0

Demir będzie mógł grac w tym sezonie w pierwszej drużynie?

0

@Worny czyli nie będzie mógł grac w pierwszej drużynie?

0

@ranger3120 mocne :)

1

Messi wyjechał z domu

4

Ale jak to było? Real nie potrafi żegnać swoich legenda? No to teraz wychodzimy w tym na prowadzenie.

0

A jak u Leo z angielskim i francuskim?

1

Czyli Barcelona nic nie zarobi na Messim? Odchodzi jako wolny zawodnik?

0

Jeżeli chodzi o kasę to lepiej niech odejdzie.

0

Alica Schmidt - ta Pani już startowała na Igrzyskach? :)

0

@NaFazieHitman To nie słyszałem o tym. Niemniej jednak dla mnie to jest za krótki czas, żeby się do tego dostosować.

8

Od 2035 roku nowe samochody osobowe i dostawcze nie będą w ogóle emitowały dwutlenku węgla. Tak zakłada Zielony Ład zaproponowany przez Komisję Europejską (propozycja Komisji zakładająca stuprocentową redukcję emisji CO2 do 2035 roku). Widzę nieźle się bawią... Czuję, że Wielka Brytania będzie wielkim wygranym.

0

@Piernik Na wstępie, cholernie wszystko drożeje i raczej będzie drożeć. Obecnie jestem na etapie gruntownego remontu domu: wymiana elektryki, wymiana hydrauliki, nowe wylewki, ogrzewanie podłogowe, gipsowanie, malowanie, kuchnia, łazienki itp. po prostu generalny remont. Fachowców zamawiałem około rok temu. Robią wszystko to co wymieniłem, za samą robociznę biorą 500 zł z metra. Jedynie musiałem hydraulika z gazami zamówić do spawania to wraz z materiałami wziął dodatkowo 3 tysiące i oddzielnie płaciłem za wylewkę mixokretem (sama robocizna 14 zł z metra). Płytki na podłogę kupowałem w lutym za 82 zł a teraz te same za 99 zł. Chce podłogi drewniane, stolarz powiedział mi ze za deskę, kleje, listwy i robotę liczy około 300 zł z metra. Schody koszt od 12 - 15 tysięcy. Drzwi w tym roku drożały już ze 3 razy, gdybym zamówił drzwi na początku roku to na jednej sztuce zaoszczędziłbym od 250 do 300 zł (mam ich 13). Zdrożało i raczej będzie drożeć wszystko, rurki do podłogowego, płyty gk, płytki, kable do elektryki, ceramika, drewno, płyty mdf, styropian no po prostu wszystko. Lepiej wcześniej zamawiać jak masz gdzie przetrzymać.

1

Komentarz usunięty

1

@HighestInTheRoom Ja też jestem zadowolony, ale jak jestem na plaży to czasami czuję na sobie dziwne spojrzenia jak 90% chłopa owłosione. Pewnie mnie biorą za nie wiadomo kogo :-)

0

@masq ja nie mam w ogóle włosów na klacie ( naturalnie od urodzenia) i czasami mi dziwnie jak jestem gdzieś bez koszulki.

1

@Barwindg 100% racji, gdyby opozycja chciała to z palecem w du... mogłaby obalić żałosny PiS, ale jedni u drudzy są siebie warci.

0

@Jackazz przyznali sobie podwyżki, z 8k do 13k, marszałkowie dostaną jeszcze więcej, w tym prezes NBP itp

0

@Majkel34 U mnie równo 2980 więc też już niedługo jubileusz. Pamiętam, że jeszcze dużo wcześniej odwiedzałem tę stronę bez konta.

0

Barany z rządu jak jest cos ważnego to przeciągają długo, a podwyżki wczoraj prezydent podpisał i już mają obowiązywać od 1 sierpnia, paranoja...

1

Nie cierpię oglądać zdjęć i filmowy na kyircyh jestem. Właśnie odebrałem film z własnego wesela. Wy też tak macie? Chyba muszę trochę wypić żeby to obejrzeć.

0

Czeka mnie zakup AGD do całego domu. Zna się ktoś na tym i poleci najlepszego producenta? Chciałbym zakupić wszystko z jednej firmy i zależy mi na porządnym sprzęcie.

0

@Norkusik Miało być AGD, sory

0

Czeka mnie zakup AGD do całego domu. Siedzi ktoś w tym temacie i poleci najlepszego producenta? Chciałbym zakupić wszystko z jednej firmy i zależy mi na porządnym sprzęcie.

0

@chorhe12 ja kupiłem wszystko Omniresa. Może średnia półka, ale przy dzisiejszych cenach i wykańczaniu całego domu na każdy grosz patrzę. Planowałem coś z wyższej półki ale ceny na ten moment pojeb...

0

@koksik2700 Sprawdź czy nie po terminie :)

2

Bezos leci w "kosmos" jak ktoś jest zainteresowany.


1

Fajnie stroje nasi mają na igrzyska od 4F, butelkowa zieleń.

0

@Mns21 Płaca słaba, przynajmniej w szpitalu / domach opieki itp. No jak otworzysz własny gabinet plus zrobisz pierdylion kursów za kupę siana to może się opłaca. Musisz być gotowy na to, że to nie jest lekka praca, jednak trochę wysiłku trzeba włożyć w te zabiegi. No i musisz sobie odpowiedzieć czy lubisz pracować z ludźmi i mieć z nimi bliski kontakt. Na zabiegi nie przychodzą tylko młode dziewczyny, ale również osoby starsze, dzieci, osoby niepełnosprawne. Jak chcesz to celuj bardziej w fizjoterapię sportową, ja kiedyś próbowałem się dostać na AWF w Warszawie na to, ale był test z pływania, biegania itp. Do dziś się cieszę, że zrezygnowałem, bo pewnie bym żałował do końca życia, że poszedłem na fizjoterapię. Moja znajoma skończyła fizjo i nie miała zbytnio perspektyw, zauważyła, że nie bardzo lubi tak blisko pracować z ludźmi, to postanowiła pójść na doktorat z tego i stara się żeby już zostać na uczelni.

0

Jak myślicie, ceny materiałów budowlanych zatrzymają się, spadną czy dalej będą rosnąc? Jestem w trakcie wykańczania domu i jestem przerażony.

0

Ciekawe jakby się potoczyła historia, gdyby Messi za dzieciaka zmienił obywatelstwo na Hiszpańskie. Myślę, że wtedy nikt by nie mógł zarzucić, że jest najlepszy w historii tej dyscypliny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?