0

Hahaha ta mina Mou i Sancheza co ja tu robię :D

18

Dożywocie albo kara śmierci dla tych podludzi i zwierząt z Krakowa, bo ich nawet pseudokibicami nie można nazwać.

0

Mam pewne pytanie. Orientuje się ktoś z was, który z producentów jest gody polecenie jeżeli chodzi o sprzęt AGD, konkretnie chodzi o pralki :)

0

Kurcze, ale City ma pakę. Ogólnie okienko było mega ciekawe, już nie mogę się doczekać LM.

5

Rakieta jak do tej pory najlepszy na boisku

0

Nie wiedziałem o tym, fajna sprawa

0

Ja ostatnio robię bimberek dodaje do niego piwo porter pół na pół, plus magiczne przyprawy do smaku (cynamon itp.), po prostu magia i ten kolorek :)

0

Co to za okazja, że Cavani aż tak bardzo cieszył się z gola?

0

Skąd info, bardzo mnie interesuje

0

Pójdzie śmiało

17

Wstałem dziś lewą nogą, bez humoru, pijąc kawę otwieram przegląd prasy i ze śmiechu obudziłem cały dom. Wiem, że może to się wydawać prymitywne wiem również, że i my dziś możemy odpaść, ale porażki Realu zawsze cieszą bez względu na wszystko. Od razu lepszy dzień :-)

16

Może od mojego golfa będzie pasować, musiałbym sprawdzić :)

0

Za dużo pisania by było :) wpisz sobie wykonawców, których wymieniłeś na stronie last.fm i tam wyskoczy Ci ogromna baza podobnych wykonawców, ja zawsze tak robię :)

1

W moim przypadku bardzo dobrze wypadało zwykłe przepisywanie materiałów, których miałem się nauczyć, albo tylko tych najważniejszych rzeczy.

4

Muzyka z czołówki Korony Królów taka trochę w klimatach Wiedźmina :-)

0

Zamiast Griezmanna marzy mi się prawdziwy rozgrywający typu Eriksen, wtedy mielibyśmy kompletny i kosmiczny skład.

1

Edytka Górniak?

0

Golf V w tdi to wiesz nie byle pyle :-)

5

Ja też dziś wsparłem jak co roku, jedyne co mi się nie podobało to, że gdy wysiadłem z samochodu to od razu obstąpiła mnie chmara wolontariuszy z milionami pytań czy cos wrzucę. Trochę byłem zniesmaczony, powiedziałem ze nie dziękuje, przeszedłem parę metrów i wrzuciłem samotnej wolontariuszce, ich mina była bezcenna :-)

0

Gomes dostał szanse od pierwszej minuty od trenera żeby go jeszcze przekonał, a tu jak zwykle całe show skradł Messi i Alba, weź tu bądź mądry :-)

0

Ciekawe co sobie myśli Cou jak to ogląda z trybun :-)

2

Oglądam wszystkie bramki Coutinho z Live, on chyba brzydkiej bramki nie strzelił, niesamowity gość juz nie mogę się doczekać. Jedyne co to chciałbym żeby u nas też próbował strzałów z dystansu.

0

Cou będzie mógł zagrać w czwartek?

1

Pozdrowienia z orszaku :-) w oczekiwaniu na transfer Cou wpadam i na la lambre :-)

20

Oglądałem sobie powtórkę z ostatniego treningu, szczególną uwagę zwróciłem na Dembele, widać brakuje mu jeszcze tego luzu, jest spięty, czasami miał problem z przyjęciem piłki, często niecelnie podawał, a z wykończeniem akcji i zamienieniem jej na gola też był problem (szczególnie chodzi mi o gierkę, która zaczyna się w 49 minucie streamu). No nic mam nadzieje, że się chłopak rozkręci, musi popracować nad techniką.

0

Skórzane, raz a porządnie, choć jak coś eko się fajnego trafi to też się zastanowię.

0

Mam trochę inne pytanie, od zawsze nosiłem kurtki skórzane, czas na wymianę starej, polecacie może jakieś fajne modele, albo ciekawe sklepy? Z góry dzięki.

0

To nazywasz szczęściem? :-) ogarnięci ludzie po studiach informatycznych zarabiają kilkakrotnie więcej niż Ty w drukarni :-) mam ziomka, który załapał się do Ikei :-D Lata po świecie z ekipą i piszą dedykowane oprogramowania służące do sterowania oświetleniem, roletami itp., ogólnie
wszystko związane z inteligentnymi domami. Ikei bardziej opłaciło się ich zatrudnić za naprawdę ciężka kasę i zapewnić im wszystko żeby stworzyli to od nowa, niż by mieli wykupić licencje i patenty od innych firm.

0

Kolega wyżej nie pisał o kopaniu, bo z tym się zgodzę, że obecnie się nie opłaca. Można zainwestować w kilka kryptowalut, które obecnie są tanie, ale kto wie jaką wartość osiągnął w przyszłości (patrz bitcoin). Obecnie jest kilka dość nowych i ciekawych kryptowalut, a z pewnością w najbliższym czasie pojawia się jeszcze inne. Trzeba nieustannie śledzić rynek, zbierać informacje o konkretnych kryptowalutach, jaki posiadają projekt, strukturę, działania marketingowe, na czym się opierają, na co kładą nacisk itp. To może cos uda się zarobić, ale trzeba mieć dużo cierpliwości, intuicję a przed wszystkim szczęście.

1

Ja, nawet nie chce myśleć o jutrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?