3

Mógł mu puścić w uliczkę.

0

Bardzo ostry mecz.

0

Łysy jest śmieszny.

0

I Argentyna chce wygrać mecz?

0

Coś czuję, że dziś Rakieta będzie miał za zadanie ostro pilnować Messiego :-)

0

Ja do Arthura nic nie mam, ale kiepsko jest opierać pomoc najlepszej drużyny na świecie na młodziku, który nie zagrał ani minuty w Europie. Jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy przełamać passę realu w LM, dlatego nie może być półśrodków. Wiem, że i tak ostatnio wydajemy dużo kasy na transfery, ale my ciągle nie mamy następcy Xaviego.

1

Jeżeli priorytetem zarządu w kwestii wzmocnienia linii pomocy jest Arthur to powodzenia. Messiemu lata lecą.

1

Chyba napisze do PZPN'u żeby oddali mi pieniądze za piwo, które kupiłem specjalnie na ten meczu. Mogłem te pieniądze wydać inaczej, albo to piwo wypić przy innej okazji...

0

Na czasu już grają.

3

Kur... prąd wyłączyli...

0

Sędzia jest ciągle na słuchawce z ludźmi od VAR'a?

0

Ja też, ale raczej się na to nie zapowiada.

5

Ładne koszulki zrobił Adidas na ten mundial.

5

Półśrodki.

2

Po cholerę ten VAR?

3

Wydaje mi się że gdyby nie ręką to piłka by przeszła dalej.

5

Fajne koszulki mają Argentyńczycy.

0

Ale klepią :O

1

Co zagrał Neymar z Iniestą przy pierwszej bramce to nie mam pytań.

1

Czeka ktoś z was na targi E3 i prezentację Cyberpunk'a 2077? Ależ mnie ta gra ciekawi i czekam na nią, tak jak kiedyś czekałem na Wieśka 3 :-)

6

W końcu tak wyczekiwany deszcz.

0

W oczekiwaniu na finał LM i Mistrzostwa Świata, będzie się działo :)

6

Nawet śmiechowy odcinek Ojca Mateusza :-)

4

Na TVP 2 jest reportaż o mistrzostwach świata. Diego Forlan to był gość.

0

Nieźle, ślub Harry'ego na yt ogląda na żywo prawie 1.3 miliona ludzi, to chyba rekord yt.

4

Szczerze nie mam pojęcia, nigdy nie posiadałem quada, choć przytoczę Ci pewną sytuację, która da Ci może do myślenia. Mój brat jechał wczoraj prawdziwym ciągnikiem rolniczym w terenie zabudowanym, nagle zatrzymuje go policja, policjant z mordą do niego, że taki pojazd w terenie zbudowanym może jechać maksymalnie 25 km/h, pokazuje mu suszarkę a tam 49 km/h. Brat wyskoczył do policjanta, że ten model ma ograniczenie 42.5 km/h (bo tak rzeczywiście jest), policjant od razu na to, juz taki zmieszany, żeby jechał dalej tylko ostrożniej i wolniej. Chodzi mi o to, że jeżeli będziesz miał go tak zarejestrowanego to może się tak policja czepiać jak w tym przypadku. Jeszcze jedno, ładnie radar sobie dodaje, polska policja...

1

Jeżeli nie podpisujesz umowy to nie.

1

Witam, poleci ktoś jakąś apkę w której będę mógł sobie wprowadzać co zjadłem, a ona wyliczy mi wszystkie kalorie itp. coś w stylu kalkulatora kalorii. Dzięki.

0

Ten Salah to kot.

0

Obojętne, zrób jak uważasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?