0

Widzę w Niemczech już prawie pełne stadiony. Wpuszczają wszystkich czy tylko zaszczepionych?

0

Kupuje ktoś przez mall.pl? Godny polecenia sklep internetowy? Nie ma tam żadnych kruczków jak np. kiedyś z bestcena?

0

Pracuje ktoś zdalnie i jest to praca dodatkowa?

3

Śmieszny przepis... To co Garcia musiał w ułamek sekundy przenalizować czy mu się opłaca dotknąć piłkę czy nie. Jakoś przy innych spalonych od razu zatrzymują akcje, a tu puścili...

1

@MarFan To jest raczej twoja opinia, bo ja nie słyszałem i nigdzie nie mogę znaleźć konkretnego programu opozycji. Jedyny ich program to antypis, chyba trochę za mało.

0

@tobiasson92 a jaki pomysł i program ma opozycja na podwyżki cen prądu?

0

@Dojaar Nono to zachowanie można postawić na równi ze słynnym Wypierd...j

0

@tobiasson92 właśnie przed chwilą Pani Lempart się "wypowiadała".

4

Lempart i jej organizacja to rak. Fakt nie opinia.

0

@tobiasson92 Zgadzam się z tym wpisem w 100%. Ten wpis idealnie pasuje również do ataków kościołów z początku roku i akcji P. Lempart.

5

Nie wydaje wam się, że Łukasz Fabiański jest niedocenianym bramkarzem? Uważam, że w wielu meczach mógł być pierwszym wyborem, przed Szczęsnym.

0

Buuu mój 7 letni laptop nie daje rady z WIN 11. Niby nie był taki najgorszy, a wyskoczyło mi, że Intel Core i5-3230M 2.6 GHz za słaby.

0

Nie macie wrażenia, że tegoroczne Noble z medycyny i fizyki na razie "tyłka" nie urywają?

1

@lucca87 Też jestem w trakcie poszukiwań telewizorów. Ja poluje na LG OLED C1 65', dużo o tym czytałem i oglądałem filmów, też się obawiam tego wypalania, ale podobno nowsze modele mają jakieś zabezpieczenia przeciw wypalaniom. Trochę boję sie tego wypalania i szukałem też NEO QLED N91 lub N95 (tylko one w Polsce są na matrycy VA), ale chyba skusze się na tego LG.

2

@Encore Widzę wraca do formy. Jestem jego fanem, ma ten błysk Messiego.

0

Odnośnie trenera, ciekawe który trener z jakimiś tam sukcesami chciałby przyjść do nas w trakcie sezonu, za takie pieniądze i mając taki skład. W tym sezonie nie ma co liczyć na dobrego trenera, a na trenera z topu nawet nie ma co marzyć.

0

@ShinobiQWE zgadzam się

0

Widzę, że opozycja w sejmie ostro protestuje odnośnie obrony dzieci uchodźców. Ciekawe czy wszystkie dzieci chcą tak bronić.

0

@Gonzo349 Też mnie kusi OLED, ale czytałem, że mogą się wypalać.

0

@Yanek właśnie czytałem, że teraz wchodzą QLED Miniled. Mam salon nasłoneczniony, a na konsoli nie gram. Coś czytałem, że OLED może się wypalać.

0

Jak myślicie, telewizory z QLED są spoko czy warto dopłacić do OLED?

0

@IronSanHybrid A ja ostatnio na ciężkie poranki wracam do:


1

@Kgorecki2500 zaskoczenie, myślałem że SPD bardziej wyprzedzi cdu/csu

1

@baartekk97 Może źle to ująłem, chodziło mi bardziej o maca jako organizację. Moja firma kiedyś była ich dostawca, jakie oni robili audyty... Szczególnie audyty socjalne (były dla nich ważniejsze niż audyt obszarów produkcji i samego produktu). Wypytywali pracowników na osobności o wszystko, jak się im pracuje, czy nie sa dyskryminowani, o płace pytania były również. A sami u siebie traktują pracowników jak niewolników...

2

Śmieszą mnie te reklamy Maca, że tam taka super praca, możliwości, że tak szanują pracownika itp. ogólnie jak to w kropo. U mnie w małym mieście rusza Mac na początku roku i oferują 3100 brutto, a w nawiasie napisane, że takie zarobki są przy pełnym etacie i pracy w weekendy. To można sobie wyobrazić, że bez weekendów zarobi się mniej. To jest nie całe 2300 na rękę. Ja wiem, że to franczyza, ale to niech przynajmniej nie gadają głupot w reklamach...

0

@Ghotti dzięki, kiedyś było popularne że tv to najlepszy smasung, ale to pewnie ciągle się zmienia.

0

@HighestInTheRoom to mzoe być coś tańszego

0

Jaki polecacie telewizor 60-65 cali do 5 tysięcy? Ostatnio nie jestem w tym temacie. Nie będę używał tv do grania. Kiedys widziałem taka stronę, na której była elektronika i jej ceny w poszczególnych okresach, wiem na bank że widziałem to w czasie czarnego piątku, teraz też taka strona funkcjonuje?

0

@Criss18Barca Nigdy z tego nie korzystałem, ale jak ktoś ma kasę i nie ma czasu gotować to czemu nie. Trzeba jednak wybrać dobry catering, kiedyś moja koleżanka pracowała w cateringu, który nawet nie miał zatrudnionego dietetyka, a mieli diety dla sportowców, dla chorych itp. ona na pałe liczyła kalorie, wartości odżywcze itp.

5


Nie powiem, trochę mi zryło banie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?