0

@fajniag Kupuj jak najszybciej dysk. Wprowadzono nową kryptowalutę wykorzystującą dyski SSD i HDD. Wszystko ma bardzo drożeć, bo koparki już wykupują sprzęt.

0

0



Nagranie z kamery policjanta.

1

Ingenuity się wzbił.

1

@PatrykBarcelona mój brat i siostra kiedyś brali, trochę pomogło, ale za kilka lat wróciło i biorą drugi raz. Oboje po 30 i mają dzieci.


0

Dawać go do Barcy

0

@chosenone To ewidentna wojna, J&J też nagle przypadki zakrzepicy... W internecie właśnie czytam, że szczepionki wektorowe nagle bleee. Przecież tyle lato wykorzystuje się tą metodę. W necie pisze, że Unia Europejska w przyszłym roku nie kupi szczepionek wektorowych, bo są nagle bleee.

1

@barcelonaLM Mi to wygląda na jakąś wojnę koncernów farmaceutycznych. U mnie w rodzinie 3 osoby zaszczepione astrą i owszem przez dwa dni było ciężko, ale teraz jest ok. Po szczepionce na zwykłą grypę też tak czasami jest.

2

@Janiama Ja w szpitalu w Aninie leżałem jak byłem nastolatkiem. Chyba tam pracują jedni z lepszych fachowców.

0

Przede mną wykończenie domu. Jedno mnie zastanawia. Jak np. będę chciał kupić markowe grzejniki to będą tej samej jakości z marketu budowlanego co z normalnego sklepu / hurtowni? Chodzi mi o produkt tej samej firmy, ale kupione w markecie budowlanym i normalnym sklepie / hurtowni.

3

Dziś mamy 13 227 przypadków. Rano w internecie czytałem wypowiedź Niedzielskiego, że dziś będzie dynamiczny wzrost. Owszem w stosunku do ubiegłego wtorku jest to o 4984 przypadków więcej, ale tydzień temu mieliśmy święta, a raport z ubiegłego wtorku był z poniedziałku wielkanocnego. Porównując dzisiejszy wtorek z wtorkiem 30 marca mamy spadek o 7 660 przypadków. Dodatkowo nie pamiętam kiedy ostatnio był aż tak niski współczynnik testów pozytywnych do testów wykonanych - dziś wyniósł 16,2 %. Mam nadzieję, że ta zaraza będzie powoli odpuszczać.

1

Masakra, jakie kosmiczne ceny osiagaja lody, a nawet papierki po lodach EKIPY. I ludzie licytują...

0

Polecacie jakąś darmową aplikację do biegania? Jakby posiadała liczenie kroków to też spoko.

2

Do Realu to nam jeszcze w chu. brakuje.

0

@KmN Ja mam swoje wesele 12 czerwca i też nie mam pojęcia jak to będzie. Ja zaprosiłem na razie najbliższa rodzinę, a z resztą się wstrzymałem. Ja też chciałbym 150 gości.

0

Polityką interesuje się mało, nie jestem za żadną opcja polityczną, ale czasami chcę żeby opozycja przejęła władzę. Zobaczymy wtedy jak im pójdzie rządzenie. Budka dużo mówi, chciałbym zobaczyć jak im pójdzie, szczególnie z pandemią.

2

Wydaje mi się, że powinniśmy zaszczepić jak największą ilość osób pierwszą dawką, drugą trochę przesunąć w czasie. W UK masowo szczepili jedną dawką i już widać efekty. U nas chwalą się, że wykonali 6 mln szczepień, co z tego jak faktycznie zaszczepiono prawie 4 miliony osób.

