Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czas simeone w Atletico minął i mam nadzieję że nie zobaczę go w klubie z topu no chyba że w żałosnym psg. Ten antyfutbol już się wypalił i lepiej dla Atletico żeby skończyli współpracę bo marnują kolejny rok a mają zawodników z predyspozycjami do innej gry niż ta simeone
0
Pachnie dogrywka. Taki faul w takim miejscu głupota cancelo
1
@zaiks jakie udawanie. Po wślizgu dostał korkiem po achillesach
3
Felipe typowy człowiek z Madrytu. Kopnął typa bez gry jak piłka na aucie była i ma pretensje ze kartka
0
Foden chyba dostał w nogę już po wślizgu. To może być czerwona
1
@Ojciec5tkidzieci myślę że takie drużyny jak jsw i skra wyciągną wnioski i w następnym meczu bez problemów wyrównają stan rywalizacji. Jsw może mieć ciężej bo ten zespół jest rozbity psychicznie
5
@GeneralXavi nowy rynek zbytu dla kulek mocy
0
@Bykunn ja bym był ostrożny z tymi przesadami. Novak jest jak bumerang tyle że wraca ze zdwojoną siłą
0
@Objectivo czas pokaże. Najpierw to się real niech zacznie martwić czy w ogóle przyjdzie a nie ty czy będzie prezentował odpowiedni poziom
0
@Objectivo Messi odchodząc z Barcelony był też kilka klas wyżej niż teraz mbappe i dopiero powoli zaczyna prezentować pewien poziom jednak daleki jest od tego z przeszłości
0
@DonAndresFCB dobra dobra coutinho dembele też mieli być wzmocnieniami. Neymar po transferze do psg stracił na formie. Sancho gwiazda bvb kupiona za grube miliony a w United dramat. Nie każdy transfer przynosi oczekiwany zysk więc nie można powiedzieć z góry że wielkie wzmocnienie
2
@FCBparasiempre zabrakło mu cierpliwości bo mógł zostać nasza legenda i następca xaviego. Miał wszystko ku temu ale brakło cierpliwości
1
@mrboom dokładnie o tym mówię. Pierwsza część interwencji dobra ale druga bez sensu ryzyko bo było sporo naszych którzy wrócili
2
@ShawnC pierwsza część interwencji miał dobra bo wyrzucił do boku zawodnika ale po co zrobił ruch na nogę swoją lewa noga nie mam pojęcia i o ten ruch chodzi
0
@StrangeFruit oby pozbyć się Francuzów i zapomnieć o nich
1
Ale przy tym 3 karnym to lągle mózg odcięło ewidentnie . Wyrzucił dobrze już gościa z pola karnego obrona zdążyła wrócić a ten nie wiedzieć czemu kopie człowieka w nogę no nie mogę jak patrzę na takie wylewy.
1
@Patryczek1426 aplikacja fangol
1
@Janiama 0:3 dla nas
0
@Clue nie no stary to o 2 Francuzów za dużo. Jeszcze nkunku bym nie pogardził ale wolę pene niż lafonta
0
@barcowy1899 wg mnie zweryfikują ich takie tory jak Monaco, Austria czy Barcelona gdzie jest mniej prostych a więcej wymagających zakrętów na których będą tracić masę czasu w stosunku do alpine czy McLarena
1
@mekston tu się zgodzę tylko że po sezonie max dwóch w formule ich nie było a latifi będzie siedzial w tym Williamsie dopóki się kasa nie skończy
1
F1 zmierza w złą stronę skoro jest miejsce dla takich ananasów jak latifi, stroll. Latifi to już w ogóle mistrz rozbijania się po bandach ale pieniądze rządzą formułą
1
@Abominacja niestety historia się powtarza i kościół znów stoi po części po stronie morderców i zabójców. Trzeba pamiętać również że ta organizacja pod koniec 2 wojny światowej pomagała tysiącom Niemców uciekać do Argentyny i innych krajów Ameryki przed wymiarem sprawiedliwości także historia w pewien sposób się powtarza i kościół umywa ręce
1
@kewin do końca byłem przekonany że to fejk a jednak. Cóż pozostaje życzyć jak najlepiej w każdym meczu oprócz tych z Polakami
0
@Barcanajlepszyteam będzie laczyl funkcje
0
@meteo100 według mnie tak oddany reprezentacji zawodnik nie będzie trenował przeciwników i to jeszcze Niemców. Poza tym podpisał kontrakt z aluronem więc może być ciekzo tak młodemu trenerowi na dwa fronty trenować
3
@kewin zobaczyłem Władimir od razu miałem nadzieję że chodzi o tego właściwego.... Cóż może niedługo nastąpi korekta
2
@Ojciec5tkidzieci chyba jednak w to nie wierzę raz że Niemcy postawia pewnie na kogoś doświadczonego a dwa raczej skupi się w pełni Winiar na jednej funkcji poza tym wiele nie osiągnął w treflu po świetnym pierwszym sezonie. Osobiście mam nadzieję że nie zostanie selekcjonerem i popracuje spokojnie w klubie żeby objąć Polaków po grbiciu za kilka lat. Poza tym były kapitan reprezentacji oddany Polsce wątpię że będzie prowadził reprezentacje grająca przeciwko nam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ShawnC zajechać drużynę to też super pomysł. Pique dembele i busquets grają co mecz