super

4

Ja nie wiem kogo Pazdan i Jodłowiec kryli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?