0

Taka rozkminia z rana w pracy, w sumie już po fakcie, stąd taki durny wpis mi do głowy przyszedł. Coś tam sobie od czasu do czasu łykniecie z % w trakcie pracy? Ja to w sumie nie umiem zbytnio odmówić, oczywiście dużo nie, żeby można było kierować po 8 - 12 godzinach pracy, ale jednak. Jakoś tak nie umiem odmówić jak ciągle jakaś okazja, a to imieniny, a to narodziny dziecka itp. Może mi nie wypada, bo pracuje na stanowisku w sumie kierowniczym, ale bardzo dobrze dogaduje się z ludźmi z produkcji, to oni szczególnie coś przynoszą. Trzeba utrzymywać dobre relacje z pracownikami.

18

@Chakalaka a Ty jak spamujesz tutaj jakimiś żałosnymi twittami to jest ok, te twitty w większości przypadków ośmieszają konkretną grupę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dziś na necie wyskoczyła mi dziewczyna, która wygrała złoty bilet w Top Model. Nie powiem, z twarzy i figura bardzo ładna, ale ten tatuaż to szkoda gadać... Na całe ramie i przedramie, żeby on jeszcze coś symbolizował, a to jakieś kwiatki. Ładna, młoda dziewczyna, ale ten tatuaż trochę ja szpeci, a w modelingu też jej raczje nie pomoże.

0

@fcbarcafan19 To są zjazdy weekendowe, w tygodniu normalnie pracuje. Wolałbym się uczyć zdalnie, miałbym więcej czasu dla rodziny, jednak dojazdy by trochę zajęły.

1

@ROBSSSON Zgadzam się, w tym wieku nie zapisałem się po to żeby ściągać, tylko żeby się czegoś nauczyć.

0

@MaTt_BarcaFan Bo mam 130 km do Warszawy i wolałbym się uczyć z domu, szczególnie jak się ma rodzinę. Nie zapisałem się po to żeby ściągać, studia to nie przymus.

0

Już prawie 30 na karku, rodzina, ale zapisałem się jeszcze na podyplomówkę. Jak myślicie, jakie są szanse, że w tym roku też będzie nauka zdalna? Może to się wydawać trochę okrutne, ale mam cichą nadzieję na naukę zdalną.

0

@Dior Na razie się nie szczepiłem.

0

Pod kościołami zbierają na Afganistan. Amerykanie zaczęli tam burdel, a teraz wszyscy się będę na to składać i przyjmować uchodźców. Tak wiem nikt nie każe mi na nich płacić, tak wiem polscy żołnierze też tam byli...

0

@l0Messini widać czym się trujemy pijąc cole i żując mentosy.

0



Ciary, jakże aktualny jest dziś ten kawałek.

2

@MesQueUnClub_87 W mojej rodzinie ślub brali lekarze, zamiast kwiatów, wina słodkości poprosili o rękawiczki jednorazowe, bandaże itp. i przekazali do bodjarze jakiegoś hospicjum. Pomysły są różne.

2

@qbuteq Jeszcze musisz się pomęczy na wypowiedzeniu :)

0

@gumaz dwójkę

0

@bartekvisca Już widzę jak mnie szef wysyła na bezpłatny urlop... Nie ma ludzi do pracy. Tak jest u większości prywaciarzy, jeszcze płacą pracownikom za niewykorzystany urlop, po prostu brak rąk do pracy.

4

Jestem nawet zadowolony z okienka. Jedyne minusy to brak sprzedaży Umtitiego i Pjanica oraz zakup De Jonga. Poprzedni zarząd rozpieszczał kibiców Barcelony kosmicznymi nazwiskami, kosztem klubowych finansów. Wszyscy wiemy jakie klub ma zadłużenie. Dla większości kibiców jest to szok, bo jak to Wielka Barcelona bez topowych nazwisk? Co z tego, że w kilku poprzednich sezonach mieliśmy topowe nazwiska, a jak wszyscy wiemy trofeów brak, dodatkowo było kilka sromotnych porażek. Bratek założył większości kibiców różowe okulary, kosztem klubu, który jest na skraju bankructwa. Mnie ten sezon jara, czekam na młodzież, nie nastawiam się na spektakularne wyniki, liczę jedynie, że klub z sezonu na sezon wyjdzie z tego bagna i będzie sobie mógł pozwolić na wielkie transfery, ale już na zdrowych warunkach i z realnymi wynagrodzeniami dla zawodników. Mam nadzieję, że którychś młody zawodnik odpali, a to mnie będzie bardziej cieszyć, niż transfer za grube miliony. Niestety Bartek patrzył krótkofalowo, wszyscy wiemy jak to się skończyło, chciał tylko zaspokoić kibiców tu i teraz, nie martwił się co będzie kiedyś.

1

@macio_944 nie przesadzaj z tym wolnym
https://wnet.fm/2020/07/24/polacy-pracuja-az-1806-godzin-w-ciagu-rok-w-europie-wyprzedzaja-nas-tylko-grecy/

Nie bronie PISu, ale odnosze się do dni wolnych o których pisałeś.

0

Posiada ktoś auto na wynajem długoterminowy? Ja się nas tym zastanawiam, może macie jakieś opinie. Moja siostra też się na to zdecydowała, ale ona dopiero odbiera auto w październiku, więc dopiero też zaczyna.

0

@sergio5 Oglądam mało TV, ale tak przy sobocie w łóżku sobie skacze po stacjach.

1

Jakimowicz w TVP info cwaniaka i wielkiego eksperta zgrywa. Myśli, że jest nietykalny i panem świata, bo ma za sobą PIS . Pasowałoby żeby mu ktoś mordę fałszywą kiedyś obił.

1

@Barwindg grałem sporo w Travian`a

0

@Dojaar Tusk powiedziała, że trzeba robić wszystko, żeby ludzie o innej orientacji mieli pełne prawa. Niech sobie legalizują związek, ale ja jestem przeciwny adaptowania dzieci przez takie pary.

2

Szkoda, że Leo nie poszedł do City. Znów by wróciła ta rywalizacja.

0

@gumaz nie napisałem teraz o Bidenie.

0

Na naszych oczach rozgrywa się jedna z największych kompromitacji USA w historii. Szczególnie szkoda tych ofiar.

3

@arkasath Proszę nie porównuj Dembele do Kyliana.

1

@fcbarcafan19 Chcą zmiany podejścia rządu do ASF.

0

@l0Messini Jak zajęta to odpuść sobie, poszukaj innej.

3

@Dojaar Zgadzam się, Polska wieś bardzo się zmieniła, sam mieszkam na wsi. Zostały tylko duże gospodarstwa czyli przedsiębiorstwa, które nie głosowały na PiS oraz coraz więcej jest wypasionych domków, po prostu ludzie budują na wsi, a dojeżdżają do miasta pracować albo robią to zdalnie - oni też na PiS nie głosują. Na PiS głosują bardzo mali rolnicy, bezrobotni, emeryci i renciści oraz ludzie pracujący w małych firmach za kiepskie pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?