Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 tylko jak zrewolucjonowac te kary żeby były uczciwe? W sensie ich przyznawanie bo wielkość kar to oczywiste że jest do zmiany
2
@AmigoBlancos fajnie to wygląda a rudzinski i Błachut dla mnie są najlepsza komentatorow para jeśli chodzi o skoki aktualnie. Fajnie się ich słucha nie przynudzają
5
@michal26 wg mnie kara jest dopasowywana do konkretnego zawodnika, taki Hamilton może dużo więcej niż taki mazepin czy tsunoda a tak być nie powinno
3
@michal26 obroncy wspaniałego Brytyjczyka cie zjedzą za te słowa xd
0
Jak pierwsze wrażenia z gry bo nie mam okazji oglądać niestety
1
@Rastafarnianin pojedynek gigantów
1
@Janiama 4-1......
1
Coutinho to na prawdę musi być fatalny na tle reszty drużyny skoro nawet ilias gra w 1 składzie
0
@Criss18Barca wreszcie nadszedł długo wyczekiwany moment. Co prawda słabo że rozpoczyna się sezon w Niżnym tagile bo mało kto lubi tę skocznie i rzadko kiedy bywają tam sprawiedliwe konkursy.
15
Vive pokonuje 6 lat niezwyciężona u siebie Barcelonę. Wielki mecz Polskiej drużyny brawo
0
@fcb710 świetny mecz póki co to vive kontroluje mecz
2
@ElTomas ludzie mają podejście że jak z za granicy to dobry trener a tu po kilu spotkaniach peleryna została zdjęta i wychodzi jaki to trener
8
@FC1899Barca akurat to prawda sousa nie zmienił wiele w tej drużynie, a sam fakt nie powoływania s. Szymańskiego to jest po prostu żałosne. Taki puchacz gra nie wiadomo czemu z resztą każdy kolejny mecz jeszcze lepiej weryfikuje poczynania naszej kadry którą ratuje dobra forma lewego
0
@DonMatteo901 niech zgadnę wielki Ronald K.?
7
W Barcelonie Messi przez wiele lat przysłaniał wiele mankamentów a w Polsce lewy ciągnie te drużynę i można łatwo zauważyć dziś ile znaczymy bez jedynego zawodnika klasy światowej w drużynie
1
Remis nam wystarczy tym czasem przegrywamy, do tego Klich popełnia głupi faul przez który nie zagra w 1 meczu barażu,
7
Puchacz świetna asysta, zapomniał w którą stronę jest bity tej wolny
1
@Ojciec5tkidzieci być może wynika to z tego że częściej gra cavanna. Tavares w tamtym roku w słabym Lubinie grał dużo środkiem
1
@Ojciec5tkidzieci prawda konarski jeśli chodzi o atak trochę zawodzi ale daje dużo na bloku i w obronie no ale jest to atakujący więc rozlicza się go z ataków.... Według mnie Zawiercie ma dość słaby środek przez co grają dużo skrzydłami i stąd problemy z atakami bo często jest podwójny blok ponieważ środkowi nie stanowią wielkiego zagrożenia dla przeciwników
0
@FCB24 oglądałem wszystkie spotkania Zawiercia w tym sezonie tak się złożyło akurat i to co się rzuca w oczy to kovacevic i fakt że ratuje on dość słabe przyjęcie Żurka i conte. Ciężko będzie im ugrać coś z świetnie zagrywająca skra zaksa i jsw
0
@Ojciec5tkidzieci ciężko im będzie w tym czubie się utrzymać, z zaksa i jsw to raczej pewne porażki ograć mogą resovie lublin i Warszawe co do skry to tam myślę że podział punktów w stronę jednak bełchatowa. Obecnie nie można stwierdzić ze Zawiercie gra super lub że jest odkryciem sezonu bo z topowymi zespołami jeszcze nie grali a miewają z tymi słabszymi spore problemy szczególnie zaczyna zawodzić conte, który miewa spore problemy z przyjęciem i trener ratuje się orczykiem
1
@AmigoBlancos casemiro modric i Kroos w swoim prime to już byli a napisał że za 2-3 "lata pomoc Barcy będzie najlepsza na świecie a nie lepsza od prime pomocy realu , logiczne myślenie i czytanie ze zrozumieniem się kłania
0
@FcBforever221 jak FIA uzna to tłumaczenie to mam nadzieję że ktoś skasuje Lewisa w wyścigu
5
@DaPidejpi chłopie to że jesteś fanboyem ham iltona to dawno wiedziałem ale ze maxowi siada psycha to dobry żart. Mercowi pali się tylek i robią wszelkie brudne zdgrywki żeby wyprowadzić maxa z równowagi a co do tego najlepszy to Hamilton nigdy nie był i nim nie będzie poza tym to człowiek bez klasy takiej jaką posiadał kimi, schumi, czy Alonso
3
Obstawiam że FIA zdecyduje że skrzydło zwiększyło swój prześwit przez kontakt ręki verstappena z nim i to max dostanie karę bo przecież nie wiecznie krzywdzony Lewis i jego zespół którzy są zupełnie niewinni w tej sytuacji i całkiem przypadkiem bottas ma już skrzydło zgodne z wymogami
0
@Aneurysm gdzie tak napisałem? Napisałem że różnica nie jest tak wielka czytanie ze zrozumieniem człowieku się kłania
0
@danio1899 być może po bramach i asystach widać różnicę ale w trofeach to już tej różnicy zbytnio nie widać
0
@jeyx77x unia chce dać wsparcie tylko Polska odrzuca wsparcie
0
@jeyx77x rozumiem cie i niestety masz rację tylko mi bardziej chodziło że zamiast tylko i wyłącznie mobilizować do obrony granicy rezerwy powinniśmy jednocześnie dogadywać się z UE bo to nie jest tylko problem Polska - Białoruś a raczej Białoruś + imigranci vs Europa
0
@jeyx77x niby masz rację ale zobacz na to z drugiej strony, masz inne poglądy to czemu masz odpowiadać za decyzję jakiegoś idioty z Żoliborza który najpierw kłóci wszystkich w około łącznie z sąsiadami i innymi w UE a później gdy oferują mu pomóc odrzuca ją. Nie mówię bo w obliczu wojny gdy narażone zostałoby moje życie sam stanąłbym do walki ale w obecnej chwili gdy możemy poprosić o pomoc UE bo zatrzymanie migracji jest również w interesie zachodu nie robimy tego jest dla mnie wielkim nieporozumieniem. Być może nie każdy się ze mną zgodzi ale ja tak postrzegam obecną sytuację