Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kocham Leo, jest dla mnie legendą, obok Iniesty mój ulubiony piłkarz, który dał mi tyle radości w życiu. Dziękuję mu za to co zrobił dla tego klubu i ile dał mi szczęścia przez te lata, ale nie wyobrażam sobie żeby pozostał w klubie, po tym co teraz zrobił.
Z pełną odpowiedzialnością piszę, że chciałbym żeby zmienił klub. Po tym co zrobił nie widzę go w Barcelonie, nie widzę żeby oddawał całe serce i całego siebie za ten klub, gdyby został to zawsze podczas oglądania meczu miałbym z tyłu głowy tę sytuacje i czułbym, że robi to na siłę, a nie z miłości do tego klubu. Jest mi przykro, ale taka jest prawda i będzie lepiej jak odejdzie, oczywiście trzeba go pożegnać jak króla.
Z przyjemnością będę oglądał go w innym klubie, nie jestem na niego zły, po części go rozumiem, mam nadzieję, że Barcelona się odbuduje. Finansowo na pewno odetchnie, liczę, że nowy prezydent postawi na młodość i powoli klub wskoczy znów na właściwe tory.
0
@Zoker ja szanuje @BarcaInfo bo osobisci nie mam Twittera i nie mam czasu śledzić wszystkiego.
8
Uważam, że Messi robią taką szopkę tylko i wyłącznie dlatego, bo Koeman chce pozbyć się jego ziomków. Lepiej niech odjedzie.
4
Słabo to wygląda, z jednej strony dobrze, że prawdopodobnie Bartek poleci, ale z drugiej strony nowy prezydent prawdopodobnie ocali święte krowy i ich pensje aby tylko udobruchać Messiego.
0
@Janas11224 Ja ostatnio kupiłem soniczna seysso i nie narzekam, choć to moja pierwsza szczoteczka elektryczna więc nie jestem jakimś ekspertem.
3
@Vebrol Dlaczego nie wytrzymasz spuszczania się nad Lewym? Jeśli wygra, to w 100% procentach na to zasłuży, ciężko na to zapracował. Ja będę dumny z Polaka rodaka, że osiągnął sukces.
2
@Bykunn Był pod wodą i nieprzytomny
1
@NGTRX My go tylko wyciągnęliśmy, później ratownicy i lekarze reanimowali.
5
Dziś wyciągaliśmy topielca z wody. Dziwne uczucie. Szczególnie, gdy krzyczy się o pomoc a ludzie wręcz uciekają zamiast pomóc, zanim ratownicy dobiegli z oddalonego pomostu to już go wyciągnęliśmy. Był pod wodą 2-5 minuty i już cały fioletowy. Reanimowali go około godziny i w sumie nie wiem co z nim, ale zabrała go karetka. Z całego jeziora ludzi obstało się tylko 4 chłopa do pomocy, pomimo, że nie było aż tak głęboko, bo spadł z materaca nie daleko od brzegu.
0
Bierzecie na poważnie prof Simona? Dla mnie to on się stał taką gwiazdą Onetu i WP.
12
Czasami Realowi zazdroszczę Florentino :-)
2
To co napisze będzie kontrowersyjne, ale szczerze chciałbym czasami żeby Leo zmienił klub. To nie dlatego, że jest słaby albo coś, po prostu chciałbym zobaczyć jak poradzi sobie w innym klubie, przy trenerze z topu. Może znów wróci do niego radość, może w końcu znów uniesie puchar LM, bo z obecną drużyna nie ma szans na to. Barcelonie będę zawsze kibicował, ale uważam, że Leo już spłacił swój dług i może szukać wyzwań w innym klubie. Pomimo wieku dalej jest fenomenalnym.
1
Panowie, zaraz Bartek kupi jakąś gwiazdę za 100 baniek, da kosmiczną pensję i wszyscy zapomną o tej kompromitacji. W sumie do tej pory zawsze to działało...
0
Po tylu kompromitacjach, zarówno wizerunkowych i sportowych zarząd powinien natychmiastowo podać się do dymisji... Teraz jest idealna okazja żeby kibice pokazali swoje niezadowolenie i niechęć do zarządu, bo w innym przypadku Barto z czasem załagodzi sytuację swoją "wspaniała" gadką. Kompromitacja w LM, afery, polityka transferowa, wybór trenerów itp. Bartek twój czas się już dawno skończył...
6
Ty ziomek pierwszy jesteś do odstrzału...
0
Nie ma co się łudzić, życzę Robertowi wygrania LM.
1
Roberto to się nadaje do średniaka La Liga.
4
Widzę Setien taktyka bronimy bronimy bronimy i liczymy na cud, że Leo coś strzeli. Słabo to wygląda.
0
@Bykunn Na kiedy przełożyć? Za rok może być tak samo albo gorzej... Niektórzy nie chcą tyle czekać.
0
Oby tylko Lewy nie powtórzył tego co kiedyś z Realem, a jest w stanie tego dokonać, bo ma świetną formę.
1
Ale ładna Pani dietetyk w TV - Wanda Baltaza. Mój typ, choć wolę brunetki.
0
@Ghotti Zadowoleni z efektów? Opłacało się? Pewnie też zależy jaką opcję się wybierze, bo słyszałem że są różne w zależności czy to projekt tylko koncepcyjny czy już całkowity wraz z nadzoremz wykonaniem i wybraniem fachowców itp.
0
Korzystał ktoś z was z usług projektanta wnętrz? Droga zabawa?
2
15 sierpnia sobota jest do odebrania tak?
1
@LucaBrasi Wyrazy współczucia, będę pilnował którego dnia i z jakiego województwa wrzucą go do oficjalnych statystyk MZ.
2
@svensonFCB Mi w sumie smakuje w Da Grasso.
0
@Kubox Mogą demonstrować, ale po cholerę jescze bardziej demolować coś co już jest i tak zniszczone? Przed chwilą oglądałem wypowiedź jednego demonstranta, który powiedział, że on nic nie ma więc mu na niczym nie zależy dlatego tak postępuje.
4
Bejrut, zamiast brać się za stopniową odbudowę miasta, to oni demonstrują oraz jescze bardziej demolują i tak już zniszczone miasto.
Niestety tacy są ludzie z tamtych rejonów, strasznie roszczeniowi, a do pracy się nie garną. Kiedyś pracowali w moje firmie z tamtych rejonów, po tygodniu wszyscy byli do zwolnienia. Najlepiej jakby nic nie robili, spali po kiblach, dostali posiłek i jeszcze żeby im za to dobrze płacić. Jak im zwracano uwagę to jescze potrafili grozić.
1
@masq uważam tak samo
1
Koncert "Męskie granie" a oni wyskakują z szopką związana z lgbd i z tęczowymi flagami. Wszędzie już to jest...