Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ktoś przedłużył kontrakt na słabszych warunkach? Roberto? Bo jak to możliwe
3
@Rekker spoko nie musi się starać bo żaden z nich nie pójdzie
0
Nie ważne kto wchodzi na scenę i tak każdy dziękuję obajtkowi
1
@Janiama napisali mu kilka zdań to i się nauczyć zdążył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jeyx77x może być ciężko jak wszyscy będą zdrowi
2
@Janiama 1:3 dla nas
2
@Shroud puig też miał kilka fajny spotkań pierwsze które przychodzi mi na myśl to z Atletico. Co nie oznacza że umiejszsm jutgli bo bardzo lubię go na boisku
0
@Rewolucja123 dodałbym do tego daniego który ostatnio grał bliżej środka i jeśli byłoby trzeba na pewno zagrałby w środku pola
1
@Mixtape na real albo na następny mecz ligowy będzie. Wrócił przed covidem do treningów z całą drużyna. Nie ma pośpiechu w jego przypadku bo w środku ma kto grać a lepiej niech się w pełni wyleczy
1
@msmsms jutgla i abde to dla mnie największe zaskoczenia na plus bo nico i gavi to byli gdzieś brani pod uwagę jako potencjalne talenty a tych 2 to raczej wyszli z zaplecza
0
@agaFCB pośpiech to zły doradca jeśli chodzi o powroty po kontuzjach lepiej zacząć tydzień później i nie wrócić po 2 meczach z powrotem do lekarza z kontuzja
1
@JimMorrisonFCB zgadzam się do jedynki wracam jako do świetnego filmu zaś druga część jest po prostu słaba obejrzałem 45 minut i wyłączyłem
2
@MesQueUnClub96 jedyna nadzieja na odsunięcie od składu zawodników którzy nie wnoszą wartości dodanej typu Drzyzga i posadzenie na ławce Kubiaka kosztem Semeniuka czy fornala. Licze na wprowadzanie nowych twarzy do drużyny szczególnie na rozegraniu bo jedyna stabilna formacja jesy środek i libero i połowicznie atak i przyjęcie. Nikola to wg mnie nadzieja na stawianie na zawodników w formie a nie tych grających za osiągnięcia i nazwiska. Zna bardzo dobrze nasza ligę i chłopaków. Wygrał młodym składek ligę mistrzów więc wie na co stać tych chłopaków
0
@avanes nie no panie oleguera to ty szanuj xd
2
Oscar mingueza chyba jest lepszy w kryciu na radar od langleta
1
@Janiama 0:6 dla naszych
2
@Woland10 bierz po pół a tak serio to dawno takiej głupoty nie czytałem. W takim razie Martin brejtlejt to lepsza wersja eto'o
0
W Pucharze króla w aktualnej rundzie nie ma rewanży?
2
Brak luuka de Jonga czym spowodowany?
0
@Criss18Barca polecam rzuty różne.
1
@domin1515 umtiti - szaman dembele - potocznie gracz fortnite
1
@ousmanedembele10 jak dla mnie to butterfly ale to zależy od preferencji gracza
1
@DaPidejpi zdecydowanie tor w Baku wolę jeśli chodzi o grę. Swoją drogą jest to mój ulubiony tor na którym zawsze mam dobre wyścigi a co do Monaco to trzeba wiadro melisy żeby siąść do tego wyścigu
0
@Jaca96 i to gruntowne błędy bo brak awansów do 2 serii czy nawet brak kwalifikacji to dramat
0
@Essos raczej bez szans
8
Skoro Kamil 2 krotny zdobywca Kryształowej kuli, 3 krotny zwycięzca TCS 3 krotny mistrz olimpijski 2 krotny mistrz świata nie awansuje do konkursu na jednej ze swoich ulubionych skoczni, reszta Polaków bez szału to coś poszło nie tak w przygotowaniu do sezonu. A najgorsze w tym wszystkim jest to że dolezal nie ma pojęcia co robią źle. Żeby uratować igrzyska potrzeba albo kogoś z zewnątrz albo trzeba się zdać na indywidualne odczucia skoczka bo tragicznie się patrzy jak tak utytułowani zawodnicy jak nasi skoczkowie się męczą i nie wiedzą czemu są w takiej formie
0
@Rust_Cohle nie przesadzaj to wielokrotny mistrz olimpijski, zwycięzca trzykrotny TCS mistrz świata i 2 krotny zdobywca kryształowej kuli
22
Stoch bez kwalifikacji do konkursu. To już jest dramat powinien wrócić do kraju i trenować
0
Dobra mecz się odbył punkty są nie ma co oceniać bo drugi mecz w takim składzie już raczej się nie przytrafi