0

Relacja matuli, msza godzina 6:30. Na mszy około 100 osób limit do 35. To tylko poranna msza, a co dopiero będzie później? Zero liczenia ile wiernych weszło do kościoła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Wczoraj przez covid zmarło 64 osoby, natomiast z powodu współistnienia covid z innymi schorzeniami 218 osób, w piątek 5 marca było to 47/216. A te pajace z zarządu zamiast leczyć te "schorzenia współistniejące" zamykają szpitale, odwołują planowane zabiegi, operacje, zamiast normalnych wizyt mamy teleporady... (moja babcia była u kardiologia przez "telefon" - istny kryminał). Diagnostyka w Polsce strasznie się obniżyła, praktycznie jej nie ma... Zamiast leczyć właśnie te choroby współistniejace to oni się jeszcze bardziej zamykają. Gdyby społeczeństwo miało lepszy dostęp do wysokiej jakości opieki zdorowtnej to by tyle ludzi nie umieralo, bo w statystykach tylko 10 - 30% zgonów jest spowodowane samym covidem. Nie dość że zarżnęli gospodarkę to dodatkowo jeszcze i tak już będąca w gruzach służbę zdrowia, a później się dziwią, że dużo ludzi umiera, ale to nie przez sam covid, ale w większości przypadków przez choroby współistniejace których nie chcą leczyć.

18

Na kierunku lekarskim jednej z uczelni pierwszaki popłakały się najpierw w internecie, a później poszło to do telewizji, że profesorzy niektórych przedmiotów celowo mają takie ogromne wymagania żeby odsiać jak największą ilość studentów oraz zgarnąć hajs za poprawki / poprawianie roku. Twierdzą nawet, że profesor nie ukrywał, że jego przedmiot jest najtrudniejszy i odsiewa najwięcej studentów pierwszego roku na kierunku lekarskim w Polsce. Przecież to są właśnie studia... To jest kierunek lekarski do cholery tu muszą być najwyższe wymagania, oni będą mieć w swoich rękach zdrowie i życie tysięcy ludzi. Ja nie wiem czy to teraz taka młodzież czy co, ale najlepiej iść na łatwiznę i wylewać swoje żale w internecie zamiast wziąć się w garść i wziąć się za naukę. Poziom edukacji w Polsce ogromnie spadł i jescze teraz takie coś. U mnie też wykładowcy takich rzeczy wymagali, człowiek zacisnął zęby i się uczył i to nie był kierunek lekarski. Pierwszaki napisały w piśmie, że takie coś trwa już bodajże 17 lat, to jakoś przez te 17 lat studenci zaciskali zęby uczyli się i dawali radę, a teraz to co już za ciężko? Najlepiej mature zrobić łatwiejsza i studia i najlepiej żeby w pracy nic nie robić i hajs dobry zarabiać.

3

@DaPi może xanax

0

@SelloutCrowd tak zgadza się to mBank

2

W week byłem na zakupach, za wszystko płaciłem kartą. Dziś wchodzę na rachunek i za wszystkie zakupy pobierało mi z konta dwa razy. Na szczęście przyszły mi przelewy ze zwrotem kasy którą pobrało dwa razy. Pierwszy raz tak mam, to jakaś awaria w banku czy jak?

0

Dziś moja 83 letnia babcia ma szczepienie. Trochę mam stresa, bo to głównie ja ją namówiłem na to oraz później zapisałem. Ona nie była zbytnio przekonana.

1

Czasami w weekendy jak mam czas to lubię sobie coś ugotować z rzeczy których jeszcze w życiu nie jadłem. Przepis w necie znaleziony, składniki kupione i jutro walczę od rana z policzkami wołowymi, ciekawe jak wyjdzie.

1

@Gwyn Podobno w media publiczne również, ale kto tam im udowodni...

3

@Gwyn PiS chce wprowadzić podatek od reklam dla podmiotów, których dochód z reklam przekracza 1 milion złotych.

0

@mat32 Owszem, to nie jest idealne rozwiązanie, ale w internecie można znaleźć, że np. taki Polsat odprowadzał podatek, a taki TVN już nie bardzo.

1

Gdzieś wyczytałem, że ten podatek nie będzie obowiązywał podmiotów, których dochód z reklam nie przekroczy 1 milion złotych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?