Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Ney ogląda sobie właśnie swoich ziomków z cs'a :P
73
Dobra ja się poddaje, przestaje wchodzić na tę stronę, szkoda tracić zdrowia...
0
Mam nietypowe pytanie, wygrał ktoś z was lub waszych znajomych 100 zł w Tatrze? (wiem wiem nie musicie pisać, że to gówniane piwo itp. po prostu mnie to ciekawi)
2
Kurcze skończyłem na pierwszym sezonie i nie mogę wygospodarować czasu na drugi, serial naprawdę mega.
0
Hipokryzja, a jeżeli PSG walczy o pozostanie swojego kluczowego zawodnika to już nie są spoko?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jaki kierunek jeżeli można widzieć? Jestem absolwentem wiec to mnie ciekawi :-)
0
Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, w każdym roku nabory się różnią i są różne progi.
0
Deadpool
3
Ja pier... cóż za znakomity transfer... Może niech wszyscy kibice w geście solidarności dla tegoż wspaniałego transferu zapuszczą wąsik jak Paulinho po prostu brak słów dla tego zarządu...
1
Od 3 miesięcy w ogóle nie używam cukru, nie jem ani trochę słodyczy, pije tylko wodę w ilości około 3 litrów dziennie (zero napojów). W mojej diecie jest zero cukru i przy okazji odstawilem sól. Jadam 5 posiłków dziennie, ale takie normalne jak zawsze jadłem, pierwszy posiłek 6.30 ostatni 16, unikam chleba i tłustych rzeczy typu sosy, musztarda. Od czasu do czasu zjem jakiś owoc, ale nie dużo, nacisk kładę na warzywa. Schudłem 10 kg bez intensywnych ćwiczeń, obniżyło mi się ciśnienie, bo mam z tym problem, planuje odstawić część leków czuje się dobrze, to tyle. Dodatkowo zawsze miałem problem ze schudnieciem, bo mam zaburzeony poziom TsH wiec ta "dieta" pomaga jeżeli można tak ja nazwać, bo nie jest zbytnio restrykcyjna jadam normalnie jak zawsze, usunąłem tylko kilka produktów.
2
Deadpool , czasami czarny humor
0
Fajny zbieg okoliczności, wchodzę na La Ramble po zakończeniu oglądania 10 odcinka Narcos'a i widzę taki komentarz :) Imponowała mnie w nim smykałka do interesów, ale niestety z czasem stawał się psychopatą.
0
Poszukaj też na kanale yt Monstercat.
0
Przede wszystkim musisz z nią szczerze i w miarę stanowczo porozmawiać, ale niestety wydaje mi się, że to może być coś poważniejszego. Mianowicie w życiu przeszedłem przez identyczną rzecz, z dziewczyną byłem 5 lat, identyczne plany, mieszkaliśmy oddaleni od siebie, widywaliśmy się w weekendy i wakacje itp. Aczkolwiek w naszym przypadku było odwrotnie, to ja zachowywałem się jak przez Ciebie opisana twoja dziewczyna, a ona jak Ty. Napisze krótko, moje zachowanie i prawdopodobnie twojej dziewczyny wynika z tego, że uczucia i miłość wygasła. Przynajmniej było tak w moim przypadku, musisz z nią porozmawiać. A te spotkania to po prostu z przyzwyczajenia.
0
ale urwał
0
Porobili
1
Nie rozumiem tych zachwytów i tego pisania, że Verrati jest lekiem na całe zło Barcy, mam wrażenie, że dla niektórych jest Zbawicielem, który rozwiąże wszystkie nasze problemy i będzie gwarancją trofeów. Owszem mnie też podoba się ten zawodnik i bez wątpienia jest wspaniały, ale według mnie jest bardziej defensywym zawodnikiem, a my potrzebujesz kogoś ofensywnego, chyba nie muszę przypomniac wam minionego sezonu naszej drużyny, jak męczylismy się w pomocy z kreowaniem akcji i grą do przodu. Pod względem asyst Marco też nie ma jakiś mega imponujących statystyk. Uważam, że Marco jest nam potrzebny, ale za mniejsze pieniądze i dodatkowo jeszcze trzeba kupić kogoś bardziej ofensywnego. Takie o moje zdanie.
1
mnie mozesz sie wygadacm jesterm w podobnej sytuacja
1
Oczywiście, że się pomodlę za twoją mamę i masz moje pełne wsparcie, ale mam pewne pytanie, czy TO TY też się modlisz, odwiedzasz kościół codziennie i przyjmujesz sakramenty święte w zawierzeniu za zdrowie Twojej mamy? Ja bym na kolanach poszedł do Częstochowy za zdrowie rodziców, a czy ty uczęszczasz do kościoła i przyjmujesz sakramenty święte za jej zdrowie, czy jedynie prosisz na jakimś tam forum o modlitwę za jej zdrowie? Pamiętaj różaniec posiada nieograniczoną moc, nie chce kłótni, napisałem to abyś to wszystko przemyślał.
0
Panowie i Panie nie oszukujmy się, żadnych "galaktycznych" transferów nie będzie, jestem o tym przekonany.
2
Niech jak najszybciej wprowadzą powtórki wideo, bo już kompletne zaczynam czuć obrzydzenie do tego "sportu". I nie chodzi mi tylko o dzisiejszy mecz i tylko o Real.
1
witam, gdzie mogę obejrzeć druga połowę proszę o szybko odpowiedz dzięki
1
odpowiesz?
1
Tydzień temu nasi zawodnicy też go nie upilnowali, pamięć zawodzi? Czyli nasi zawodnicy są też "niedojdą"?
5
Ale dziś ból d..y co :). Jeżeli pan o nazwisku R. strzela jednego z kolejnych decydujących goli w ostatnich minutach meczu to nie można nazwać tego "fartem", gdyż nie robi tego po raz pierwszy w swojej karierze. Taki jest football, liczy się to kto wygrywa jedną bramką więcej, nie w jakim stylu. Kibic Fc Barcelony.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
11
W nowym kontrakcie Neymara powinno być zawarte, że za każdego niewykorzystanego karnego odcinają mu parę milionów :) Może to by go zmotywowało :)
0
Hej, wiecie może na jakiej stronie mogę obejrzeć drugą połowę meczu?
0
Około 13 km od poligonu