Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie wielką niewiadomą, gdy skończy się wojna, będzie to czy wszystko wróci do "normalności" czy Europa będzie zmierzać do jak najszybszego uniezależnienia się od ruskich surowców energetycznych. Jeżeli wszytko wróci do stanu sprzed wojny to w niedalekiej przyszłości i tak spotka nas to samo, prędzej czy późnej kogoś zaatakują. Musimy wykorzystać szansę i odciąć się od ruskich, wiem, że ponieśmy tego ogromne koszty, ale musi to kiedyś nastąpić, w innym przypadku putin zawsze będzie nas szantażował wojskiem, które zbuduje za kasę z ropy oraz gazu. Przed UE, ciężka decyzja, ale decyzja ta będzie mieć wpływ na naszą przyszłość, na przyszłość Europy i rozkład jej sił. Niestety znając życie Niemcy i Francja, jak tylko trochę się uspokoi, polecą putinkowi lizać tyłek i kupować gaz oraz ropę. Ktoś albo musiał wziąć dobrą kasę, albo zasiać niezłą propagandę, albo naprawdę mają sprane łby, żeby nasi zachodni sąsiedzi kupowali gaz kosztem elektrowni atomowych, twierdząc, że ta pierwsza jest bardziej ekologiczna. Trzeba wziąć pod uwagę, że technologia ciągle się rozwija, powinniśmy iść właśnie w kierunku atomu, fuzji jądrowej, a nie podpisywać pakt ze zbrodniarzem, który ma krew na rękach, w dużej mierze za pośrednictwem krajów UE. Właśnie dziś widać, jak silni są ruscy, gdyby nie gaz oraz ropa... Ciężkie decyzje czekają przed władzami UE, trzeba mieć nadzieje, że zachowają zimną krew.
0
@Kleps0n czujność mam ustawione na średnie. 13 godzin w pracy, zastępowałem wtedy kierownika na produkcji i ponad 30k pyklo :-)
1
@GuerillaAthletic ja mam 2 515 092 od 22.03.2021 r. Najwięcej kroków to lekko ponad 30k (dzień bez biegania i uprawiania sportu).
Mam pracę biurową.
0
Wydaje mi się, że putin na dniach znów zacznie straszyć. Uważacie, że NATO i inne kraje ugną się i poświęcą Ukrainę czy pozostaną przy twardym stanowisku?
0
@Irmscher10 letnie opony
0
Jak myślicie, który producent opon leszy Hankook czy Nokian?
0
Czasy się zmieniły, nawet jak uspokoi się na Ukrainie to znów wróci zimna wojna, kraje będą się zbroić i przeznaczać ogromne fundusze na zbrojenie.
https://pl.investing.com/equities/lockheed-martin
https://pl.investing.com/equities/united-tech
https://pl.investing.com/equities/general-dynam
https://pl.investing.com/equities/northrop-grumman
https://pl.investing.com/equities/bae-systems
https://pl.investing.com/equities/thales
Kursy największych Amerykańskich (dwie ostatnie UK i Francja) firm zbrojeniowych. Spójrzcie co się stało od pamiętnego czwartku.
2
Chińska giełda spada dziś o 7,2%, najwięcej od 2008 roku. Wykryto wzrost przypadków na COVID, znów zamknęli cały region. To się chyba nigdy nie skończy. Czytałem też, że dodatkową przyczyną spadków może być stanowisko Chin wobec ruskich.
0
@Krystian_mix 7,99 mazowieckie i lubelskie, podnosić to chętnie podnosili, ale obniżać nie chcą.
2
@Ali3231 ymbape by wkręcił naszych obrońców
1
@PatrychoO idzie na uczelnie
0
ruskie nieźle się bawią, walą już 29 km od naszej granicy.
0
@Sau_Ron Głupi by nie skorzystał. Z drugiej strony, każdy kto chce dać ogromną kasę nie robi tego bezinteresownie tylko chce swoje rządy wprowadzić. Nierealna opcja.
2
Kamala prawie się popłakała na konferencji w naszym kraju, a ciekawe co jej ziomki robiły w innych krajach.
0
Makaronek dobry humorek na szczycie, zęby szczerzy
0
Gdzie tam haland do mbape
0
Assensio xD xD xD
1
Veratti czego nie trafiłeś kiedyś do nas...
0
Lubelskie Verva diesel 8.59... baryłka trochę spadła, złoty się lekko umocnił, ciekawe czy będą tak chętnie obniżać jak podnosili....
0
@Bykunn a jaka firmę poleca wulkanizator? Dębica?
0
Kupował ktoś opony przez neta? Oponeo legitne?
1
Widzę influencerzy ostro pchają się na granicę, no trzeba trochę się wybić na tragedii, owszem pomagają, ale to co przeznaczą na pomoc to jest ułamek tego co zarobią.
0
Jak wojna się przedłuży parę miesięcy, to ciekawe czy putinek wyjdzie z bunkra na paradę w Dniu Zwycięstwa, czy będzie się bał.
4
@Hubsao Masakra... Zamiast na spokojnie dożyć w miejscu, w którym spędziła zapewne większość życia musi emigrować do innego kraju...
0
@Janas11224 wczoraj ropą była po 6.99 dziś 7.99 u nas, wszystko z dnia na dzień się zmienia, saletra dwa dni temu 5k dziś już pod 6k
1
@Janas11224 lubelszczyzna takie ceny są od 7 do 8k
0
Jak ktoś interesuje się militariami, to w okolicach Łęcznej są od dziś rana "ciekawe rzeczy". Ostatnio wstawiałem informacje o tym, ale zostałem wyśmiany przez ekspertów. Widzę, że nasze wojsko szykuje się na każdą ewentualność, ale to dobrze, że nie lekceważymy sytuacji. Po putinie można spodziewać się wszystkiego. Żyrzyn też warto obserwować.
Ogólnie czekają nas tragiczne czasy, ropa szaleje, stal 8k, nowe dostawy mają być po 10-11k, zaczyna brakować materiałów w składach. Jak daj Boże uspokoi się na Ukrainie to trzeba będzie ją odbudować, uważam, że jeszcze bardziej zdrożeją materiały. Ciężkie czasy idą, szczególnie dla młodych, którzy będą chcieli pójść na swoje (w Warszawie ceny wynajmu szaleją).
0
@Arkon jak taki cwany to niech idzie na front
0
@ShawnC mnie nie, bo ja nie zamierzam tam trafić, jak chcieli łatwy zarobek bez normalnej pracy to teraz muszę znosić takie "przyjemności"
0
Jak tak czasami oglądam na Polsacie więzienie to aż mnie ściska, jak musimy płacić na tych młodych nierobów, a oni w celi tv, konsola, kawka, fajki, siłka i tylko siedzą i gadają o głupotach. Do roboty takich, albo jak wojna to ich pierwszych na front.