7

@Chakalaka Ja tylko czekam z niecierpliwością aż Duda przegra wybory, to o czym będziesz wstawiał posty.

9

Oho widzę na Instagramie zaczyna się wstawianie zdjęć z czarnym tłem. Nawet Polscy "celebryci" się dołączyli...

0

Na la ramblii rzuciło mi się w oczy kilka komentarzy, w których osoby pisały, że są za całkowitą demilitaryzacją, ogólnie dla nich mogło by nie być całkowicie wojska. Ciekawi mnie tylko jak by wyglądał dzisiejszy świat, gdyby nie przeznaczano tylu pieniędzy na zbrojenia i związane z tym badania, technologie itp. i ile lat bylibyśmy do tyłu. Nawet głupia zimna wojna i wyścig zbrojeń pchnął nas świat ostro do przodu. Internet nie był tworzony pierwotnie na potrzeby wojska?

1


Widać "protestujący" wspierają rabusiów. No ale i tak znajdą się tacy którzy będą bronić tego "protestu". Ten transparent w połączeniu z tymi obrazkami mnie rozwala, albo ta kobieta, która zasłania ich swoim ciałem. Tak poza tym dziwni mnie bezczynność policji.

0

@tbas Nie można wiecznie wszystkiego zamykać, bo wszystko upadnie. Za 2 -3 tygodnie we Włoszech i Hiszpanii znów będzie odnotowywana większa liczba przypadków wirusa, tak będzie na 100%.

0

Spójrzcie na słońce w okularach słonecznych, wokół słońca jest duży krąg / poświata przypominająca na krawędziach tęcze albo coś takiego. Nie patrzcie się centralnie na słońce tylko trochę dalej. Interesujące zjawisko. Bez okularów też widać.

0

@Kapitan hawk przynajmniej osiągnął jakąś sławę oraz kasę i nie ważne w jaki sposób, a nie tak jak ja i Ty jest zerem.

0

@Barca1992 415 000 zgonów przez cały 2018 rok, łatwo można przeliczyć ile zgonów miesięcznie / dziennie.

0

Ostatnio wpadł mi do ręki rocznik statystycznych z GUS, przeanalizowałem sobie dział demografii, a mianowicie ilość zgonów i porównałem z obecną sytuacją i paniką związana z Sars-cov-2. Raczej domyślacie się jakie były wnioski.

0

Moja sąsiadka była dziś u dentysty (ból zębów), za samo wejście do gabinetu zapłaciła 120 zł (małe miasto), jest to opłata spowodowana koniecznością dezynfekcji. Oczywiście za plombę itp. oddzielna opłata. Słyszałem, że w innym gabinecie taka opłata wynosi 180 zł (za samo wejście). Prawdopodobnie u kosmetyczki, fryzjera, restauracjach będzie podobna opłata. No tak muszą sobie odrobić te 2 miesiące... Tylko, że większość fryzjerów itp. pracowało "na lewo" i nie dość, że dostali odszkodowanie z tarczy, pracowali mimo zakazu (i w tym czasie kasowali więcej od klienta) to teraz będzie się jescze płacić za dezynfekcję. Rozmawiałem z kilkoma osobami posiadającymi swój mały biznes i mówili, że na tej pandemii jeszcze zarobili (trzeba mieć ogarnięta księgową itp.). Zwykły szary człowiek przeznaczy całą dniówkę na wejście do gabinetu, a gdzie jeszcze opłata za leczenie? Jestem na bieżąco z cenami maseczek, rękawiczek, środka odkażającego i na pewno nie kosztuje to tyle pieniądzy przeliczając na jedną osobę.

0

To ja już się gubię, to kiedy i w jakiej formie opozycja chce przeprowadzić wybory?

1

Podoba mi się ta akcja #hot16challenge2. Niektóre nawijki bardzo spoko, to jeden z moich ulubionych



Lukasyno mocny tekst.

1

@koziar A single Man. Zawsze mnie wzrusza, zresztą jak wszytko od Abla Korzeniowskiego.

5

Duda jest kiepskim prezydentem, ale jak ktoś stawia nad nim Komorowskiego... Do dziś niedowierzam jak oglądam i czytam zeznania Komorowskiego w sprawie WSI.

