Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słucha ktoś z was tutaj Post Rock? Szukam czegoś nowego dla siebie.
1
Totki cisną
5
Ale co ich to w ogóle obchodzi... niech się zajmą swoim sprawami
3
Oczywiście cieszę się z zainteresowania Barcelony Serim, aczkolwiek moim marzeniem zawsze był Dembele, Cou, Seri i Ingo w jednym okienku. Eh pomarzyć zawsze można, choć uważam, że jeżeli byśmy mieli ogarniety zarząd to kasa by się znalazła, gdyż nie należy tylko kupować, ale i sprzedawać.
0
Komentarz usunięty
1
Nie wiem, a może my kibice, którzy ponad wszystko kładą dobro tego klubu powinniśmy okazać sprzeciw dla transferu Pauliny. Kibice powinni zorganizować akcję i nie wiem zaspamować wszystkie oficjalnie portale społecznościowe klubu. Kurde nawet tutaj na stronie pada mnóstwo argumentów dlaczego ten transfer jest bezsensowny, a zarząd tego nie widzi... Przecież ten dziadek zabierze miejsce młodym i to jeszcze za tyle kasy... Powinniśmy odmładzać kadrę a nie na odwrót...
0
Jest mi cholernie przykro, idę sobie na dłuższy czas stąd.
0
Dwa trzy sezony suchoty? Mamy w składzie Messiego, Suareza itp. Nie możemy sobie na to pozwolić, wszyscy wiemy ze Ci zawodnicy juz młodsi nie będą, nie możemy im zmarnować ostatnich najlepszych lat. Oni są stworzoni do wygrywania najwyższych trofeów.
1
W przypadku takich cen za Dembele i Cou dałbym szanse naszym wychowankom, choć z drugiej strony jak pomyślę, że Messi, Suarez i reszta starej gwardii juz młodsi nie będą, to jednak bym nie zaryzykował kolejnych lat bez trofeów. Takie perełki muszą zdobywać trofea i nie można twierdzić "a zaryzykujmy może któryś młodzik odpali, a jak nie to trudno obędziemy się bez trofeów". Dla Messiego i Suareza to pozwoli mogą być już ostatnie szanse na triumfy, więc za to jak wiele zrobili dla naszego klubu, zarząd powinien stać na głowie by stworzyć im idealne warunki do dalszego wygrywania, oni są do tego stworzeni. Trzeba jeszcze dodać, że Real zaczyna nas ostro gonić, nie możemy tracić czasu.
1
Isco to naszemu zarządowi nie wybaczę nigdy...
0
Coś musiałem źle sprawdzić
0
Dembele powinien nam pomóc jeżeli naprawdę chce grać u nas. Powinien sprawę postawić jasno, albo BVB puszcza go za rozsądne pieniądze teraz , a jak nie to przechodzi do nas za rok za darmo, gdyż kontrakt ma do 30 czerwca 2018. To powinno trochę przestraszyć Borussie.
0
Trochę szkoda, że prawdopodobnie rezygnują z Martineza, ale jeżeli trafi do nas Cou, Dembele i Seri w zamian to byłbym mega szczęśliwy. Z drugiej strony wydaje mi się to nierealne.
0
Mam nadzieje...
2
Prawdziwie ambitny i skromny chłopczek?
1
Mnie osobiście jakoś Dybala nie przekonuje.
0
Amiens, Guingamp z całym szacunkiem, ale co to ku...a jest. Nie mniej powodzenia Ney, prawdopodobnie nastrzelasz trochę goli w tej "lidze", ale o najważniejsza trofea w tym klubie będzie chyba trochę ciężko, zresztą czas pokaże.
2
Oh widzę po komentarzach ze wielu z was ten wpis rozczulił serca w stosunku do Neymara... pewnie szczególnie ta bujda bajka o ojcu...
0
Aha.
1
Mocne. Chciałbym żeby ta oprawa trafiła do zagranicznych mediów.
