Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 to też prawda bo w drugim secie mimo wyniku gra wyglądała lepiej po stronie ons
2
@michal26 Iga taktycznie zjadła dziś tunezyjke. Znalazła receptę na jej świetny serwis i nie wdawała się w małe gierki pod siatka atakując daleko i mocno pod linie
4
@PatrychoO oby dołączyła do tego french open bo pewnie teraz zrobi odpoczynek sobie
0
@KacperVEB zobacz na wymiany wszystko pod dyktando Igi jedyne czym tunezyjka może coś ugrać to serwis
0
Trochę słabszy serwis tunezyjki i Iga swoim mocnym returnem ustawia całą akcję. Chyba będzie gładkie zwycięstwo
0
@michal26 chodzi mi bardziej że na hardzie do poprawy osiągnięcia w wielkim szlemie bo grę poprawiła a co do trawy to będzie ciekawy sezon bo Iga się trochę rozwinęła ale czy pod kątem gry na trawie tego do końca nie jestem pewien ale swoją technika i siła może sporo ugrać na trawie jedynie szkoda że na trawie gra się 2-3 turnieje więc nie ma zbytnio kiedy pograć żeby złapać doświadczenie
0
@michal26 może trochę przesada nie umniejszam idze ale musi się poprawić na hardzie i trawie szczególnie na hardzie żeby na US Open i Australian Open zajść trochę wyżej
0
@Kow_aLL chyba jednak jsw u siebie wyrówna stan rywalizacji
1
Pobyt w Paryżu rozwinął tego utalentowanego chłopaka...... Czerpał świetne przykłady
1
@MesQueUnClub96 lewego bayern nie zastąpi prędko. Stał się tam motorem napędowym i ciągnął te drużynę przez ładne kilka lat ładując bramkę raz po raz ale cóż może Barca skorzysta na tym....
1
@koksik2700 jak wspomniał @mat32 parkside się sprawdzi jeśli nie potrzebujesz do użytku codziennego a cena też nie jest duża chyba że używasz częściej to polecam makite akumulatorowa
1
@Ojciec5tkidzieci Dulski super zawodnik w przeciągu kilku lat może być podstawą aluronu i reprezentacji młotek w ręce jak bociek bardzo podobny styl którego dawno nie widziałem od czasu poltawskiego czy Stanleya . Duże wzmocnienie aluronu to będzie libero argentynczyk bo super przyjmuje i w obronie wyprawia cuda niczym koga kilka sezonów temu. A co do rejno to też bardzo dobrze ułożony zawodnik ale będzie mu ciężko przebić się do pierwszego składu. Mówiło się dużo o wzmocnieniu środka lisinacem albo seyedem ale średnio w to wierzę zobaczyłbym z chęcią na środku w aluronie Urbanowicza ale raczej nie do wyjecia albo Norwega Takvama z Suwałk
1
@Ojciec5tkidzieci@FCB24 na libero przychodzi reprezentant Argentyny Danini a na atak młody wielki talent Dulski jako rezerwowy i środkowy rejno
0
@FCB24 dwa mecze nie zmienia oblicza Konarskiego który w ataku jest średniakiem a z tego powinno się rozliczać atakującego. Kaczmarek kolejny równy sezon gdzie poniżej pewnego poziomu nie schodzi i w ataku wykręca świetne liczby dodatkowo ograny w lidze mistrzów dla mnie bez powornania w ogóle z konarem który zaczął grać dopiero pod koniec sezonu zasadniczego
0
@Encore bez urosa typuje spokojne zwycięstwo skry. Orczyk w przyjęciu będzie krwawił a konar nie powtórzył w tym roku dwóch wybitnych spotkań pod rząd więc i dziś powinien zagrać słabiej a skra musi zwyciężyć
4
@Hubsao siła technika szybkość mocny strzał z daleka wszystko w jednym. Szkoda ze dłużej u nas nie pograł
4
@FC1899Barca jedna zasadnicza różnica jest taka że xavi i Iniesta grali na najwyższym poziomie dużo wczensiej. Poza tym osiągnęli wszystko, prawie całą kariera w jednym klubie wśród ogromnych wymagań i oczekiwań więc ich gra w katarze i Japonii to w pewnym sensie emerytura i tyle a gdyby na prawdę chcieli to graliby dużo dłużej ale czy by to wyszło im i klubowi na dobre raczej wątpię
1
@FCB24 rejno dał radę w poprzednim sezonie w kluczowym momencie w półfinale. To świetny i niedoceniany rezerwowy pozwu tym jest jeszcze możliwość zrobienia transferu medycznego i np wzięcie Poręby który przyjdzie do zaksy od sezonu 23/24
0
@Rhaan tylko tu problemem nie jest już Sergi bo kończy mu się kontrakt. Poza tym sorry ale nie porównuj tego co osiągnął z Barca Sergi do tego co de Jong
0
@klopx niestety futbol to też biznes i mam czelność stwierdzić że w przypadku de Jonga w 70% nie chodzi o jego formę sportowa a o pozycję marketingowa. Potrzebujemy kasy a tylko na nim możemy zarobić konkretną kasę (nie liczę naszych małolatów którzy są wg mnie nietykalni)
2
@Emhyr Federer od keidy pamiętam współpracował z rolexem. Mają potężne kontrakty reklamowe do tego także taka osoba ceni swój wizerunek
0
@klopx czytaj ze zrozumieniem po kolejnym takim sezonie czyli takim samym jak obecnie rozumiesz.?
2
@Janiama może i trudny ale bardzo potrzebny taki mecz według mnie bo Iga ostatnio zbyt łatwo wygrywała
0
@Zoker bez transferów zarówno z jak i do klubu dalej będziemy w tym samym miejscu czas to zrozumieć a nie ślepo kierować się sympatią.
0
@barteq spójrz też z innej strony pomoc mamy dość solidnie obsadzona potrzeba wzmocnień na kluczowych pozycjach w obronie a to ostatni gwizdek na zarobienie na nim konkretnej kasy bo po kolejnym takim sezonie Na pewno jego wartość pójdzie solidnie w dół bo to nie jest już małolat
0
@Zoker aktualnie to pedri, araujo, dembele i w pewnym sensie busquets
1
@klopx bo jest bardzo dobry prezentuje wysoki poziom więc dostąpił zaszczytu gry u pepa proste
1
W sprawie de Jonga wystarczy się zastanowić czy jest on u nas zawodnikiem nie do zastąpienia? No właśnie nie jest i w tym jest jego największy problem. Zagra na każde pozycji w pomocy ale wszędzie nie będzie wybitny dlatego nie dziwię się ze jest chęć jego sprzedaży poza tym gavi też musi grać a frankie na pozycji busquetsa nie jest widziany już przez kolejnego trenera więc to nie może być przypadek że po prostu nie gra na defensywnym pomocniku
4
@barteq tymczasem rok 2035 frankie jeszcze odpali..... A tak serio gościu ma 25 lat wiek idealny by być liderem na miarę KDB, tymczasem prezentuje się często gorzej niż małolat gavi a zupełnie bez podjazdu jest w stosunku do pedriego ktory długo nie grał przez kontuzje.
1
@Rhaan sorry ale pobierając jedna z najwyższych pensji w zespole i kosztując kilkadziesiąt milionów to trzeba prezentować równy i wysoki poziom. I tu nie ma dla niego żadnego usprawiedliwienia