Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W obliczu kontuzji napastnikow który z graczy rezerw mógłby zagrać z Osasuna? Posiadamy jakiegoś w miarę godnego napastnika w rezerwach?
0
@Antimadridista_WR milan, juve, tottenham, inter, myślę że któraś z tych drużyn mogłaby się skusić a cena to w granicach 30-40 mln
0
@Gaz co nie zmienia faktu że depay nastukal liczb w kadrze, choćby lewy takich nie miał mając w grupie andore, san Marino czy albanie
0
@Gaz tego nigdy nie udoewodnisz w racjonalny sposób fakt jest taki że w kilku spotkaniach reprezentacji stał się królem strzelców eliminacji euro a po kilkunastu spotkaniach w Barcy nie przybliżył się zbytnio do tych liczb
1
@Gaz w lidze nie mierzymy się co tydzień z tuzami tylko również gramy z ogórkami a mimo wszystko depay wygląda źle a w repce strzelał też solidnym kadrom jak Czarnogóra czy turcja
4
Dziwnie wygląda problem depaya w Barcelonie. Jeździ na kadrę ładuje bramkę za bramką, ciągnie grę zespołu zupełnie inny styl prezentuje niż u nas ciekawe czym to jest spowodowane obecnością w Holandii typowych skrzydłowych, lepsza organizacja gry ?,
1
@HighestInTheRoom pena/mats araujo Garcia langlet balde FDJ nico gavi dembele depay abde
0
@cinero1996 lvbet może kursy trochę niższe ale bonus 50% od wpłaty bardzo często dają
6
Wczoraj rzadko wymieniane nazwisko na la bambie jeśli chodzi o popełniane błędy to langlet i analizując mecz na spokojnie to wielkich błędów nie popełnił. Od 2-3 spotkań wygląda całkiem solidnie może warto spróbować w następnym meczu zagrać parą araujo - langlet bo występ pique wczoraj lekko mówiąc nie powalał
3
@lucca87 cavani, mazaouri, Onana, zakaria/kessie to mogłyby być super wzmocnienia
1
@Karzel to kolejny mit tak samo jak słynna tiki taka. Zobacz wielkie kluby city, Chelsea, bayern, real każdy z nich miał okres przejściowy może poza bayernem bo u nich to trwało bardzo krótko
0
@nammah a kogo?.
2
Xavi nie jest w żadnym stopniu winien odpadnięcie z LM. Winę ponosi koeman. Xavi w połowie sezonu nie może zrobić okresu przygotowawczego żeby poprawić fizycznie drużynę bo wyglądamy marnie pod tym względem. Fakt wynik taki sam jak za koemana ale gra Barcy zupełnie inna widać że Kroczek po kroku coś się zacznie układać. Nie łatwo jest po kilku latach trenowania pod okiem takich tuzów bez wizji jak koeman, setien zacząć od razu realizowac założenia trenera któremu zależy i wymaga zupełnie innych założeń. Z ocenami warto poczekać do końca sezonu, według mnie gdy wróci fati, pedri gra będzie wyglądała trochę inaczej bo brakuje obecnie zawodników przebojowych z nastawieniem podobnym do gaviego czy araujo.
2
Sane strzela wysoko nad bramka a Szpakowski ale pięknie podniósł.....
6
Nie winie xaviego za odpadnięcie z ligi mistrzów bo odpowiedzialność za to ponosi koeman ale nie rozumiem wejścia minguezy dziś kompletnie, on jest żadnym wahadłowym nie ma szybkości A NA ławce balde siedzi....
1
Muller jak ja tego piłkarza nie znoszę, sama mimika twarzy zniechęca do patrzenia na niego
1
Mingueza super zmiana
0
Niestety welcome liga europy
0
Nie tylko nie mingueza
7
Bark w bark sule 2 x większy a ten gwiżdże faul
1
Średnio mi się widzi pomysł że depay schodzi do linii pomocy notuje sporo groźnych strat
1
Szkoda ze nikt nie zamknął akcji
0
Bez głupich błędów z tyłu i vamos
3
@Zoker psg to jedyny klub który szanuje tradycje piłkarskie, jedyny porządny klub a takich się nie kara!
0
@Baaarca95 obaj świetną formę w tym sezonie prezentują ale ile było takich którzy mieli 1 świetny sezon a dalej forma w dół
0
@Tomo1989 powtórzę dostał nakaz przepuszczenia musiał zwolnić to tak jakby podczas VSC jechał na maxa
0
@Tomo1989 no nie wiedział co zrobi max co to za wytłumaczenie to są warcaby czy sport motorowy?
0
@Piernik a co ma moto gp do f1? Insynuujesz że interesuje się f1 bo la Rambli piszą otóż nie...... Siedzę w tym od 15 lat i oglądam 80% wyścigow. A Twoje porownanie f1 do moto gp to już sam sobie strzeliłeś w kolano...... Znawco
0
@Tomo1989 pomysl, max dostał nakaz przepuszczenia Lewisa więc jak mógł jechać na maxa prosta? Sam sobie przeczysz
0
@Tomo1989 jaki incydent? Czy ty wjeżdżając w człowieka przed tobą powiesz policji incydent drogowy.? Hamilton popełnił błąd i powinien dostać karę