0

@SinMistico torres już strzelał z karnych w Barcelonie to widocznie jest przed auba w kolejności

7

Ewidentny karny

1

@danio1899 wiater wieje to i pewnie mu zwialo z nogi xd

1

Dembele tym przyjęciem zaczyna swój standardowy mecz

0

@Masny ostatnio to i nawet w Madrycie był...... Bo mecz miał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RomanHoffer to czym wytłumaczysz ze za koemana drużyna w 2 polowach nie miała siły na nawet lekki pressing.? Pewnie nie chcieli grać i specjalnie udawali zmęczenie

0

@RomanHoffer to chyba w piłkę na żadnym poziomie nie grałeś. Przygotowanie fizyczne to baza na cały sezon jak się będziesz opierniczal podczas przygotowań to odstajesz od reszty

2

@Transu96 moje pytanie nie dotyczyło ile mają lat

1

@Culer_1906 wierzyć czy nie czas nauczyć się wklejać linki z Twittera

0

Jak myślicie czy wyciągnięcie Mo salaha z live jest możliwe a jak tak toż a ile ? Wg mnie to mogłaby być lepsza opcja niż walka o haalanda bo na 9 może zagrać auba torres i fati jeśli kontuzje go ominą

9

@FabregasOnlyInMyHeart Sergi Roberto za bramkę z psg powinien być w top 5 prawych obrońców wszech czasów idąc tokiem myślenia kurtuła

30

@DonMatteo901 zdecydowanie po tym jednym meczu benzema złota piłka i najlepszy napastnik w historii. Tak to jest jak się patrzy przez pryzmat jednego meczu a nie całego sezonu i umniejsza lewemu

1

@DarkShen militao i ten francuz z Monaco to trochę przegięcie

0

@fcb710 jeszcze zlać ich w Polsce i mamy Polfinal zalsa- jsw

0

@Encore wg mnie szanse minimalne

14

@BombowiecKrawczyk technicznie zawsze był bardzo dobry być może coś go blokowało i brakowało mu pewności

0

@maciekofcb wziąć kogoś bo szkoda by nie wziąć to dla mnie żaden argument za. Jedynie przekonuje mnie to że xavi jest za tym transferem

0

@Yoshi94 to też prawda część sztabu się zmieniła

0

Wiele się zmieniło od czasu przyjścia xaviego ale jeden element co cieszy zdecydowanie to dużo mniej kontuzji w drużynie i oby tak zostało. Ciekawe czy ma to związek z innymi treningami niż u koemana czy po prostu zawodnicy wzięli się za siebie

1

@VamosGirl nikt albo haaland albo auba zostanie jako 1 napastnik

1

@Janiama piłkarz o profilu jakiego brakuje obecnie w piłce. Świetny technicznie szybki z dobrym uderzeniem i podaniem. Pytanie na jakiej pozycji on by w Barcy mógł grać

0

Mats, dest, pique, Garcia/araujo , alba, busquets, pedri, FDJ, dembele, auba, Memphis

0

@ToWinaSedziego z jednej strony fajnie z drugiej zaje.... mniej wypadków na torze będzie, pytanie kto za niego?

1

@NaFazieHitman bombardując wszystko razem z zakładnikami?

3

@Emhyr on nie mówi w perspektywie roku a kilu lat

7

Zełenski bardzo mądrze i rzeczowo mówi i raz po raz uderza w Putina i po części w zachód.

58

Komentarz usunięty

0

@Stanio87 a jaką masz opinie na temat tabletek?

1

@Nazio87 to ci żołnierze nawet nie są mięsem armatnim a odpadami mięsnymi i resztą rzeczy które są w składzie parówek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?