Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Był niestety spalony
12
O występie depaya dziś z szacunku do języka polskiego nie ma co pisać
0
@Roxi Edit 3:0 juz
1
Po co on przekłada kolejny raz
1
Langlet dramat w obronie słabo i już 2 podania na konia powodujące stratę
1
Langlet już zaczyna krycie na radar
1
Kałtinio xd xd komentator zaczyna jazdę
1
Gavi gavi na trybunach
1
Mam nadzieję że benfica będzie dalej atakować strona araujo.... Będę spokojny o obronę
2
@kkbarca w 2 tygodnie nie nadrobisz roku zaległości
2
Co jak co ale araujo i jego zawziętość w obronie imponują nawet jak rywal zyska przewagę to zawsze wybije go z rytmu
7
Według mnie demir powinien być do zmiany po 1 połowie zbyt groźne straty notuje
1
@Firestone co złego zrobił w tej akcji, depay źle odegrał
0
Fajna ta ławka Barcelony taka niezbyt ofensywna bym powiedział
0
Na trybunach trochę jakby pusto
2
Strejlau komentujący mecz Barcy..... Już od początku to się źle układa
1
@kewin właśnie pytanie co ma w kontrakcie grbic czy może sam zrezygnować czy nasz zarząd będzie musiał płacić odszkodowanie a z sircim dogadać się jest ciężko
1
@kewin bez szans z grbiciem są wszyscy tu tylko kwestia dogadania się z sircim żeby go puścił z Perugi.
2
@KapiFCB nie prawda, póki co prowadzi max, Lewis równie dobrze może nie ukończyć żadnego z 2 pozostałych wyścigow więc nie ma wszystkiego w swoich rękach, nie przydzielajmy tytułu tak wcześnie
0
@TheCaptainVeB ale żeby tylko 2 wszedł do 2 serii to kompromitacja
3
Polacy w skokach dziś dramat
0
@PatriBarca linetty, piątek, puchacz, gumny są lepsi przecież
0
@Nieznajomy każdy interpretuje jak chce
0
@PatriBarca sousa i tak powie ze za słaby na reprezentacje
3
@kiper09 za to Hamilton ma kolege z zespołu i grono sędziów tak też być nie powinno
0
@Jakchcesz niestety lubiłem go jako piłkarza ale gdy grał w Atletico gdzie był liderem a u nas nie pokazał nawet odrobiny tego liderowania
2
@Encore a co złego w powiedzeniu że utknął i nie może wyprzedzić? Opanuj się
0
@Jakchcesz być może nie był to niewypał ale poza liczbami jako takimi gra go nie broniła,
0
@Jakchcesz gdzie on miałby grać, żaden z niego skrzydłowy żadna z niego 9. Lepiej budować od zera niż ciągnąć dalej tę grę bo griz raz na 5 spotkań coś strzeli
0
@Rust_Cohle mam nadzieję że jednak nie wejdzie xd