0

@SuperPatsonFCB Weźcie skończcie się nad sobą użalać jak jakieś cio.. Mój ojciec 58 lat kierowca autobusu, gdy szkole zamknęli to jego firma stanęła. Sam W tydzień ogarnął sobie robotę na wywrotce w betoniarni tymczasowo. Nie wszystko jest zamrożone tylko trzeba chcieć coś znaleźć. Gdyby moją firmę wstrzymali to i na budowę bym poszedł, zresztą i tak kiedyś się dorabiało na budowie w soboty i na urlopie. Wystarczy chcieć a nie płakać i się użalać w internecie.

0

@tobiasson92 Zapewne tak będzie, jak zamiast zabrać się do roboty to się siedzi 24 h na dobę na la ramblii i pisze komentarze ciągle na ten sam temat i ciągle się użala.

0

@dorkizos 1. Nie byłem zarażony i nie jestem. 2. Nie znam takiej osoby.

1

@Mathew86 A ja na La rambli spotkałem się z twierdzeniem, że Donald Tusk był mężem stanu.

0

@Mazi zapomniałeś uwzględnić korony i suszy.

0

Ciekawe czy strażacy pójdą na L4, bo teraz jest kryzysowa sytuacja z pożarem hmmm.

3

Nam luzowanie obostrzeń aż tak bardzo nie pomoże, jak cały zachód stoi. Szczególnie przemysł nastawiony jest na eksport, dlatego z większym zaciekawieniem śledzę sytuację odnośnie luzowania obostrzeń na zachodzie niż u nas. Owszem u nas ucierpią gastronomia, hotelarstwo, fryzjerstwo itp. ale przemysł wydaje się być najistotniejszy, a po dzisiejszych danych z GUS widać, że to on mocno "oberwał". Ludzie musza mieć pieniądze właśnie na gastronomię, hotelarstwo itp., a w dzisiejszych czasach nie jest to niezbędne do życia. Otwarcie galerii handlowych nie zbawi od razu naszej gospodarki. Im szybciej zachód wróci do normalności tym lepiej dla naszej gospodsrki. Włosi powoli się otwierają, moja firma znów zaczyna handlować z nimi, ale już zaczynają kombinować z ceną (duże obniżki), albo zaczynają kręcić na reklamacjach aby wymusić obniżkę cen, kiedyś też tak się zdarzało, ale teraz zauważalne jest to o wiele częściej. Po prostu teraz wszyscy będą liczyć każdy grosz.

1

@tomFCB Taki wysoki przyrost wywołany jest kilkoma nowymi ogniskami w DPS'ach... Zresztą raczej na efekty świątecznych wyjazdów trochę za wcześnie...

1

@Mankind nie wiem na jakiej stronie, w szkole była zorganizowana akcja zapisów, pewnie dkms

1

@Mankind Zawsze uważałem, że szansa jest niska, dopóki mój brat cioteczny nie dostał nagłego telefonu by się zgłosić. A zarejestrował się na spontanie w technikum.

1

@Janiama Czytając twoje komentarze to Ty też tylko narzekasz.

0

W galeriach handlowych od poniedziałku będą otwarte sklepy odzieżowe itp.?

29

TVN mnie rozwala, piękne słońce i pogoda a jakiś chłop nad jeziorem, w okularach przeciwsłonecznych mówi ludziom żeby zostali w domu, rozłożyli kocyk na balkonie itp. trochę hipokryzja.

0

Będąc na urlopie można podjąć jakieś dodatkowe zatrudnienie na ten czas np. w formie umowy zlecenie?

0

@ranger3120 ja mam problemy z kortyzolem, prowadzi mnie endokrynolog, ale nie zażywam żadnych leków na podwyższony poziom. Chciałbym spróbować coś naturalnego, czasami czuję jak mnie to wszystko zjada od środka.

0

Zażywa ktoś z was zioła obniżające poziom kortyzolu i stresu takie jak ashwagandha, bacopa monnieri itp. (tzw. adaptogeny)? Orientuje się ktoś czy choć trochę pomagają, ma ktoś z tymi ziołami jakieś doświadczenie? A może znacie jakieś inne zioła/sposoby na kortyzol? Wiele bym dał za jakiś skuteczny preparat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?