Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 ilias i balde mnie jakoś nie przekonują. Najlepsze dla nich byłoby jakieś wypozyczenie żeby trochę pograli na wyższym szczeblu
7
To niezbyt dobra wiadomość bo i tak brakuje nam skrzydłowych. Miejmy nadzieję że fati wróci szybko i że dembele będzie zdrowy
0
@bolinho89 ferran ma najwięcej z napastnika wśród wymienionych jednak fati lepiej wykańcza
0
@Woland10 poleciałeś olmo nie przyjdzie dembele brak a raczej zostanie do tego de ligt raczej mało realny i cavani nie przyjdzie jeśli ferran dołączy w styczniu
0
@bolinho89 wykończenie ma ale gorzej gra plecami do bramki a to może być kluczowe
1
@tbas zobacz gdzie ferran gra w reprezentacji u Enrique. Zakładam że tak samo zagra u nas fałszywa 9
1
@barcelonaLM wina Tuska to jedyny argument. Ten człowiek nie posiada jakiejkolwiek wiedzy wyuczył się kilku regułek i pieprz bez sensu
0
@Barca1922 nie za coutinho 100 mln wezmą
0
@kibicsportu dokaldnie Kamil przeżył można powiedzieć kilku "mianowanych" mistrzów skoków którzy po sezonie znikali a on dalej swoje lata
1
@Kgorecki2500 to już są jaja on nie potrafi odpowiedzieć na pytania górników tylko pieprz te wyuczone kwestie. No i wszystko co złe to Tusk. Mówi o bezrobociu na Śląsku a kto jest temu winien jak nie nasz kochamy rząd?
0
@Gappeq mi się marzy aby w końcu Barca wychowała bramkarza na poziom reprezentacji.... A co do liczby to może być imponująca i myślę że nadejdzie również czas na nico
1
@VirtuoZ zawsze kibicowałem bilbao zawsze..... Gdy grali z Realem i Atletico
0
@Barca1922 pewnie sprzedaż umtitiego za 60 mln dogadali xd
2
@Sysia11 oj z tym trzeba poczekać freund, freitag, też byli super wygrywali itp i teraz słuch o nich zaginął.prevc też dominował. Ciężko cokoolwiek rokować bo można się nagle zaciąć jak schlieri i nie łapać się do "30". A ostatnie zdanie tylko ptowierdza fakt że szybko ze szczytu można spaść na dno
0
@Bykunn nie ale wiem że mecz można wygrać strzelając 4 bramki a tracąc 3 a jeśli stracisz 3 a nie masz zawodników którzy strzelają to jesteś głęboko w d.... Chyba że chcemy grać jak Atletico to kupmy 7 obrońców i jazda
1
@Krystian1588 oczywiście że trzeba być dobrej myśli. Po każdej burzy zawsze wychodzi słońce. W końcu coś zaczęło się dziać nie bez przyczyny i z sensem
4
@Criss18Barca Barca pepa nie była genialna w defensywie ale była genialna w ofensywie i bardzo długo trzymała piłkę minimalizując liczbe ataków rywala, my nie strzelamy prawie bramek i to jest największy problem
0
@PodkarpackiKibic aJest inny niż oni więc ciężko ich porównać
2
@kaamil1910 zdecydowanie tak
0
@PodkarpackiKibic fernando? Oczywiście że tak
2
@clyde patrząc na to jak grał w reprezentacji to jeśli go dobrze ustawimy i wykorzystamy może bardzo dużo dać i może nie jaram się ale jestem pełen optymizmu co do niego bo charakter ma waleczny i duże umiejętności
3
Po męczących miesiącach oglądania Barcy koemana, wszystkich afer chyba wchodzimy w 2022 rok z optymizmem na przyszłość. 1. Drużyna zaczęła grać dużo lepiej co widać gołym okiem 2. Przedłużone kontrakty z młodzieżą lub przedłużanie w trakcie i wysokie klauzule odejścia 3. Przyjscie Torresa który może w znacznym stopniu wzmocnić naszą ofensywę jeśli będzie dobrze wykorzystany 4.pezedluzenie umowy z dembele ( skoro ferran przychodzi to z dembele są dogadani bo inaczej nie spieli by budżetu) a jest to bądź co bądź niekonwencjonalny zawodnik który jeśli naprawi zdrowie może wiele dać mimo że jest trudny pod względem charakteru 5. Powrót po kontuzjach niebawem pedriego, fatiego i Martina 6.możliwość rejestracji daniego który jak pokazał z Boca grać potrafi i może wiele nasza młodzież nauczyć 7.miejmy nadzieję że pozbycie się chociaż w części niechcianych i nie potrzebnych zawodników. Rok 2021 był fatalny od problemów kadrowych zdrowotnych po odejście Messiego ale wreszcie widać światło w tunelu i miejmy nadzieję że wkraczamy w coś nowego lepszego niż dotychczas. Veb
0
@MarFan chodzi o sam fakt że nakłanianie na siłę to jak zmuszanie. Jak ktoś chce się zaszczepić to sam się zapisze
3
@John_Doe Dla mnie to bez sensu nie można nikogo zmuszać na siłę do niczegoybo to wbrew konstytucji. Zbudujmy jeszcze obozy dla niezaszczepionych a najlepiej drugie Auschwitz i gazujmy antyszczepionkowcow
1
@daniel32778 depay rożne słabo bil to prawda
0
Co ciekawe drugi mecz z rzędu strzelamy bramkę po stałym fragmencie gry a bodajze w żadnym z poprzednich spotkań la liga nie licząc dwóch ostatnich nam się to nie udało więc może jakaś zmiana nastąpiła w rozegraniu rzutów różnych
0
@FC1899Barca de Jong też ma sporą pensje jak na to co pokazuje no i neto o tym się nie mówi ale za siedzenie na ławce inkasuje prawie 6mln. Myślę że pena albo tenas spokojnie te 2-3 spotkania w sezonie dadzą radę zagrać
2
@Kidd przy dobrej ofercie sprzedać tym bardziej że zejdziemy z 10mln pensji zarabia też konkretnie u nas
0
@CopaAmerica2021 gamoniu edytował po naszych komentarzach
0
@FCB24 frankie już nie gra