Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mógł mu puścić w uliczkę.
0
Bardzo ostry mecz.
0
Łysy jest śmieszny.
0
I Argentyna chce wygrać mecz?
0
Coś czuję, że dziś Rakieta będzie miał za zadanie ostro pilnować Messiego :-)
0
Ja do Arthura nic nie mam, ale kiepsko jest opierać pomoc najlepszej drużyny na świecie na młodziku, który nie zagrał ani minuty w Europie. Jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy przełamać passę realu w LM, dlatego nie może być półśrodków. Wiem, że i tak ostatnio wydajemy dużo kasy na transfery, ale my ciągle nie mamy następcy Xaviego.
1
Jeżeli priorytetem zarządu w kwestii wzmocnienia linii pomocy jest Arthur to powodzenia. Messiemu lata lecą.
1
Chyba napisze do PZPN'u żeby oddali mi pieniądze za piwo, które kupiłem specjalnie na ten meczu. Mogłem te pieniądze wydać inaczej, albo to piwo wypić przy innej okazji...
0
Na czasu już grają.
3
Kur... prąd wyłączyli...
0
Sędzia jest ciągle na słuchawce z ludźmi od VAR'a?
0
Ja też, ale raczej się na to nie zapowiada.
5
Ładne koszulki zrobił Adidas na ten mundial.
5
Półśrodki.
2
Po cholerę ten VAR?
3
Wydaje mi się że gdyby nie ręką to piłka by przeszła dalej.
5
Fajne koszulki mają Argentyńczycy.
0
Ale klepią :O
1
Co zagrał Neymar z Iniestą przy pierwszej bramce to nie mam pytań.
1
Czeka ktoś z was na targi E3 i prezentację Cyberpunk'a 2077? Ależ mnie ta gra ciekawi i czekam na nią, tak jak kiedyś czekałem na Wieśka 3 :-)
6
W końcu tak wyczekiwany deszcz.
0
W oczekiwaniu na finał LM i Mistrzostwa Świata, będzie się działo :)
6
Nawet śmiechowy odcinek Ojca Mateusza :-)
4
Na TVP 2 jest reportaż o mistrzostwach świata. Diego Forlan to był gość.
0
Nieźle, ślub Harry'ego na yt ogląda na żywo prawie 1.3 miliona ludzi, to chyba rekord yt.
4
Szczerze nie mam pojęcia, nigdy nie posiadałem quada, choć przytoczę Ci pewną sytuację, która da Ci może do myślenia. Mój brat jechał wczoraj prawdziwym ciągnikiem rolniczym w terenie zabudowanym, nagle zatrzymuje go policja, policjant z mordą do niego, że taki pojazd w terenie zbudowanym może jechać maksymalnie 25 km/h, pokazuje mu suszarkę a tam 49 km/h. Brat wyskoczył do policjanta, że ten model ma ograniczenie 42.5 km/h (bo tak rzeczywiście jest), policjant od razu na to, juz taki zmieszany, żeby jechał dalej tylko ostrożniej i wolniej. Chodzi mi o to, że jeżeli będziesz miał go tak zarejestrowanego to może się tak policja czepiać jak w tym przypadku. Jeszcze jedno, ładnie radar sobie dodaje, polska policja...
1
Jeżeli nie podpisujesz umowy to nie.
1
Witam, poleci ktoś jakąś apkę w której będę mógł sobie wprowadzać co zjadłem, a ona wyliczy mi wszystkie kalorie itp. coś w stylu kalkulatora kalorii. Dzięki.
0
Ten Salah to kot.
0
Obojętne, zrób jak uważasz.