Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@msmsms Nie ma co poruszać takich tematów tutaj. Każdy ma swoje zdanie i jego nie zmieni choć uważam, że to wszytko zmierza w złym kierunku. Zauważyłem, że te które krzyczą najgłośniej o tym żeby aborcja była wszechobecna uważają się za najmądrzejsze, nowoczesne, oświecone, niezależne itp. Jeżeli się za takie uważaj to powinny być odpowiedzialne i stosować antykoncepcję, której w dzisiejszych czasach jest mnóstwo wariantów. Przecież są takie postępowe i mądre to nie potrafią stosować skutecznej antykoncepcji? To one jak chcą tak zmieniać swiat powinny wyznaczać standardy nowoczesności i stosować antykoncepcję, być wzorem (za takie się uważają) i wyznacznikiem dla tego marnego świata i tej ciemnoty, za którą uważają osoby sprzeciwiające się aborcji. Jeżeli mają w dupie odpowiedzialność i są takie niezależne, to niech sobie podwiązą jajowody i tyle. Niektóre w ogóle się tym nie przejmują i dokonują aborcji jakby to był zwykły zabieg, w ogóle się z tym nie kryjąc. W mojej rodzinie dziewczyna poroniła na początku drugiego miesiąca i do dziś się nie może pozbierać, strasznie to przeżywa. Tak jak pisałem każdy ma do tego inne podejście, ale wydaje mi sie, że wraz z postępem świata nie powinno się zatracać odpowiedzialności, zamienia się ona niestety w lekkomyślność.
0
Znacie jakieś ciekawe strony internetowe o tematyce naukowej (mogą być zagraniczne). Nurtuje mnie od pewnego czasu jedno, czy na koronę wpływa temperatura i wilgotność. Z chęcią bym coś poczytał na ten temat.
0
@MichalZZZ już korona puściła?
0
W Australii testują szczepionkę na gruźlicę przeciwko COVID-19. Jak myślicie obecna ilość zarażonych w Hiszpanii, Włoszech i Niemczech może być związana z tym, że tam nie wykonują szczepień przeciwko gruźlicy, dlatego wirus w tych regionach tak szybko się rozprzestrzenia?
0
Polsat robi aferę, bo więźniowie się boją wirusa. Płaczą, że nie mają środków ochrony i że będą się buntować itp. Im prędzej zrobią test i się nimi zaopiekują niż zwykłym Kowalskim.
1
Dopiero teraz widać jak dobrą decyzją było odwołanie IEM'u. Do dziś pamiętam ten płacz dzieciaków a szczególnie "influencerów" chcących zarobić na tych dzieciakach. Ogólnie szanuje i cieszę się, że w Polsce organizują takie wydarzenia, ale ktoś miał jaja i potrafił podjąć właściwą decyzję. Kto wie, może to wydarzenie mogło być bombą biologiczną tak jak w przypadku meczów LM we Włoszech, Hiszpanii i Anglii.
5
Gdyby w opozycji była jakaś partia choć trochę bardziej ogarnięta (która szczerze by chciała zmienić coś w tym kraju) to by z łatwością pokonała PIS w wyborach. Przecież nawet taki Bosak albo Kamysz lepiej wypada niż ta Kidawa. Niestety opozycja jest tak nieudolna, że żałosny PiS bez względu kogo by wystawił w wyborach to by i tak wygrał. No nie ma po prostu na kogo głosować no nie ma. No ale tak trzeba iść na wybory blablabla...
0
https://kobieta.wp.pl/koronawirus-studenci-kierunkow-medycznych-o-wolontariacie-w-czasie-pandemii-traktuja-nas-jak-maszynki-jak-androidy-6492765091547265a
Co o tym sądzicie? Czy to jest odpowiedni czas na takie wywody i "manifesty"?
0
@Danny Gaucho Z nim to ciekawa historia, urodził się na syberi (Omsk), jego matka była wysoko postawiona w milicji, wyprowadził się do Niemiec, gdzie się wychował (Westfalia), a teraz mieszka raz w Polsce raz w Niemczech :-) Do dziś wyznawca White Russian (mnóstwo tatuaży z AK 47), ale da się z nim czasami pogadać.
2
Mój znajomy, który jest Niemcem twierdzi, że ten wirus to tylko specjalnie nakręcana panika. Twierdzi, że z powodu smogu w Chinach dziennie umiera od 4.4 do 5 tysięcy osób. We Włoszech jest tak źle, bo mają bardzo stare społeczeństwie i do dziennych statystyk wliczają wszystkich bez względu na co kto umarł. Coś mi jeszcze tłumaczył, że średnia zgonów na przestrzeni lat we Włoszech nie odbiega aż tak bardzo od obecnej średniej, ale już o szczegóły nie miałem czasu zapytać.
0
Przed chwilą czytałem, że na wycieczkowcu Diamond Princess po 17 dniach od opuszczenia ludzi z pokładu wykryto jescze ślady koronawirusa w kajutach osób z objawami i bez objawów (nie było przeprowadzanej dezynfekcji). Coraz bardziej uważam, że wszyscy będziemy musieli to przejść, kto wie może już większość ma to za sobą.
