Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Garcia poszedł za ciosem i utrzymał formę z wczorajszego meczu. Bezbłędny z odbiorze, pewny w rozegraniu a długa piłka do de Jonga to mistrzostwo. Jeszcze nie teraz ale za rok dwa idealny partner do pary z silnym i szybkim araujo
0
Komentarz usunięty
2
@zaiks bierz po pół albo okulary załóż. Vinicius od razu zaczął łapami wymachiwać
2
Praktycznie każdy z zawodników dziś na plus według według mnie jedynie słabe wejście zaliczył depay i gavi mało widoczny ale weszli przy wysokim prowadzeniu
3
Adama złomuje viniego piękny widok
0
Mógł auba zostać by może hat tricka ustrzelił. Dembele był do zmiany
0
@busquets5 Memphis i gavi wchodzą
2
@Fenelon czyste złoto
0
Niech wpuszcza Alvesa i gaviego już wynik pewny
3
Halo policja gwałt w Madrycie chciałem zgłosić
1
Kto tu palił? Wg mnie nie było spalonego
1
Ferran ja pierdziele
0
@Zielu2001 benzema zmieniłby nieporadność obrońców masz rację biegałby w obronie i ataku a i jesscse tragiczny środek pola by uzdrowił
0
@jutroIV kontrakt będzie podpisany na warunkach zbliżonych dot ego co chce araujo ale w lato bo będą nowe limity w Barcy a aktualnie nie ma szans żeby spiąć finansowe fair play
6
@Zielu2001 wreszcie wszystko wróciło na odpowiednie miejsce
62
Warto zauważyć że Garcia dziś kapitalne zawody gra póki co
4
Ousmane dembele
Stanowisko : asystent
Poprzednie stanowisko : wieczny pacjent
1
I jak tu lubić real i ich piłkarzy jak się patrzy na to co robi vinicjus
0
Żółta za nurkowanie musi być
4
Busquets nie potrzebnie, za wcześnie na takie faule a w dodatku naszych było sporo
0
Dembele auba znowu to zrobili
3
Omg pedri jakie podanie
1
Ooo są jednak kartki
0
To już jest żółtko dla carvajala
0
@SinMistico to nie fifa że wszystko wpada tu czynnik ludzki ma wpływ
0
Real taktyka z b klasy 2 szybkich na bokach i laga do przodu na ściganie się
0
Żeby to się nie zemscilo
2
Tu krzyczą że żółta dla auby a w 1 minucie jak faul realu był na żółtą to cicho siedzieli
1
@Janiama 1:3 dla naszych
0
@DanielVeB oczywiście że tak ale napisałem że problemy mają aktualnie tu w Bahrajnie