1

Na razie przejęliśmy inicjatywę, ale nic z tego nie wynika.

0

Każdy taki lek działa na każdego inaczej, nie ma reguły, jednemu może pomóc, drugiemu zaszkodzić. Ten lek co podałeś jest o przedłużonym uwalnianiu (efekty mogą przyjść nawet dopiero po paru miesiącach), musisz sam zaobserwować swoje samopoczucie po pierwszych dawkach, każdy organizm jest inny. Oczywiście sam nie możesz na starcie ustalać sobie dawek, a każde niepokojące symptomy musisz konsultować z lekarzem. Ja np nauczyłem się manipulować Xanax'em, a jak wiadomo jest to lek o działaniu natychmiastowym i krótkotrwałym, potrafię bez niego normalnie funkcjonować i nie brać go przez długi czas, a są tez takie osoby, które się uzależniają po kilku dawkach, każdy organizm jest inny.

0

Orientuje się ktoś czy w jakimś radiu jest transmisja skoków?

6

Taki długopis o którym śpiewają Bracia Figo Fagot? ;-)

0

Właśnie do tej pory korzystałem wyłącznie z YT, szukam czegoś nowego.

1

Mam pytanie, jaka platforma muzyczna jest najpopularniejsza? Spotify?

1

Też go sporo czasu szukałem, ciężko z Polskimi filmami w internecie, które są stosunkowo nowe, podobnie jest w przypadku filmu Cicha noc, którego szukam, szukam i nic. Łatwiej jest z produkcjami zagranicznymi.

4

Ja dziś bardziej od przegranej realu chciałbym przegranej Atletico.

0

Ja mam już od dłuższego czasu New Balance U446BW, bardzo wygodne i wytrzymałe.

0

Filipek teraz bardzo ładnie.

0

O Panie.

0

ahah nie dał dokończyć...

2

Ale i tak szacunek dla Eibar'u za otwarty futbol :)

0

Paulina demon prędkości.

5

Gdybyśmy mieli takiego Verattiego, to by Messi pomimo 4 pomocników nie musiał się cofać po piłkę na połowę boiska...

0

Widzę lekkie spięcia w meczu hokeja pomiędzy USA a Rosją :-)

1

Owszem, ale mogła to powiedzieć w bardziej delikatny sposób, a nie taki prostacki.

0

Poleci ktoś mega śmieszną komedie? Może być prymitywna, aby śmieszyła przy piwie. Jeżeli będzie w połowie dobra jak Deadpool to będzie miło.

33

Nie.

0

Dembele tyle samo czasu co trenuje na boisku powinien trenować z psychologiem, bądź psychiatrą i nie napisałem tego złośliwie. Psychika to podstawa.

0

Typowy farfocel :-)

1

O Panie daj Pan spokój, Pan sędzia powinien pójść na urlop to tym meczu.

1

Kiedy wprowadza VAR w LM?

0

Cisza na stadionie!!!!!!!!!

0

Veratti słabo na razie.

0

Mam pytanie, wiadomo coś na temat VAR w LM?

0

Kurcze dobry ten Kane

2

PES 6 najlepsza gra tego typu w jaką grałem do tej pory. Inter wtedy wymiatał wszystkich :-)

0

A ja nie rozumiem takich ludzi jak Ty... Takie zespoły jak Getafe przyjeżdżają na Camp Nou nawet po głupi remis, który jest dla nich sukcesem....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?