2

Ja nie rozumiem, dlaczego by mieli tego nie robić?? Dla nich remis to sukces.

1

A czo ten Dembele wyprawia?

1

Martwię się, że Barca złapała zadyszkę, a Real zaczyna wychodzić z dołka.

0

Właśnie bardzo się nad tym modelem zastanawiam i chyba się na niego zdecyduje dzięki :-)

1

Poleci ktoś radio samochodowe do 200 zł, albo orientuje się jakiego producenta może być najlepsze?

0

Będzie ciężko :-(

0

Oni na siłę dociągną druga serię, bo nie pozwolą na to by dwóch polaków było na pierwszych miejscach, a tak to mają jeszcze nadzieje.

2

Nie mogła zostać taka belka na której Hula skakał? Przecież Hula ma taka formę od dawna, to sama czołówka obecnie... to nie zaskoczenie, że tyle skoczył.

1

Tak to ona

9

Ja igrzyska będę oglądał również dla tej Pani ;) https://www.instagram.com/saskiaalusalu/

1

W końcu uśmiech na twarzy Filipka :)

0

Andre tak jak kiedyś Alves :o

11

Dziś Messi śmiga po boisku jak moja babka z wózkiem po Tesco w niedziele.

0

Disturbed album The Sickness

0

Orientuje się ktoś czy jest gdzieś już dostępny film Cicha Noc?

1

U nas w Barcelonie nie będzie wiatru na skrzydle, nie łudźcie się, że Demble będzie grał tak samo jak w BVB. My mamy całkiem inny styl gry, wyjątkowy i niepowtarzalny, gramy atakiem pozycyjnym, tu okazja "wiatru na skrzydle" przytrafia się bardzo rzadko w meczu (chodzi mi o sytuację gdy Barcelona ma kontrę). Przykład Filipka, oglądając jego grę też dostrzegam, że jakby trochę się męczył, nie mógł znaleźć dla siebie miejsca na boisku, ale mam nadzieje, że w końcu pojmie filozofię Barcelony. Bardziej martwię się o Dembele, gdyż będzie musiał dużo pracy poświęcić by nauczyć się gry kombinacyjnej, a nie tak jak w BVB dzida i do przodu. Wracając do Filipka, jestem przekonany, że nie będzie zdobywał tylu bramek z dystansu, powód jest prosty drużyny grające przeciwko nam są zepchnięte do defensywy (bronią całą drużyną), stawiają autobus, a w takiej sytuacji trudno znaleźć miejsce i złożyć się do strzału.

0

Orientuje się ktoś kiedy Verma może dostać zielone światło?

0

Gruby mógł dać Filipkowi.

13

Ma to kopyto Filipek :-)

0

Oczywiście, że Lewandowski.

1

Nasze ostatnie dwa mecze to tez męczarnia, bądźmy obiektywni.

0

Dziś jest ta walka? Gdzie można obejrzeć?

0

Piotrek mógł jeszcze podciągnąć.

1

Właśnie się stało to co było bardzo prawdopodobne od dawna, Bitcoin i inne krypto zostały znokautowane i leżą na deskach. Ciekawi mnie to czy zdołają się jeszcze podnieść z tych desek. Na razie są ogromne spadki, niestety od samego początku było wiadome, że to ogromne ryzyko.

38

Umtiti wjeżdża jak komornik po szafę

1

Znów dużo niedokładności jak w poprzednim meczu.

0

Nie za wcześnie na taką ankietę?

0

Soccer stream reddit. Mi nie zacina, może to zależy od internetu, poszukaj transmisji gorszej jakości, przeważnie przy adresie jest podana jakość transmisji.

0

Acestream, też kiedyś bujałem się po meczosach itp., teraz to całkiem inny wymiar oglądania spotkań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?