Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico torres już strzelał z karnych w Barcelonie to widocznie jest przed auba w kolejności
7
Ewidentny karny
1
@danio1899 wiater wieje to i pewnie mu zwialo z nogi xd
1
Dembele tym przyjęciem zaczyna swój standardowy mecz
0
@Masny ostatnio to i nawet w Madrycie był...... Bo mecz miał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RomanHoffer to czym wytłumaczysz ze za koemana drużyna w 2 polowach nie miała siły na nawet lekki pressing.? Pewnie nie chcieli grać i specjalnie udawali zmęczenie
0
@RomanHoffer to chyba w piłkę na żadnym poziomie nie grałeś. Przygotowanie fizyczne to baza na cały sezon jak się będziesz opierniczal podczas przygotowań to odstajesz od reszty
2
@Transu96 moje pytanie nie dotyczyło ile mają lat
1
@Culer_1906 wierzyć czy nie czas nauczyć się wklejać linki z Twittera
0
Jak myślicie czy wyciągnięcie Mo salaha z live jest możliwe a jak tak toż a ile ? Wg mnie to mogłaby być lepsza opcja niż walka o haalanda bo na 9 może zagrać auba torres i fati jeśli kontuzje go ominą
9
@FabregasOnlyInMyHeart Sergi Roberto za bramkę z psg powinien być w top 5 prawych obrońców wszech czasów idąc tokiem myślenia kurtuła
30
@DonMatteo901 zdecydowanie po tym jednym meczu benzema złota piłka i najlepszy napastnik w historii. Tak to jest jak się patrzy przez pryzmat jednego meczu a nie całego sezonu i umniejsza lewemu
1
@DarkShen militao i ten francuz z Monaco to trochę przegięcie
0
@fcb710 jeszcze zlać ich w Polsce i mamy Polfinal zalsa- jsw
0
@Encore wg mnie szanse minimalne
14
@BombowiecKrawczyk technicznie zawsze był bardzo dobry być może coś go blokowało i brakowało mu pewności
0
@maciekofcb wziąć kogoś bo szkoda by nie wziąć to dla mnie żaden argument za. Jedynie przekonuje mnie to że xavi jest za tym transferem
0
@Yoshi94 to też prawda część sztabu się zmieniła
0
Wiele się zmieniło od czasu przyjścia xaviego ale jeden element co cieszy zdecydowanie to dużo mniej kontuzji w drużynie i oby tak zostało. Ciekawe czy ma to związek z innymi treningami niż u koemana czy po prostu zawodnicy wzięli się za siebie
1
@VamosGirl nikt albo haaland albo auba zostanie jako 1 napastnik
1
@Janiama piłkarz o profilu jakiego brakuje obecnie w piłce. Świetny technicznie szybki z dobrym uderzeniem i podaniem. Pytanie na jakiej pozycji on by w Barcy mógł grać
0
Mats, dest, pique, Garcia/araujo , alba, busquets, pedri, FDJ, dembele, auba, Memphis
0
@ToWinaSedziego z jednej strony fajnie z drugiej zaje.... mniej wypadków na torze będzie, pytanie kto za niego?
1
@NaFazieHitman bombardując wszystko razem z zakładnikami?
3
@Emhyr on nie mówi w perspektywie roku a kilu lat
7
Zełenski bardzo mądrze i rzeczowo mówi i raz po raz uderza w Putina i po części w zachód.
58
Komentarz usunięty
0
@Stanio87 a jaką masz opinie na temat tabletek?
1
@Nazio87 to ci żołnierze nawet nie są mięsem armatnim a odpadami mięsnymi i resztą rzeczy które są w składzie parówek