0

Oby Garcia poszedł za ciosem i utrzymał formę z wczorajszego meczu. Bezbłędny z odbiorze, pewny w rozegraniu a długa piłka do de Jonga to mistrzostwo. Jeszcze nie teraz ale za rok dwa idealny partner do pary z silnym i szybkim araujo

0

Komentarz usunięty

2

@zaiks bierz po pół albo okulary załóż. Vinicius od razu zaczął łapami wymachiwać

2

Praktycznie każdy z zawodników dziś na plus według według mnie jedynie słabe wejście zaliczył depay i gavi mało widoczny ale weszli przy wysokim prowadzeniu

3

Adama złomuje viniego piękny widok

0

Mógł auba zostać by może hat tricka ustrzelił. Dembele był do zmiany

0

@busquets5 Memphis i gavi wchodzą

2

@Fenelon czyste złoto

0

Niech wpuszcza Alvesa i gaviego już wynik pewny

3

Halo policja gwałt w Madrycie chciałem zgłosić

1

Kto tu palił? Wg mnie nie było spalonego

1

Ferran ja pierdziele

0

@Zielu2001 benzema zmieniłby nieporadność obrońców masz rację biegałby w obronie i ataku a i jesscse tragiczny środek pola by uzdrowił

0

@jutroIV kontrakt będzie podpisany na warunkach zbliżonych dot ego co chce araujo ale w lato bo będą nowe limity w Barcy a aktualnie nie ma szans żeby spiąć finansowe fair play

6

@Zielu2001 wreszcie wszystko wróciło na odpowiednie miejsce

62

Warto zauważyć że Garcia dziś kapitalne zawody gra póki co

4

Ousmane dembele
Stanowisko : asystent
Poprzednie stanowisko : wieczny pacjent

1

I jak tu lubić real i ich piłkarzy jak się patrzy na to co robi vinicjus

0

Żółta za nurkowanie musi być

4

Busquets nie potrzebnie, za wcześnie na takie faule a w dodatku naszych było sporo

0

Dembele auba znowu to zrobili

3

Omg pedri jakie podanie

1

Ooo są jednak kartki

0

To już jest żółtko dla carvajala

0

@SinMistico to nie fifa że wszystko wpada tu czynnik ludzki ma wpływ

0

Real taktyka z b klasy 2 szybkich na bokach i laga do przodu na ściganie się

0

Żeby to się nie zemscilo

2

Tu krzyczą że żółta dla auby a w 1 minucie jak faul realu był na żółtą to cicho siedzieli

1

@Janiama 1:3 dla naszych

0

@DanielVeB oczywiście że tak ale napisałem że problemy mają aktualnie tu w Bahrajnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?