Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dawać Hiszpania!!! Po mistrzostwo Europy!!!
1
Na Polsacie kabarety widzę grubo po księżach jadą :-)
0
Puchacz i Jóźwik do zmiany i ban na reprezentację ba kilka lat...
0
Zielu robi różnicę
3
Bereszyński miał tyle czasu żeby dobrze dośrodkować a i tak spartolił...
6
Puchacz... Kto to kur... jest?
0
Nasi chłopcy trochę przestraszeni
1
@nieprzysiadalnosc @MontelQ mój błąd nie doczytałem.
1
@Abominacja dla mnie na stojąco jest bardziej higienicznie. Nie wyobrażam sobie siadać w publicznej toalecie.
0
Powiem szczerze, że skład Hiszpanii tyłka nie urywa. To nie to co kiedyś. Może cień szansy jest.
0
Gdybyśmy wygrali wczoraj mecz to byśmy byli w bardzo komfortowej sytuacji, a tak...
0
Jak dzieci, masakra...
44
Dziś człowiek ma dzień swojego ślubu i wesela, a już nie może spać i na nogach po 5. Aha, jeżeli zastanawiacie się kim chcecie być w przyszłości to polecam księdza albo jego paziów w postaci organisty i kościelnego. Organista 350 zł za zagranie na mszy, dla księdza za uroczystość 1500 zł, kościelny za rozłożenie czerwonego dywana 150 - 200 zł. Dodatkowo wcześniej 50 zł zaświadczenie o chrzcie, 100 zł spisanie protokołu, 2 x 200 zł zapowiedzi. Jescze robiłem kursy przedmałżeńskie w trybie weekendowym to też wyniosło chyba z 300 zł. I jak Ci ludzie mają później chodzić do kościoła i nie odwracać się od niego? Ja wiem nikt mnie na siłę nie zmusza, ale zawsze chcieliśmy taki ślub, bo jesteśmy wierzący. Ceny które podałem są prawdziwe. Ogólnie całe wesele jest bardzo drogie, wszystko zacząłem zamawiać 2 lata temu, podobno teraz wszystkie ceny wystrzeliły w górę. Wydaje mi się, że młodzi będą powoli odchodzi od dużych wesel i ślubów kościelnych.
1
Za multikonta nie ma bana?
2
@DaPidejpi ja za dokładnie tydzień i jeden dzień mam własne wesele, a zamawiałem wszytko jeszcze grubo przed pandemia, czas strasznie szybko leci. Z drugiej strony oj głupi co ja robię...
1
Co za odklejeniec...
3
Na razie Unia rozgrywa nas jak chce. Pewnie już nie długo będzie tak, że będzie szantaż albo się godzimy na ich warunki albo nie będzie pieniążków z funduszu odbudowy. Rozumiem, świat idzie do przodu, trzeba inwestować w nowoczesne technologie i odnawialne źródła energii, ale zamykać z dnia na dzień tak dużą kopalnie??? Przecież tam pracuje mnóstwo ludzi, żywicieli całych rodzin. Gdzie Ci ludzie mieliby z dnia na dzień pójść do pracy?? Dla mnie ta decyzja jest trochę naruszeniem praw człowieka do godnej pracy i do godnego życia. Ja wiem, Czesi nas już ostrzegali wcześniej, ale w Czechach i Niemczech jest wiele takich kopalń, jakoś nikt nie każe ich zamykać z dnia na dzień. Najlepiej zamknąć cały sektor energetyczny w Polsce i kupować gaz od Niemiec z Nord Stream 2. Chyba zaczyna się powoli wojna gospodarcza, każdy będzie chciał jak najszybciej podnieść się po pandemii, czasami za wszelką cenę.
0
Kupował ktoś z was zegarki ze strony zegarkicentrum? Zaufana strona?
0
Polecacie jakiś zaufany sklep internetowy z zegarkami?
0
No i się zaczyna z TSUE... A jak się nie zgodzimy zamknąć kopalni to nam nie dadzą pieniążków.
5
Kur.. jestem naprawdę mega dumny z Lewego. Szacun. Przykład dla bardzo wielu. Mam już sporo wiosen na karku, nigdy jakoś nie miałem w swoim życiu prawdziwego idola, ale od jakiegoś czasu mam, i jest to właśnie Lewy. Historia jak z bajki. Z małego Polskiego klubu do obecnie najlepszego piłkarza na świecie. I sam na to zapracował ciężką pracą. Przykład dla wielu.
0
@Mathew86 Ja zawsze chodziłem w samej koszuli - praca biurowa.
0
Zastanawia mnie jedna rzecz, we wczoraj wydanym Rozporządzeniu jest napisane, że "16. Do liczby osób, o której mowa w ust. 14 pkt 2 i ust. 15 pkt 2 i 3, nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19".
Ciekawe co oni rozumieją pod tym pojęciem, czy chodzi im o osoby zaszczepione dwiema dawkami czy może już wlicza się też osoby zaszczepione jedną dawką?
0
Dziwne to rozporządzenie, ponieważ obowiązuje ono do 5 czerwca, czyżby po 5 czerwca planowali jeszcze większe luzowanie?
0
@paweldunajecfcb Poziom nauki drastycznie spada, mam nadzieję, że uczelnie nie dostosują się do tego poziomu... Myślałem, że Czarnek jako kawał ch..., będzie chciał przykręcić śrubę, a tu jednak stchórzył.
0
Indyjski wariant w Polsce, to co od nowa zamykamy?
0
@FC1899Barca w Europie przed wczoraj zmarło prawie 2.9 k ludzi, a Europa w większości jest już po 3 fali. No i służba zdrowia jest w Europie zdecydowanie lepsza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale ten rząd to debile... Podobno dziś mają ogłosić, że restrykcje mają być znoszone nie na podstawie ilości zakażeń, zgonów, hospitalizacji tylko wymyślili sobie jakiś "twardy" harmonogram...
8
https://x.com/NiezalenyM/status/1385236531917512707
Pewno. Trzeba się udać po ozdrowienie.