0

@Bruttal Gdzieś czytałem, że u ludzi, którzy wyzdrowieli pozostały trwałe uszkodzenia płuc.

1

Jaki jest według was najlepszy sposób na podszlifowanie angielskiego?

5

W tamtym roku przed akcją z koronowirusem regularnie zamawiałem w hurtowni zwykłe maseczki ochronne. Cena w tamtym czasie to 3 zł za opakowanie 50 sztuk (0.06 gr sztuka). Obecnie praktycznie nie ma możliwości zakupu maseczek w hurtowniach, zwykłych sklepach oraz aptekach (brak produktu). Teraz ceny na allegro za JEDNĄ SZTUKĘ takiej maseczki kształtują się w granicach 10-25 zł. Wydaje mi się, że hurtownie posiadają jescze na stanie trochę maseczek, ale czekają tylko na oficlajny sygnał, że w Polsce odnotowano pierwszy przypadek wirusa (a tak będzie na 100 procent). Wtedy ceny pójdą jescze bardziej w górę, gdyż każdy rzuci się do zakupu. Na wszystkim można zarobić.

1

:-)

0

@xxkamilxx0 wydaje mi się, że to drugie, dla mnie on udawał w tym wejście w DDTVN

0

@KacperVEB już było, musisz znaleźć w necie, dla mnie on udaje i nawet prowadzący to wyczuli i bekę cisnęli z jego "nieszczęścia".

4

Obczajcie Quebo w DDTVN dla mnie to niezłe aktorstwo :-)

0

@sebasek99 A co słuchałeś tej wersji z YT? :)

0

Alba, are you ok?

0

Mam pytanie, ogólnie wg BMI mam lekką nadwagę (176 cm, 80 kg), nie jem słodyczy i nie używam cukru, pije dużo wody, staram się nie jeść za dużo i unikać tłustych rzeczy, ostatni posiłek jem 16.30-17.00. Kiedyś ważyłem mniej, teraz mi się trochę przybrało, mam pracę siedzącą. Dam radę zrzucić trochę "brzuszka" robiąc jedynie w domu ćwiczenia siłowe, czy koniecznie muszę też włączyć jakieś cardio, za którym szczerze przyznam nie do końca przepadam i nie mam zbytnio czasu. Jedynie ćwiczenia siłowe mogą pomóc w zrzuceniu kilku kg?

0

Orientuje się ktoś gdzie najlepiej kupić Microsoft Office i jaki to może być koszt (do domowego użytkowania)? Teraz są tylko te licencje 365 dni czy można kupić stałą, bo w internecie widzę przeważnie 365 dni. Dzięki za rady, bo obecnie chyba już nie da się zainstalować tego na lewo.

0

@ranger3120 Ja "Logistyk", w sumie się nawet trochę sprawdza.

2

Dziś ateiści robią sobie "wyjątek", no tak tak tradycja itp... :-)

0

@xVENUMx ja to wypełniłem tydzień temu. Wejdź na konto, następnie w wiadomości i możesz uzupełnić wniosek on-line. Jak tylko rozliczałeś się w Polsce to jest 5 minut roboty.

0

Jak tak czytam to prawie każdy na urlopie, albo na święta idzie na urlop, trochę zazdrość jest :-) Czy tylko ja tak mam, że zdecydowaną większość urlop sprzedaję? Jak to jest z tym u was? Mam nadzieję że już niedługo nie będą musiał tego robić, ale człowiek teraz ma trochę inne priorytety.

30

Niech tylko ktoś jeszcze napisze, że Suarez jest lepszy od Lewego.

0

@Kubox Ja ostatnio jedynie spytałem delikatnie swojej kadrowej (wiedziałem, że to plotkara) jaki mam okres wypowiedzenia, bo na umowie nie mam sprecyzowanego (doskonale wiedziałem jaki mam, spytałem specjalnie). Następnego dnia prezes była u mnie z samego rana z 1000 zł podwyżką na rękę, abym nawet nie myślał o odejściu. Można wywalczyć podwyżkę, ale to zależy od branży i kwalifikacji.

0

Na olx można czasami znaleźć ogłoszenia wypełnianie ankiet online. Jest szansa zarobić kilka groszy czy to kompletna bujda? Nie oczekuje kokosów to wiadomo.

9

Śmieszne jest to, że UE widzi co się dzieje w naszym kraju i chce nakładać sankcje a udaje, że nic nie widzi co się dzieje w Hiszpanii i Francji, twierdząc, że to ich wewnętrzna sprawa. Jak równo wszystkich traktować to równo.

7

Ciągle piszecie o tych bezrobotnych i nierobach, którzy zagłosowali na PiS. Pomijając fakt jaka ogromna pogarda wylewa się tutaj na tę grupę np. określenie bezmózgie bydło i to piszą osoby uważające się za wykształcone, nowoczesne i z dużym intelektem. Obecnie w Polsce mamy stopę bezrobocia jedną z najniższych w historii (jest to niecałe 900 tysięcy osób), należy dodatkowo uwzględnić ile z tych wszystkich osób poszło na wybory. Cała wina za taki wynik PiS zrzucana jest na tę grupę. Ciągle piszecie, że nieroby biorą 500+, w takim razie bezrobocie powinno wzrastać a ciągle maleje. Większą winą należy obarczyć właśnie młodych, którzy byli tacy aktywni w całym internecie, a ostatecznie frekwencja w tej grupie wiekowej była niska.

