Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gomes rusza się jak wóz z węglem.
0
Dziś jeszcze wejdzie Paulina za Filipka.
3
Dembele już dziś nie wejdzie, bo Valverde będzie bronić tego wyniku.
6
Alba zdjęcie z małym szkrabem :)
1
Kolego kiedyś oglądałem wiele razy na kanale laliga Santander na YouTube, w obecnej chwili trwają jakieś wywiady, ale może zaraz cos zmienią.
0
A ja bym wolał Verme za Pique.
5
Cesc Fabregas w Barcelonie.
0
Hej, zna się ktoś tu trochę na prawie? Jak to jest z tematem dmuchania w alkomat na wejściu do pracy? Słyszałem, że ostatnio coś się zmieniło w tym temacie.
2
Niech Filipek idzie na lewą :/
1
Szanuje Valverde, ale od pewnego czasu bardzo działa mi na nerwy, nie rozumiem jego decyzji związanych ze składem, tyle i zdania nie zmienię.
1
Ja nigdy w takie gry nie grałem, ale pamiętam jak brat grał w Traviana, znalazł tam mocną ekipę i sporo czasu na to poświęcali, każdy miał swoje zadania w teamie itp. i tylko gdy powstawał nowy świat to próbowali się na nim wbić do topki.
7
Zacięta walka dziś w 1 z 10 to lubię :-)
0
To już się zaczął IEM Katowice?! O kurde, ale jestem ostatnio do tyłu.
0
Poleci ktoś jakieś nutki z mocnym brzemieniem do auta? Coś w klimatach:
3
Tortex najlepszy, przynajmniej kiedyś.
0
Deadpool
0
Filipek, potrzeba nam strzału z dystansu.
2
Soccer stream reddit
0
To kiedy masz zapalić świece to powie ksiądz, a ona sama się pali tylko chwilę później się ją gasi. Zresztą na bank to nie będzie tylko jeden chrzest więc zobaczysz co inni będą robić.
1
Po co ta Paulina zamiast odpoczywać...
0
Ale ofensywny składzik :]
0
A czo to się staneło, że Benzema karnego strzelał?
0
Obawiam się, że tej magii może nie być, chłopaki po prostu są zmęczeni.
0
Ten Typ Mes widzę, że wrzucił 3 całkiem spoko kawałki.
4
Dziś w teleexpressie Patryka Vege nazwano artystą :-)
0
Co się stało?
5
A mnie wynik nie satysfakcjonuje
0
Acestream
0
Dawać jeszcze jedną!
1
Ale Hazard to jest kocur :/