1

@AllBundy cupić, karabatić

3

Brawo dla zarządu za akcje z dembele, w klubie nie potrzeba najemników którzy liczą tylko na wysoką kasę dodatkowo łamią się co chwilę. Dodatkowo to dobry przykład dla pozostałych piłkarzy że klub jest ponad jednostką. Być może nikt go nie zechce i zostanie bez klubu jeśli nie zmieni podejścia i nie obniży wymagań finansowych

1

@Ojciec5tkidzieci sceptycznie podchodzę do budowania przyjęcia na Serbach i raczej do Zawiercia on nie trafi prędzej do skry za ebadipoura który odchodzi. Fajnie byłby znowu zobaczyć go w Polsce ale myślę że Zawiercie skupi się na zatrzymaniu conte

1

@Ojciec5tkidzieci według mnie kwapi może coś zmienić ale niewiele dla mnie skład został źle zbudowany a szczególnie słabo wygląda pozycja przyjęcia. O play off może być ciężko ale może zadziała efekt nowej miotły

0

@Radzio_94 nie jest w najlepszej dyspozycji, w psg przegrywa rywalizację o 1 kołowego w kadrze na ogół też bo mało daje pod względem taktycznym słabo się ustawia i mało miejsca robi dla 2 linii

0

Polska Niemcy czas zacząć bitwę o pierwsze miejsce i punkty do następnej fazy oby zwycięstwo naszych

0

@liberos35 gebale spokojnie zastąpi syprzak i bis

0

@liberos35 pozytywny test covid

0

@meteo100 gebala grał więcej w ataku niż w obronie chyba że pomyliłes go z Tomkiem gebala z Kielc

4

@zadafcb jeden z moich ulubionych aktorów tamtego pokolenia

2

@michal26 szkoda ze Tomka gebale wykluczyła operacja z gry bo byłoby jeszcze lepiej

2

@michal26 coś w tej reprezentacji drgnęło ewidentnie a pomysł z daszkiem na lewym rozegraniu świetny

4

Z taką grą jak dziś Polacy we wtorek śmiało mogą ograć Niemców w meczu o 1 miejsce w grupie

1

@maroon eurosport

1

Ależ mecz Polaków w ręczna póki co, czyżby młode pokolenie zaczęło nawiązywać do czasów wenty

1

@Pawci023x kursy przesadzone owszem wypadł z kadry z tych dobrych tylko pierwszy bramkarz Morawski a reszta to grałaby ogony lub tak jak Pan Przybylski byłaby hamulcowym

0

@Uukasz_93 nie prawda odpadł tylko Przybylski co jest akurat wzmocnieniem i Morawski to jedyne osłabienie bo reszta zakażonych grała by tylko po minucie

9

Komentarz na eleven to masakra. Stronniczość to coś czego nie znoszę w takiej pracy

6

Komentatorski orgazm

5

Od przyjścia xaviego to co się zmieniło to fakt że stwarzamy zagrożenie w pojedynkach powietrznych

2

Przynajmniej wynik dziś trafiłem

2

Ansu jest piękny

0

Co robili nasi w polu karnym..... Przyglądali się

0

To jeszcze jutgla za dembele i nico za gaviego

2

@PIETREKs nawet nie chyba xd

15

Luuk daje dużo więcej w rozegraniu niż depay

1

Dembele to na pewno strzelał

2

Aj aj pedri ładnie to zrobił

0

@Alan_fcbfan może dlatego że ktoś go zajechał

2

Zmiany wydaje mi się że były zaplanowane, przed meczem mogło być ustalone ze ferran i frankie grają połowę po kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?