Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja nie rozumiem, dlaczego by mieli tego nie robić?? Dla nich remis to sukces.
1
A czo ten Dembele wyprawia?
1
Martwię się, że Barca złapała zadyszkę, a Real zaczyna wychodzić z dołka.
0
Właśnie bardzo się nad tym modelem zastanawiam i chyba się na niego zdecyduje dzięki :-)
1
Poleci ktoś radio samochodowe do 200 zł, albo orientuje się jakiego producenta może być najlepsze?
0
Będzie ciężko :-(
0
Oni na siłę dociągną druga serię, bo nie pozwolą na to by dwóch polaków było na pierwszych miejscach, a tak to mają jeszcze nadzieje.
2
Nie mogła zostać taka belka na której Hula skakał? Przecież Hula ma taka formę od dawna, to sama czołówka obecnie... to nie zaskoczenie, że tyle skoczył.
1
Tak to ona
9
Ja igrzyska będę oglądał również dla tej Pani ;) https://www.instagram.com/saskiaalusalu/
1
W końcu uśmiech na twarzy Filipka :)
0
Andre tak jak kiedyś Alves :o
11
Dziś Messi śmiga po boisku jak moja babka z wózkiem po Tesco w niedziele.
4
Valverde po opublikowaniu wyników ankiety: https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2F90l.tribuna.com%2Fimages%2Ff2%2F16%2F3e%2Ff2163e0a3f5541978d46f6c8f65a13b2.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Ftribuna.com%2Ffcbarcelona%2Fen%2Fnews%2F2492164%2F&docid=3kIo81hv1JB7TM&tbnid=2a_tlVo9MAlfDM%3A&vet=10ahUKEwiqnOSpkpfZAhWBlCwKHesPC3cQMwg-KAEwAQ..i&w=480&h=600&client=opera&bih=658&biw=1366&q=valverde%20smile&ved=0ahUKEwiqnOSpkpfZAhWBlCwKHesPC3cQMwg-KAEwAQ&iact=mrc&uact=8
0
Disturbed album The Sickness
0
Orientuje się ktoś czy jest gdzieś już dostępny film Cicha Noc?
1
U nas w Barcelonie nie będzie wiatru na skrzydle, nie łudźcie się, że Demble będzie grał tak samo jak w BVB. My mamy całkiem inny styl gry, wyjątkowy i niepowtarzalny, gramy atakiem pozycyjnym, tu okazja "wiatru na skrzydle" przytrafia się bardzo rzadko w meczu (chodzi mi o sytuację gdy Barcelona ma kontrę). Przykład Filipka, oglądając jego grę też dostrzegam, że jakby trochę się męczył, nie mógł znaleźć dla siebie miejsca na boisku, ale mam nadzieje, że w końcu pojmie filozofię Barcelony. Bardziej martwię się o Dembele, gdyż będzie musiał dużo pracy poświęcić by nauczyć się gry kombinacyjnej, a nie tak jak w BVB dzida i do przodu. Wracając do Filipka, jestem przekonany, że nie będzie zdobywał tylu bramek z dystansu, powód jest prosty drużyny grające przeciwko nam są zepchnięte do defensywy (bronią całą drużyną), stawiają autobus, a w takiej sytuacji trudno znaleźć miejsce i złożyć się do strzału.
0
Orientuje się ktoś kiedy Verma może dostać zielone światło?
0
Gruby mógł dać Filipkowi.
13
Ma to kopyto Filipek :-)
0
Oczywiście, że Lewandowski.
1
Nasze ostatnie dwa mecze to tez męczarnia, bądźmy obiektywni.
0
Dziś jest ta walka? Gdzie można obejrzeć?
0
Piotrek mógł jeszcze podciągnąć.
1
Właśnie się stało to co było bardzo prawdopodobne od dawna, Bitcoin i inne krypto zostały znokautowane i leżą na deskach. Ciekawi mnie to czy zdołają się jeszcze podnieść z tych desek. Na razie są ogromne spadki, niestety od samego początku było wiadome, że to ogromne ryzyko.
38
Umtiti wjeżdża jak komornik po szafę
1
Znów dużo niedokładności jak w poprzednim meczu.
0
Nie za wcześnie na taką ankietę?
0
Soccer stream reddit. Mi nie zacina, może to zależy od internetu, poszukaj transmisji gorszej jakości, przeważnie przy adresie jest podana jakość transmisji.
0
Acestream, też kiedyś bujałem się po meczosach itp., teraz to całkiem inny wymiar oglądania spotkań.