Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sztywno tabletki dają 100% pewność że gdy ugryzie kleszcz to nic nie zrobi? Podaj jak możesz jakąś przykładowa firmę
0
Jakie obroże przeciw kleszczom polecacie dla dużego psa i kota?
2
@Janas11224 idź i nie głosuj na PiS!
0
@eckov na LO ciekzo będzie ściągnąć kogoś chyba że alemany pokombinuje coś z odroczoną płatnością albo na raty
0
@Ptasior dest może być alternatywa na LO bo tak na prawdę w ostatnim meczu zagrał bardzo dobrze potrafi grać na tej pozycji i dodatkowo może być ciężko ściągnąć kogoś na zastępstwo alby bo rozsądny byłby tylko gaya i grimaldo a wtedy Alves i mazraui mogą grać na PO
4
@eckov azpi Christiansen i mazraoui to byłyby dobre wzmocnienia
6
@tristan87 do legii niech idzie będzie pasował
4
@Zoker i cyk jutro wypadek samochodowy albo samobójstwo popełniła
0
@AlexDark00 skończmy z tymi porównaniami. Kogo przypomina gavi że gra świetnie? Kogo przypomina auba że gra świetnie?
0
@Matelel to mógłby być dobry ruch ale nie możemy z drugiej strony budować kadry wyłącznie na młodych zawodnikach przydałby się bardziej doświadczony dowódca
2
I co anonymus wypuścił wczoraj dane o agentach?
1
@dawo17 patrząc na obrazek to zdjęcie samolotu brzmi dość dwuznacznie..... Xd
2
@Pawel13sz samobieżne wyrzutnie rakietowe
0
@Hosh dobrze wiedzieć, gubię się juz w tej ilości informacji
0
@mkord cóż myślałem że zaczęli się dobierać do konwoju
0
@Destroyer_of_Worlds to z 27 kilometrów konwoju ile się zrobiło ?
1
@Emhyr real gra padake a z nami jak zwykle się zepnie
1
Stresci ktoś wczorajszy mecz? Kto na plus kto słabiej zagrał?
13
@Criss18Barca Francja Polska jeszcze tylko brakuje USA i Brazylii i mistrzostwa nie mają sensu. Co do USA to jestem pewien że do Rosji nie pojadą i mam nadzieję że FIVB pójdzie po rozum do głowy i polska dostanie organizacje o którą się stara
8
Rosja to na prawdę głupi kraj, wprowadzają cenzurę na telewizje i mogą podawać tylko informacje które przekażę ministerstwo kraju a ministerstwo podaje informacje ze podbijają Ukrainę bez strat własnych. Propaganda pełną gembą, tam pewnie połowa nie wie że w ogóle wojna
0
@Azi tylko korzystając z urządzeń mobilnych jesteś łatwy do namierzenia w tym jest problem
5
@highway trochę to fejkiem zalatuje
6
@Kidd hejt z la Rambli go dojechał
0
@Drozdu7 aktualnie to są sprawy drugorzędne. Może być tak że w ogóle żadne rozgrywki nie będą potrzebne bo świat będzie zajęty konfliktami
40
Rosja po raz kolejny łamie konwencję genewska pierwszy akt to zabicie tych strażników na wyspie, teraz atakują szpital i nikt z tym nic nie może zrobić to po cholere ta konwencja
1
@Khajio 1-4-7 wg mnie najlepsze
4
@MesQueUnClub96 według wielu ludzie czarnoskórzy przeżywają większe dramaty niż Ukraina albo po prostu współczucie Ukrainie jest nie modne
1
@PatrykBarca albo Włochy Rosja xd
1
@Ojciec5tkidzieci wg mnie jest jeszcze dużo czasu i te mistrzostwa albo się nie odbędą albo sporo zespołów je zbojkotuje sama nieobecność Polski i np USA to już ogromną strata marketingowa i znaczne obniżenie rangi mistrzostw
13
@Firestone ja bym powiedział xavi bo zarówno auba jak i traore nie wydawali się aż takim wzmocnieniem zespołu