0

@michal26 tylko jak zrewolucjonowac te kary żeby były uczciwe? W sensie ich przyznawanie bo wielkość kar to oczywiste że jest do zmiany

2

@AmigoBlancos fajnie to wygląda a rudzinski i Błachut dla mnie są najlepsza komentatorow para jeśli chodzi o skoki aktualnie. Fajnie się ich słucha nie przynudzają

5

@michal26 wg mnie kara jest dopasowywana do konkretnego zawodnika, taki Hamilton może dużo więcej niż taki mazepin czy tsunoda a tak być nie powinno

3

@michal26 obroncy wspaniałego Brytyjczyka cie zjedzą za te słowa xd

0

Jak pierwsze wrażenia z gry bo nie mam okazji oglądać niestety

1

@Rastafarnianin pojedynek gigantów

1

@Janiama 4-1......

1

Coutinho to na prawdę musi być fatalny na tle reszty drużyny skoro nawet ilias gra w 1 składzie

0

@Criss18Barca wreszcie nadszedł długo wyczekiwany moment. Co prawda słabo że rozpoczyna się sezon w Niżnym tagile bo mało kto lubi tę skocznie i rzadko kiedy bywają tam sprawiedliwe konkursy.

15

Vive pokonuje 6 lat niezwyciężona u siebie Barcelonę. Wielki mecz Polskiej drużyny brawo

0

@fcb710 świetny mecz póki co to vive kontroluje mecz

2

@ElTomas ludzie mają podejście że jak z za granicy to dobry trener a tu po kilu spotkaniach peleryna została zdjęta i wychodzi jaki to trener

8

@FC1899Barca akurat to prawda sousa nie zmienił wiele w tej drużynie, a sam fakt nie powoływania s. Szymańskiego to jest po prostu żałosne. Taki puchacz gra nie wiadomo czemu z resztą każdy kolejny mecz jeszcze lepiej weryfikuje poczynania naszej kadry którą ratuje dobra forma lewego

0

@DonMatteo901 niech zgadnę wielki Ronald K.?

7

W Barcelonie Messi przez wiele lat przysłaniał wiele mankamentów a w Polsce lewy ciągnie te drużynę i można łatwo zauważyć dziś ile znaczymy bez jedynego zawodnika klasy światowej w drużynie

1

Remis nam wystarczy tym czasem przegrywamy, do tego Klich popełnia głupi faul przez który nie zagra w 1 meczu barażu,

7

Puchacz świetna asysta, zapomniał w którą stronę jest bity tej wolny

1

@Ojciec5tkidzieci być może wynika to z tego że częściej gra cavanna. Tavares w tamtym roku w słabym Lubinie grał dużo środkiem

1

@Ojciec5tkidzieci prawda konarski jeśli chodzi o atak trochę zawodzi ale daje dużo na bloku i w obronie no ale jest to atakujący więc rozlicza się go z ataków.... Według mnie Zawiercie ma dość słaby środek przez co grają dużo skrzydłami i stąd problemy z atakami bo często jest podwójny blok ponieważ środkowi nie stanowią wielkiego zagrożenia dla przeciwników

0

@FCB24 oglądałem wszystkie spotkania Zawiercia w tym sezonie tak się złożyło akurat i to co się rzuca w oczy to kovacevic i fakt że ratuje on dość słabe przyjęcie Żurka i conte. Ciężko będzie im ugrać coś z świetnie zagrywająca skra zaksa i jsw

0

@Ojciec5tkidzieci ciężko im będzie w tym czubie się utrzymać, z zaksa i jsw to raczej pewne porażki ograć mogą resovie lublin i Warszawe co do skry to tam myślę że podział punktów w stronę jednak bełchatowa. Obecnie nie można stwierdzić ze Zawiercie gra super lub że jest odkryciem sezonu bo z topowymi zespołami jeszcze nie grali a miewają z tymi słabszymi spore problemy szczególnie zaczyna zawodzić conte, który miewa spore problemy z przyjęciem i trener ratuje się orczykiem

1

@AmigoBlancos casemiro modric i Kroos w swoim prime to już byli a napisał że za 2-3 "lata pomoc Barcy będzie najlepsza na świecie a nie lepsza od prime pomocy realu , logiczne myślenie i czytanie ze zrozumieniem się kłania

0

@FcBforever221 jak FIA uzna to tłumaczenie to mam nadzieję że ktoś skasuje Lewisa w wyścigu

5

@DaPidejpi chłopie to że jesteś fanboyem ham iltona to dawno wiedziałem ale ze maxowi siada psycha to dobry żart. Mercowi pali się tylek i robią wszelkie brudne zdgrywki żeby wyprowadzić maxa z równowagi a co do tego najlepszy to Hamilton nigdy nie był i nim nie będzie poza tym to człowiek bez klasy takiej jaką posiadał kimi, schumi, czy Alonso

3

Obstawiam że FIA zdecyduje że skrzydło zwiększyło swój prześwit przez kontakt ręki verstappena z nim i to max dostanie karę bo przecież nie wiecznie krzywdzony Lewis i jego zespół którzy są zupełnie niewinni w tej sytuacji i całkiem przypadkiem bottas ma już skrzydło zgodne z wymogami

0

@Aneurysm gdzie tak napisałem? Napisałem że różnica nie jest tak wielka czytanie ze zrozumieniem człowieku się kłania

0

@danio1899 być może po bramach i asystach widać różnicę ale w trofeach to już tej różnicy zbytnio nie widać

0

@jeyx77x unia chce dać wsparcie tylko Polska odrzuca wsparcie

0

@jeyx77x rozumiem cie i niestety masz rację tylko mi bardziej chodziło że zamiast tylko i wyłącznie mobilizować do obrony granicy rezerwy powinniśmy jednocześnie dogadywać się z UE bo to nie jest tylko problem Polska - Białoruś a raczej Białoruś + imigranci vs Europa

0

@jeyx77x niby masz rację ale zobacz na to z drugiej strony, masz inne poglądy to czemu masz odpowiadać za decyzję jakiegoś idioty z Żoliborza który najpierw kłóci wszystkich w około łącznie z sąsiadami i innymi w UE a później gdy oferują mu pomóc odrzuca ją. Nie mówię bo w obliczu wojny gdy narażone zostałoby moje życie sam stanąłbym do walki ale w obecnej chwili gdy możemy poprosić o pomoc UE bo zatrzymanie migracji jest również w interesie zachodu nie robimy tego jest dla mnie wielkim nieporozumieniem. Być może nie każdy się ze mną zgodzi ale ja tak postrzegam obecną sytuację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?