1

@ShawnC Jak uważasz wyborców PiSu bezmózgim bydłem to kim Ty jesteś? :-)

0

@Toretto Masz rację, ale stopa bezrobocia jest jedną z najniższych w historii. A powinno być na odwrót.

2

Przyjmijmy, że jakiś internauta pierwszy raz wchodzi na stronę fcbarca.com, na pierwszy rzut oka zauważa okno z najciekawszymi dyskusjami. Od dłuższego czasu tych "najciekawszych dyskusji" nawet nie chce się czytać... Wydaje mi się, że owego internautę może to zniechęcić, przykładowo obecnie "najciekawsza dyskusja". Ta strona powoli zatraca charakter sportowy.

0

@Mathew86 Musisz od razu atakować? Spójrz na to jak odpowiadasz na komentarz. Może trochę się pomyliłem jedynie co do konfederacji, bo ona konkretnie nie wypowiedział się w tym temacie, a reszta partii jest za utrzymaniem 500+.

1

Wszyscy piszecie tutaj o rozdawnictwie PIS (najbardziej was to w tej partii boli), po części się z tym zgodzę. W debatach przedwyborczych każda z partii startująca w wyborach zapewniała, że nie zabierza świadczenia 500+. A więc na kogo będzie głosować w takim razie? Który konkretnie postulat kolacji obywatelskiej, konfederacji i reszty startujących partii wam się najbardziej podoba? Chodzi mi o konkretne przykłady. Mi postulaty żadnej partii nie przypadły do gustu, na wybory pójdę, ale nie wiem jeszcze na kogo zagłosuje. Wydaje mi się, że głównym postulatem koalicji obywatelskiej jest tylko i wyłącznie odsunięcie PIS'u od władzy.

0

Poleci ktoś jakiś ładny hotel we Wrocławiu na weekendowy wypad z dziewczyną?

2

@GeFcIo I jeszcze na konferencji prasowej otwieraj szampana, że wygrali. Taka prawda, że my wszyscy zapłacimy za nich.

41

Jakie macie stanowisko odnośnie kredytów we frankach? Ja uważam, że każdy kto brał kredyt w tej walucie musiał liczyć się z ryzykiem wzrostu kursu franka. Właśnie TSUE ogłosiło swój wyrok, może mieć to ogromne konsekwencje dla Polskich banków.

64

Zamiast siedzieć 24h na dobę na La rambli, odświeżać ją co kilka sekund, ciągle narzekać jak to jest źle w naszym kraju, to weźcie swoje życie w garść, zacznijcie działać :-) Rozbawiło mnie ostatnio, gdy przeczytałem tu, że ktoś nie może spać przez partię rządząca, że nie będzie budował przez nią domu, bo czasy są kiepskie :-) Wydaje mi się, że to tylko wymówka tej osoby, aby zbudować swój dom trzeba ogromnej ilości pracy, trudu i czasu, według mnie ta osoba stchórzyła, albo uważa, że w życiu wszystko będzie podane na tacy. W życiu trzeba ryzykować, ciężko pracować i się rozwijać. Mnie scena polityczna nie interesuje, media również omijam szerokim łukiem. Owszem pójdę zagłosować, ale to nie wpływa na moje plany życiowe, marzenia i cele które chce osiągnąć. Zamiast siedzieć tutaj to poświęćcie czas na naukę, rozwój albo na jakąś pracę dodatkową. Ja posiadam z góry wcześniej zapalnowany dzień, aby wykorzystać każdą chwilę jak najbardziej efektywnie, prowadzę systematyczne notatki, aby o wszystkim pamiętać. Do wszystkiego można dojść, nawet w ciężkich czasach. Pisze to młody chłopak z bardzo małej miejscowości wschodniej Polski, który ma marzenia i cel w życiu do którego ciągle dąży. I to nie jest tak, że po skończeniu studiów zostałem w dużym mieście, gdzie szanse na prace są większe, lecz wróciłem w swoje rejony skąd pochodzę, gdzie nie jest tak kolorowo, zaczynając praktycznie od zera. W życiu nie miałem lekko, ale jestem szczęśliwy, szczególnie gdy stopniowo krok po kroku stawiam swój dom i widzę efekty. Ja wiem, że zajmie mi to kilka lat. Nie chce brać kredytu, jestem zawzięty, ale jak kiedyś usiądę sobie na tarasie pijąc kawę, gdy wszystko uda mi się zbudować i wykończyć, to będę sobie myślał razem z przyszłą żoną, że odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Większość z was napisze, że może mam płytkie marzenia, ale taki już jestem, konsekwentnie dążę do celu. Dzisiejsze czasy są bardzo zmienne i dynamiczne, a więc i my powinniśmy być bardzo dynamiczni, powinniśmy się dostosować do wielu sytuacji, ja stawiam na samodoskonalenie. Ten kto się nie rozwija to się cofa, świat idzie do przodu to i my musimy. Mam odwagę stawić czoła ciężkim czasom, bo każdego dnia się do nich przygotowuje. Zresztą co ja tam wiem, zapewne nic, ten wpis nie miał na celu kogoś pouczać. Takie tam luźne spostrzeżenia.

0

@Katalonczyk1995 to ile zarobisz teraz jako kierownik? Tak z ciekawości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?