2

Był niestety spalony

12

O występie depaya dziś z szacunku do języka polskiego nie ma co pisać

0

@Roxi Edit 3:0 juz

1

Po co on przekłada kolejny raz

1

Langlet dramat w obronie słabo i już 2 podania na konia powodujące stratę

1

Langlet już zaczyna krycie na radar

1

Kałtinio xd xd komentator zaczyna jazdę

1

Gavi gavi na trybunach

1

Mam nadzieję że benfica będzie dalej atakować strona araujo.... Będę spokojny o obronę

2

@kkbarca w 2 tygodnie nie nadrobisz roku zaległości

2

Co jak co ale araujo i jego zawziętość w obronie imponują nawet jak rywal zyska przewagę to zawsze wybije go z rytmu

7

Według mnie demir powinien być do zmiany po 1 połowie zbyt groźne straty notuje

1

@Firestone co złego zrobił w tej akcji, depay źle odegrał

0

Fajna ta ławka Barcelony taka niezbyt ofensywna bym powiedział

0

Na trybunach trochę jakby pusto

2

Strejlau komentujący mecz Barcy..... Już od początku to się źle układa

1

@kewin właśnie pytanie co ma w kontrakcie grbic czy może sam zrezygnować czy nasz zarząd będzie musiał płacić odszkodowanie a z sircim dogadać się jest ciężko

1

@kewin bez szans z grbiciem są wszyscy tu tylko kwestia dogadania się z sircim żeby go puścił z Perugi.

2

@KapiFCB nie prawda, póki co prowadzi max, Lewis równie dobrze może nie ukończyć żadnego z 2 pozostałych wyścigow więc nie ma wszystkiego w swoich rękach, nie przydzielajmy tytułu tak wcześnie

0

@TheCaptainVeB ale żeby tylko 2 wszedł do 2 serii to kompromitacja

3

Polacy w skokach dziś dramat

0

@PatriBarca linetty, piątek, puchacz, gumny są lepsi przecież

0

@Nieznajomy każdy interpretuje jak chce

0

@PatriBarca sousa i tak powie ze za słaby na reprezentacje

3

@kiper09 za to Hamilton ma kolege z zespołu i grono sędziów tak też być nie powinno

0

@Jakchcesz niestety lubiłem go jako piłkarza ale gdy grał w Atletico gdzie był liderem a u nas nie pokazał nawet odrobiny tego liderowania

2

@Encore a co złego w powiedzeniu że utknął i nie może wyprzedzić? Opanuj się

0

@Jakchcesz być może nie był to niewypał ale poza liczbami jako takimi gra go nie broniła,

0

@Jakchcesz gdzie on miałby grać, żaden z niego skrzydłowy żadna z niego 9. Lepiej budować od zera niż ciągnąć dalej tę grę bo griz raz na 5 spotkań coś strzeli

0

@Rust_Cohle mam nadzieję że jednak nie wejdzie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?