Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę w Niemczech już prawie pełne stadiony. Wpuszczają wszystkich czy tylko zaszczepionych?
0
Kupuje ktoś przez mall.pl? Godny polecenia sklep internetowy? Nie ma tam żadnych kruczków jak np. kiedyś z bestcena?
0
Pracuje ktoś zdalnie i jest to praca dodatkowa?
3
Śmieszny przepis... To co Garcia musiał w ułamek sekundy przenalizować czy mu się opłaca dotknąć piłkę czy nie. Jakoś przy innych spalonych od razu zatrzymują akcje, a tu puścili...
1
@MarFan To jest raczej twoja opinia, bo ja nie słyszałem i nigdzie nie mogę znaleźć konkretnego programu opozycji. Jedyny ich program to antypis, chyba trochę za mało.
0
@tobiasson92 a jaki pomysł i program ma opozycja na podwyżki cen prądu?
0
@Dojaar Nono to zachowanie można postawić na równi ze słynnym Wypierd...j
0
@tobiasson92 właśnie przed chwilą Pani Lempart się "wypowiadała".
4
Lempart i jej organizacja to rak. Fakt nie opinia.
0
@tobiasson92 Zgadzam się z tym wpisem w 100%. Ten wpis idealnie pasuje również do ataków kościołów z początku roku i akcji P. Lempart.
5
Nie wydaje wam się, że Łukasz Fabiański jest niedocenianym bramkarzem? Uważam, że w wielu meczach mógł być pierwszym wyborem, przed Szczęsnym.
0
Buuu mój 7 letni laptop nie daje rady z WIN 11. Niby nie był taki najgorszy, a wyskoczyło mi, że Intel Core i5-3230M 2.6 GHz za słaby.
0
Nie macie wrażenia, że tegoroczne Noble z medycyny i fizyki na razie "tyłka" nie urywają?
1
@lucca87 Też jestem w trakcie poszukiwań telewizorów. Ja poluje na LG OLED C1 65', dużo o tym czytałem i oglądałem filmów, też się obawiam tego wypalania, ale podobno nowsze modele mają jakieś zabezpieczenia przeciw wypalaniom. Trochę boję sie tego wypalania i szukałem też NEO QLED N91 lub N95 (tylko one w Polsce są na matrycy VA), ale chyba skusze się na tego LG.
2
@Encore Widzę wraca do formy. Jestem jego fanem, ma ten błysk Messiego.
0
Odnośnie trenera, ciekawe który trener z jakimiś tam sukcesami chciałby przyjść do nas w trakcie sezonu, za takie pieniądze i mając taki skład. W tym sezonie nie ma co liczyć na dobrego trenera, a na trenera z topu nawet nie ma co marzyć.
0
@ShinobiQWE zgadzam się
0
Widzę, że opozycja w sejmie ostro protestuje odnośnie obrony dzieci uchodźców. Ciekawe czy wszystkie dzieci chcą tak bronić.
0
@Gonzo349 Też mnie kusi OLED, ale czytałem, że mogą się wypalać.
0
@Yanek właśnie czytałem, że teraz wchodzą QLED Miniled. Mam salon nasłoneczniony, a na konsoli nie gram. Coś czytałem, że OLED może się wypalać.
0
Jak myślicie, telewizory z QLED są spoko czy warto dopłacić do OLED?
0
@IronSanHybrid A ja ostatnio na ciężkie poranki wracam do:
1
@Kgorecki2500 zaskoczenie, myślałem że SPD bardziej wyprzedzi cdu/csu
1
@baartekk97 Może źle to ująłem, chodziło mi bardziej o maca jako organizację. Moja firma kiedyś była ich dostawca, jakie oni robili audyty... Szczególnie audyty socjalne (były dla nich ważniejsze niż audyt obszarów produkcji i samego produktu). Wypytywali pracowników na osobności o wszystko, jak się im pracuje, czy nie sa dyskryminowani, o płace pytania były również. A sami u siebie traktują pracowników jak niewolników...
2
Śmieszą mnie te reklamy Maca, że tam taka super praca, możliwości, że tak szanują pracownika itp. ogólnie jak to w kropo. U mnie w małym mieście rusza Mac na początku roku i oferują 3100 brutto, a w nawiasie napisane, że takie zarobki są przy pełnym etacie i pracy w weekendy. To można sobie wyobrazić, że bez weekendów zarobi się mniej. To jest nie całe 2300 na rękę. Ja wiem, że to franczyza, ale to niech przynajmniej nie gadają głupot w reklamach...
0
@Ghotti dzięki, kiedyś było popularne że tv to najlepszy smasung, ale to pewnie ciągle się zmienia.
0
@HighestInTheRoom to mzoe być coś tańszego
0
Jaki polecacie telewizor 60-65 cali do 5 tysięcy? Ostatnio nie jestem w tym temacie. Nie będę używał tv do grania. Kiedys widziałem taka stronę, na której była elektronika i jej ceny w poszczególnych okresach, wiem na bank że widziałem to w czasie czarnego piątku, teraz też taka strona funkcjonuje?
0
@Criss18Barca Nigdy z tego nie korzystałem, ale jak ktoś ma kasę i nie ma czasu gotować to czemu nie. Trzeba jednak wybrać dobry catering, kiedyś moja koleżanka pracowała w cateringu, który nawet nie miał zatrudnionego dietetyka, a mieli diety dla sportowców, dla chorych itp. ona na pałe liczyła kalorie, wartości odżywcze itp.
5
Nie powiem, trochę mi zryło banie.