0

@Sztywno tabletki dają 100% pewność że gdy ugryzie kleszcz to nic nie zrobi? Podaj jak możesz jakąś przykładowa firmę

0

Jakie obroże przeciw kleszczom polecacie dla dużego psa i kota?

2

@Janas11224 idź i nie głosuj na PiS!

0

@eckov na LO ciekzo będzie ściągnąć kogoś chyba że alemany pokombinuje coś z odroczoną płatnością albo na raty

0

@Ptasior dest może być alternatywa na LO bo tak na prawdę w ostatnim meczu zagrał bardzo dobrze potrafi grać na tej pozycji i dodatkowo może być ciężko ściągnąć kogoś na zastępstwo alby bo rozsądny byłby tylko gaya i grimaldo a wtedy Alves i mazraui mogą grać na PO

4

@eckov azpi Christiansen i mazraoui to byłyby dobre wzmocnienia

6

@tristan87 do legii niech idzie będzie pasował

4

@Zoker i cyk jutro wypadek samochodowy albo samobójstwo popełniła

0

@AlexDark00 skończmy z tymi porównaniami. Kogo przypomina gavi że gra świetnie? Kogo przypomina auba że gra świetnie?

0

@Matelel to mógłby być dobry ruch ale nie możemy z drugiej strony budować kadry wyłącznie na młodych zawodnikach przydałby się bardziej doświadczony dowódca

2

I co anonymus wypuścił wczoraj dane o agentach?

1

@dawo17 patrząc na obrazek to zdjęcie samolotu brzmi dość dwuznacznie..... Xd

2

@Pawel13sz samobieżne wyrzutnie rakietowe

0

@Hosh dobrze wiedzieć, gubię się juz w tej ilości informacji

0

@mkord cóż myślałem że zaczęli się dobierać do konwoju

0

@Destroyer_of_Worlds to z 27 kilometrów konwoju ile się zrobiło ?

1

@Emhyr real gra padake a z nami jak zwykle się zepnie

1

Stresci ktoś wczorajszy mecz? Kto na plus kto słabiej zagrał?

13

@Criss18Barca Francja Polska jeszcze tylko brakuje USA i Brazylii i mistrzostwa nie mają sensu. Co do USA to jestem pewien że do Rosji nie pojadą i mam nadzieję że FIVB pójdzie po rozum do głowy i polska dostanie organizacje o którą się stara

8

Rosja to na prawdę głupi kraj, wprowadzają cenzurę na telewizje i mogą podawać tylko informacje które przekażę ministerstwo kraju a ministerstwo podaje informacje ze podbijają Ukrainę bez strat własnych. Propaganda pełną gembą, tam pewnie połowa nie wie że w ogóle wojna

0

@Azi tylko korzystając z urządzeń mobilnych jesteś łatwy do namierzenia w tym jest problem

5

@highway trochę to fejkiem zalatuje

6

@Kidd hejt z la Rambli go dojechał

0

@Drozdu7 aktualnie to są sprawy drugorzędne. Może być tak że w ogóle żadne rozgrywki nie będą potrzebne bo świat będzie zajęty konfliktami

40

Rosja po raz kolejny łamie konwencję genewska pierwszy akt to zabicie tych strażników na wyspie, teraz atakują szpital i nikt z tym nic nie może zrobić to po cholere ta konwencja

1

@Khajio 1-4-7 wg mnie najlepsze

4

@MesQueUnClub96 według wielu ludzie czarnoskórzy przeżywają większe dramaty niż Ukraina albo po prostu współczucie Ukrainie jest nie modne

1

@PatrykBarca albo Włochy Rosja xd

1

@Ojciec5tkidzieci wg mnie jest jeszcze dużo czasu i te mistrzostwa albo się nie odbędą albo sporo zespołów je zbojkotuje sama nieobecność Polski i np USA to już ogromną strata marketingowa i znaczne obniżenie rangi mistrzostw

13

@Firestone ja bym powiedział xavi bo zarówno auba jak i traore nie wydawali się aż takim wzmocnieniem zespołu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?