2
"US-KONGRES: Po kilku dniach negocjacji Republikanów i Demokratów Senat USA jednomyślnie przegłosował warty 2 bln USD pakiet stymulacyjny na czas epidemii koronawirusa. To największa pomoc finansowa dla gospodarki w historii USA. Pakiet obejmuje fundusz o wartości 500 mld USD na pomoc dla branż znajdujących się w trudnej sytuacji, 350 mld USD na pożyczki dla małych firm, 250 mld USD na zwiększoną pomoc dla bezrobotnych i 100 mld USD dla szpitali. W ustawie zapisano też jednorazowe bezpośrednie transfery pieniężne w wysokości 1200 USD dla każdego Amerykanina zarabiającego mniej niż 75 tys. USD rocznie."
[Źródło: Zespół Analiz i Prognoz Rynkowych Bank Pekao]
Mają rozmach i robi wrażenie, dlatego w USA giełda trochę odżyła.
1
@Arkon Z drugiej strony wykonuje swój zawód / pracę.
0
@Lincolm Nie mam FB i messengera i nie chce zakładać.
0
Którą aplikacje polecacie: Duo, Skype czy whatsapp? Wszystkie są darmowe? Chodzi mi o rozmowy wideo, bo matula nie daje mi spokoju, bo chce dzieci i wnuczki zobaczyć.
2
Kogo nie spotkam to wypłaca pieniędze z banku, albo namawia mnie żebym też to zrobił. I weź tu człowieku bądź mądry. Jak się wszyscy rzucą do wypłacania to będzie jescze gorzej.
4
Komentarz usunięty
0
Niezłe historyjki są tworzone w związku z koronawirusem a Bill Gates. Niektóre całkiem ciekawe :-)
0
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-walesa-traci-pieniadze-przez-koronawirusa-bankrutuje-teraz/t2qfg17
To niezła żona. Po cholerę on takie rzeczy gada w mediach, tylko drażni innych.
8
Bardzo często w internecie czytam, że powinni zamknąć wszystko, włączając w to zakłady pracy itp. Ja nie mam pojęcia kto to pisze... Przecież jak zamkną wszystko to ten kraj się nie podniesie, ceny pójdą jescze bardziej w górę. Jak najwięcej pracy zdalnej, a w przypadku branż, w których nie można tego zastosować (przemysł) jak największe środki ostrożności. Wirusa trzeba brać bardzo poważnie i respektować, ale nie można całkowicie się go wystraszyć i popaść w panikę, bo inaczej przyjdą bardzo chude lata i ogromny kryzys. Już powoli to jest zauważalne. Pozdrawiam i zbieram się do pracy.
5
Każdy ma teraz dużo czasu, z ciekawości poczytałem biografie naszego Ministra Zdrowia. Całkiem zacna. Po studiach pracował z żoną nawet w Kalkucie (podobno pracował z samą Matka Teresą). Naukowy dorobek interesujący, czas pokaże jak to będzie z dorobkiem politycznym. Jakby chciał to pewnie by mógł życ na bogato, zapewne zarabiałby większy hajs jako lekarz i naukowiec, no ale wybrał politykę.
0
Wierzycie w takie programy jak Master Chef Junior, w których dzieci gotują takie wymyślne dania nie korzystając z żadnych przepisów i pomocy? Nie chce mi się zbytnio wierzyć, że mają te wszystkie przepisy w głowie i sami to wymyślili.
0
@kamson24 ministerstwo zdrowia
https://mobile.twitter.com/MZ_GOV_PL/status/1238730377616863233
0
81 przypadków u nas, coraz większe skoki
1
Na wp nawet zamieszczają informacje o koronie po ukraińsku.
0
A może specjalnie wypuścili tego wirusa i przygotowują grunt pod NWO? :-)
1
"Miałem nadzieję, że będziemy mieć do czynienia z wariantem rozprzestrzeniania się koronawirusa w wersji niemieckiej, łagodnej, powolnej. Wszystko jednak wskazuje, że to będzie wersja włoska - stwierdził prof. Robert Flisiak, prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych."
Co sądzicie o tym? Według was jak się to rozwinie?
0
Osoby pracujące w wojsku wysyłają do rodzin wiadomości żeby robić zakupy, bo na dniach mają wprowadzić stan wyjątkowy. Ciekawe czy się sprawdzi. Mojej ciotki mąż jest w wojsku, pisząc to nie miałem zamiaru siać paniki czy rozprzestrzeniać fake newsy. Napisałem to w ramach ciekawostki i jestem ciekawy czy się sprawdzi. Takie wiadomości naprawdę są wysyłane, moja rodzina taką dostała przed chwilą. Ja podchodzę do tego z dystansem.
1
@Barca1992 Uważasz, że w innych krajach tego nie ma? Aby tylko dopierdo... Polaczkom w tym internecie
0
Odnośnie zamknięcia szkół nie mam swojego zdania, gdyż nie posiadam dzieci, ale w internecie jest mnóstwo opinii, że jest to zła decyzja, bo zbyt nagła i nie przygotowana. W sumie racja, ale chyba zdrowie jest ważniejsze, w tamtym roku ktoś się przejmował jak nauczyciele strajkowali i też to wszystko nie do końca było przygotowane?