Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
6 minut? ah ta poprawność polityczna :P
1
Chyba remis w tym meczu byłby najlepszy dla nas nie?
2
HAHAHAHAH Hart jakie słowa motywacji :P
1
Po przedwczorajszym meczu myślę, że np. tacy Włosi by zjedli spokojnie takich Żabojadów.
11
Wydaje mi się że z mocniejszymi ekipami Francuzi nie będą mieć takiego szczęścia z taką grą...
8
Kurcze :/ zawsze kibicuje słabszym :/
0
A możesz przybliżyć jak Pan Piłkarz Pogba gra w tym meczu?? Bo właśni wróciłem z flaaaszki i nie mogłem oglądać.
0
Do Messiego to mu trochę brakuje pod względem wolnych.
29
Coś ostatnio głośno o tych kulkach... Przedwczoraj Loew, wczoraj Blatter... Loew po prostu tylko sprawdzał czy jego są ciepłe czy zimne.
1
Tak samo jak każdy płakał o cenę Suareza :p
0
Może to za sprawą zimnych i ciepłych kulek taka grupa :)
0
Ulalalal :)
0
Widzieliście co ten murzyn zrobił?
0
Ale parada!
1
Kurcze wyobraźcie sobie Pazdana przeciwko Włochom, takie mocne gały biją w pole karne po ziemi, chłopak by się pogubił z ustawieniem.
0
Ładna akcja Belgów
0
Ale dziś Irlandia próbowała ładnie strzały z daleka, naszym tego brakuje.
2
Uwielbiam Buffona
0
Opowiem Ci swoją historię, mianowicie kiedyś również błądziłem po różnych stream'ach i sam wiesz jaki był efekt, aż kiedyś coś mnie ruszyło i spróbowałem acestream oraz sopcast. Spróbuj, często jakość lepsza niż na tym Polsacie, jedyny minus brak polskojęzycznych transmisji, aczkolwiek dla mnie to nie jest przeszkoda. Owszem i tu zdarza się, że przerywa transmisję , ale rzadko i można szybko znaleźć inny link (stream). Polecam bardziej acestream.
0
Faul powinien odgwizdać chyba
0
Przed chwilą mówili na TVP że 8 mln, może coś źle usłyszałem. Ciekawe ile oglądało na Polsacie
2
8 mln osób oglądało mecz Polska - Irlandia na TVP
2
Hahahah na E3 EA prezentuje swoje gry i podczas prezentacji Fify 17 przyszedł Mou :D :D
0
człowieku widziałeś jakiś serwis informacyjny dziś? prawie całe miasteczka są rozjeb..... wszystko tylko lata, ogromne stary i to tolerować?
0
ohohoho ale siata :P
1
Dziś Kroos ładnie gra
1
ładnie Niemcy grają
1
Nawet Rio Ferdinand pochwalił Kapustkę na twitterze :)
0
Wynik bardzo cieczy, ale gra również bardzo cieszy, więcej skuteczności i będzie super
4
Ja nie wiem kogo Pazdan i Jodłowiec kryli