0
W końcu ta sytuacja się wyjaśniła... i mam gdzieś z jakim skutkiem, ważne, że to już koniec
2
Jak to w Paryżu, prezentacja może być "bombowa". Nie no prawdopodobnie Neymar skoczy ze spadochronem z herbem PSG z wieży Eiffla albo cos w ten deseń :-D
22
Neymar zamiast odejść z honorem to nie ma jaj i zachowuje się jak burak. Najgorsze jest to co odstawił na treningu oraz fakt, że ukrywa i przeciąga w czasie swoją decyzję, co uniemożliwia nam zbytnio ruchy transferowe, a czasu coraz mniej. Ewidentnie teraz szkodzi Barcy, jeszcze jego ojciec i te 26 milionów, biedaki jeba... Pieniądz zniszczył ten piękny sport, teraz ceny za byle grajka rozpoczynają się od 100 mln istna paranoja.
1
A ja sobie lubię wracać do Medium, choć zdarza mi się i nowe kawałki Tau słuchać. Dobre bity robi, no i w sumie ciekawe teksty, choć wielu się nie podobają, gdyż poruszają tematy religijne, mnie to nie przeszkadza.
0
Jak zwykle stały fragment gry :)
0
Po cholerę poruszasz takie tematy tutaj? Idź na stronę wyborczej tam jest artykuł i wiele komentarzy, podyskutuj sobie z tamtymi ludźmi, bo widzę, że macie takie same zdanie... Dla mnie nie są jakimiś bohaterami, ale i nie zbrodniarzami. Wg. artykułu wyborczej Polacy powinni siedzieć po wojnie cicho i podporządkowywać się Ruskim... Żołnierze Ci chcieli natomiast wolnej Polski, owszem mieli trochę za uszami, ale chcieli żyć w wolnym, demokratycznym kraju i nie godzili się na taki stan rzeczy, na dalszą sowietyzację Polski. Chcieli żyć w niepodległym Państwie, a nie w kraju, w którym panowała komuna, była to tylko IMITACJI wolnej Polski, każdy wie jakie bezwzględne było ZSRR i jak niszczyli nasz kraj od wewnątrz. Zresztą nazywasz ich zbrodniarzami, a zobacz czego dopuścili się NIEMCY i ROSJA w tamtych czasach. Wiele ofiar żołnierzy wyklętych miało powiązania z UPA więc...
0
Batshuayi ale brameczki dla Chelsea
0
Boje się, że nawet jak Neymar odejdzie za 222 milionów to możemy wyjść wraz na 0, bo kto wie ile tak naprawdę poszło kasy podczas operacji sprowadzania Neya do Barcy. Każdy wie jaki jest jego ojciec i jaka była afera z Neymargate, sporo kasy mogło pójść na lewo. To tak odnośnie do tych, którzy uważają, że zrobimy interes życia sprzedając go. Dochodzi tez również aspekt sportowy, bo Ney to jednak zawodnik z czołówki światowej.
13
Osobiście mnie od pewnego czasu ciągle w środku coś "rozwala" oraz marzę o tym, by nasz klub spotkał się w tym sezonie z PSG i żebyśmy sprawili im niezły wpi....ol. Bez względu na to czy przejdzie do nas Verratti czy odejdzie do nich Neymar. Tak o dla zasady, pięknego wpie...lu nigdy za wiele, a w szczególności jeżeli chodzi o PSG. Wtedy to marzenia Szejków prysną, natomiast moje marzenia się PONOWNIE spełnią, ale takie jest życie, z tą różnicą, że ja nie mam praktycznie nic, a oni uważają, iż za kasę można kupić wszystko. Tylko Barca! Wierzę w was chłopaki!
8
Witam, obecnie nie jestem za żadną partia polityczna, ale uważam, że gdyby z PiS odszedł Kaczyński, Macierewicz, Błaszczak i reszta starszej ekipy, a zostala młoda krew (Dominik Tarczynski, Patryk Jaki itp.) to w pełni bym popierał ową partię. I oczywiście Duda dalej jako prezydent. Takie moje luźne
przemyślenia, już więcej o polityce nie pisze. Aha jeszcze odnośnie 500+, każdy płakał, że ludzie gdy dostaną kasę z tego programu to będą rzucać pracę i będą tylko siedzieć w domu i nic nie robić, a jest całkiem inaczej, gdyż bezrobocie na przestrzeni tego półrocza jest najniższe w historii.