2

Ktoś przedłużył kontrakt na słabszych warunkach? Roberto? Bo jak to możliwe

3

@Rekker spoko nie musi się starać bo żaden z nich nie pójdzie

0

Nie ważne kto wchodzi na scenę i tak każdy dziękuję obajtkowi

1

@Janiama napisali mu kilka zdań to i się nauczyć zdążył

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jeyx77x może być ciężko jak wszyscy będą zdrowi

2

@Janiama 1:3 dla nas

2

@Shroud puig też miał kilka fajny spotkań pierwsze które przychodzi mi na myśl to z Atletico. Co nie oznacza że umiejszsm jutgli bo bardzo lubię go na boisku

0

@Rewolucja123 dodałbym do tego daniego który ostatnio grał bliżej środka i jeśli byłoby trzeba na pewno zagrałby w środku pola

1

@Mixtape na real albo na następny mecz ligowy będzie. Wrócił przed covidem do treningów z całą drużyna. Nie ma pośpiechu w jego przypadku bo w środku ma kto grać a lepiej niech się w pełni wyleczy

1

@msmsms jutgla i abde to dla mnie największe zaskoczenia na plus bo nico i gavi to byli gdzieś brani pod uwagę jako potencjalne talenty a tych 2 to raczej wyszli z zaplecza

0

@agaFCB pośpiech to zły doradca jeśli chodzi o powroty po kontuzjach lepiej zacząć tydzień później i nie wrócić po 2 meczach z powrotem do lekarza z kontuzja

1

@JimMorrisonFCB zgadzam się do jedynki wracam jako do świetnego filmu zaś druga część jest po prostu słaba obejrzałem 45 minut i wyłączyłem

2

@MesQueUnClub96 jedyna nadzieja na odsunięcie od składu zawodników którzy nie wnoszą wartości dodanej typu Drzyzga i posadzenie na ławce Kubiaka kosztem Semeniuka czy fornala. Licze na wprowadzanie nowych twarzy do drużyny szczególnie na rozegraniu bo jedyna stabilna formacja jesy środek i libero i połowicznie atak i przyjęcie. Nikola to wg mnie nadzieja na stawianie na zawodników w formie a nie tych grających za osiągnięcia i nazwiska. Zna bardzo dobrze nasza ligę i chłopaków. Wygrał młodym składek ligę mistrzów więc wie na co stać tych chłopaków

0

@avanes nie no panie oleguera to ty szanuj xd

2

Oscar mingueza chyba jest lepszy w kryciu na radar od langleta

1

@Janiama 0:6 dla naszych

2

@Woland10 bierz po pół a tak serio to dawno takiej głupoty nie czytałem. W takim razie Martin brejtlejt to lepsza wersja eto'o

0

W Pucharze króla w aktualnej rundzie nie ma rewanży?

2

Brak luuka de Jonga czym spowodowany?

0

@Criss18Barca polecam rzuty różne.

1

@domin1515 umtiti - szaman dembele - potocznie gracz fortnite

1

@ousmanedembele10 jak dla mnie to butterfly ale to zależy od preferencji gracza

1

@DaPidejpi zdecydowanie tor w Baku wolę jeśli chodzi o grę. Swoją drogą jest to mój ulubiony tor na którym zawsze mam dobre wyścigi a co do Monaco to trzeba wiadro melisy żeby siąść do tego wyścigu

0

@Jaca96 i to gruntowne błędy bo brak awansów do 2 serii czy nawet brak kwalifikacji to dramat

0

@Essos raczej bez szans

8

Skoro Kamil 2 krotny zdobywca Kryształowej kuli, 3 krotny zwycięzca TCS 3 krotny mistrz olimpijski 2 krotny mistrz świata nie awansuje do konkursu na jednej ze swoich ulubionych skoczni, reszta Polaków bez szału to coś poszło nie tak w przygotowaniu do sezonu. A najgorsze w tym wszystkim jest to że dolezal nie ma pojęcia co robią źle. Żeby uratować igrzyska potrzeba albo kogoś z zewnątrz albo trzeba się zdać na indywidualne odczucia skoczka bo tragicznie się patrzy jak tak utytułowani zawodnicy jak nasi skoczkowie się męczą i nie wiedzą czemu są w takiej formie

0

@Rust_Cohle nie przesadzaj to wielokrotny mistrz olimpijski, zwycięzca trzykrotny TCS mistrz świata i 2 krotny zdobywca kryształowej kuli

22

Stoch bez kwalifikacji do konkursu. To już jest dramat powinien wrócić do kraju i trenować

0

Dobra mecz się odbył punkty są nie ma co oceniać bo drugi mecz w takim składzie już raczej się nie przytrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?