0

Gomes rusza się jak wóz z węglem.

0

Dziś jeszcze wejdzie Paulina za Filipka.

3

Dembele już dziś nie wejdzie, bo Valverde będzie bronić tego wyniku.

6

Alba zdjęcie z małym szkrabem :)

1

Kolego kiedyś oglądałem wiele razy na kanale laliga Santander na YouTube, w obecnej chwili trwają jakieś wywiady, ale może zaraz cos zmienią.

0

A ja bym wolał Verme za Pique.

5

Cesc Fabregas w Barcelonie.

0

Hej, zna się ktoś tu trochę na prawie? Jak to jest z tematem dmuchania w alkomat na wejściu do pracy? Słyszałem, że ostatnio coś się zmieniło w tym temacie.

2

Niech Filipek idzie na lewą :/

1

Szanuje Valverde, ale od pewnego czasu bardzo działa mi na nerwy, nie rozumiem jego decyzji związanych ze składem, tyle i zdania nie zmienię.

1

Ja nigdy w takie gry nie grałem, ale pamiętam jak brat grał w Traviana, znalazł tam mocną ekipę i sporo czasu na to poświęcali, każdy miał swoje zadania w teamie itp. i tylko gdy powstawał nowy świat to próbowali się na nim wbić do topki.

7

Zacięta walka dziś w 1 z 10 to lubię :-)

0

To już się zaczął IEM Katowice?! O kurde, ale jestem ostatnio do tyłu.

0

Poleci ktoś jakieś nutki z mocnym brzemieniem do auta? Coś w klimatach:



3

Tortex najlepszy, przynajmniej kiedyś.

0

Deadpool

0

Filipek, potrzeba nam strzału z dystansu.

2

Soccer stream reddit

0

To kiedy masz zapalić świece to powie ksiądz, a ona sama się pali tylko chwilę później się ją gasi. Zresztą na bank to nie będzie tylko jeden chrzest więc zobaczysz co inni będą robić.

1

Po co ta Paulina zamiast odpoczywać...

0

Ale ofensywny składzik :]

0

A czo to się staneło, że Benzema karnego strzelał?

0

Obawiam się, że tej magii może nie być, chłopaki po prostu są zmęczeni.

0

Ten Typ Mes widzę, że wrzucił 3 całkiem spoko kawałki.

4

Dziś w teleexpressie Patryka Vege nazwano artystą :-)

0

Co się stało?

5

A mnie wynik nie satysfakcjonuje

0

Acestream

0

Dawać jeszcze jedną!

1

Ale Hazard to jest kocur :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?