0

Czas simeone w Atletico minął i mam nadzieję że nie zobaczę go w klubie z topu no chyba że w żałosnym psg. Ten antyfutbol już się wypalił i lepiej dla Atletico żeby skończyli współpracę bo marnują kolejny rok a mają zawodników z predyspozycjami do innej gry niż ta simeone

0

Pachnie dogrywka. Taki faul w takim miejscu głupota cancelo

1

@zaiks jakie udawanie. Po wślizgu dostał korkiem po achillesach

3

Felipe typowy człowiek z Madrytu. Kopnął typa bez gry jak piłka na aucie była i ma pretensje ze kartka

0

Foden chyba dostał w nogę już po wślizgu. To może być czerwona

1

@Ojciec5tkidzieci myślę że takie drużyny jak jsw i skra wyciągną wnioski i w następnym meczu bez problemów wyrównają stan rywalizacji. Jsw może mieć ciężej bo ten zespół jest rozbity psychicznie

5

@GeneralXavi nowy rynek zbytu dla kulek mocy

0

@Bykunn ja bym był ostrożny z tymi przesadami. Novak jest jak bumerang tyle że wraca ze zdwojoną siłą

0

@Objectivo czas pokaże. Najpierw to się real niech zacznie martwić czy w ogóle przyjdzie a nie ty czy będzie prezentował odpowiedni poziom

0

@Objectivo Messi odchodząc z Barcelony był też kilka klas wyżej niż teraz mbappe i dopiero powoli zaczyna prezentować pewien poziom jednak daleki jest od tego z przeszłości

0

@DonAndresFCB dobra dobra coutinho dembele też mieli być wzmocnieniami. Neymar po transferze do psg stracił na formie. Sancho gwiazda bvb kupiona za grube miliony a w United dramat. Nie każdy transfer przynosi oczekiwany zysk więc nie można powiedzieć z góry że wielkie wzmocnienie

2

@FCBparasiempre zabrakło mu cierpliwości bo mógł zostać nasza legenda i następca xaviego. Miał wszystko ku temu ale brakło cierpliwości

1

@mrboom dokładnie o tym mówię. Pierwsza część interwencji dobra ale druga bez sensu ryzyko bo było sporo naszych którzy wrócili

2

@ShawnC pierwsza część interwencji miał dobra bo wyrzucił do boku zawodnika ale po co zrobił ruch na nogę swoją lewa noga nie mam pojęcia i o ten ruch chodzi

0

@StrangeFruit oby pozbyć się Francuzów i zapomnieć o nich

1

Ale przy tym 3 karnym to lągle mózg odcięło ewidentnie . Wyrzucił dobrze już gościa z pola karnego obrona zdążyła wrócić a ten nie wiedzieć czemu kopie człowieka w nogę no nie mogę jak patrzę na takie wylewy.

1

@Patryczek1426 aplikacja fangol

1

@Janiama 0:3 dla nas

0

@Clue nie no stary to o 2 Francuzów za dużo. Jeszcze nkunku bym nie pogardził ale wolę pene niż lafonta

0

@barcowy1899 wg mnie zweryfikują ich takie tory jak Monaco, Austria czy Barcelona gdzie jest mniej prostych a więcej wymagających zakrętów na których będą tracić masę czasu w stosunku do alpine czy McLarena

1

@mekston tu się zgodzę tylko że po sezonie max dwóch w formule ich nie było a latifi będzie siedzial w tym Williamsie dopóki się kasa nie skończy

1

F1 zmierza w złą stronę skoro jest miejsce dla takich ananasów jak latifi, stroll. Latifi to już w ogóle mistrz rozbijania się po bandach ale pieniądze rządzą formułą

1

@Abominacja niestety historia się powtarza i kościół znów stoi po części po stronie morderców i zabójców. Trzeba pamiętać również że ta organizacja pod koniec 2 wojny światowej pomagała tysiącom Niemców uciekać do Argentyny i innych krajów Ameryki przed wymiarem sprawiedliwości także historia w pewien sposób się powtarza i kościół umywa ręce

1

@kewin do końca byłem przekonany że to fejk a jednak. Cóż pozostaje życzyć jak najlepiej w każdym meczu oprócz tych z Polakami

0

@Barcanajlepszyteam będzie laczyl funkcje

0

@meteo100 według mnie tak oddany reprezentacji zawodnik nie będzie trenował przeciwników i to jeszcze Niemców. Poza tym podpisał kontrakt z aluronem więc może być ciekzo tak młodemu trenerowi na dwa fronty trenować

3

@kewin zobaczyłem Władimir od razu miałem nadzieję że chodzi o tego właściwego.... Cóż może niedługo nastąpi korekta

2

@Ojciec5tkidzieci chyba jednak w to nie wierzę raz że Niemcy postawia pewnie na kogoś doświadczonego a dwa raczej skupi się w pełni Winiar na jednej funkcji poza tym wiele nie osiągnął w treflu po świetnym pierwszym sezonie. Osobiście mam nadzieję że nie zostanie selekcjonerem i popracuje spokojnie w klubie żeby objąć Polaków po grbiciu za kilka lat. Poza tym były kapitan reprezentacji oddany Polsce wątpię że będzie prowadził reprezentacje grająca przeciwko nam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ShawnC zajechać drużynę to też super pomysł. Pique dembele i busquets grają co mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?