1

Przykro mi to mówić ale to są ostatnie 2 minuty które oglądam dopóki ten trener będzie na ławce. Oczy bolą od patrzenia

3

Mamy dobra kadrę dobrego trenera drużyna się rozwija ogólnie wszystkim w Barcelonie żyje się lepiej....

0

@Survier nie ogarniam tego, jak można dać się spokojnie obrucic napastnikowi

1

Nasi zawodnicy wyglądają jakby wyszli świeżo po kastracji. Żadnej agresji zaangażowania, biegania

1

Czemu tylko F. De Jong atakuje presingiem jak stracimy piłkę?

0

Frankie już zirytowany tym co prezentują koledzy z drużyny

0

Jak do 60 nie padnie bramka to znowu będzie gra na wrzutki

1

Gavi de Jong i depay to chyba jedyni którzy chcą grać do przodu

1

Demir to chyba jeszcze nie poziom la liga, przegrywa fizyczne pojedynki

43

@Emhyr dobrze ze nie próbował zrobić na ten trik ciemnoskórego bo by od razu dostał kilka meczy zawieszenia za rasizm

0

@socha skoro już przewidziałeś przyszłość to padaj jakieś typy długoterminowe to z chęcią obstawie.....

0

@damiano2609 a może trener cadiz w końcu w tamtym sezonie 2 razy punkty nam urwali?

3

@DaPidejpi u nas torów brakuje dla pociągów do połączeń między miastami a mowa jeszcze robić metro w mieście xd

3

Większość podziela zdanie koemana ze ten skład jest słaby. Może i ma braki ale nie przesadzajmy, jakie tuzy w składzie miał Lyon, Ajax albo Roma gdy awansowali do półfinału ligi mistrzów? No właśnie różnica była taka że ten gość na ławce odpowiadający za przygotowanie zespołu myślał a nie za wszelką cenę próbował chronić swój tylek przed opinia publiczna próbując jednocześnie pokazać że wcale nie jest słabym trenerem

0

Patrząc na te cała sytuację z koemanem to chyba brak skruchy oraz brak nie przyznanie się do popełnionych błędów jest chyba jeszcze gorsze niż samo popełnienie ich m ten człowiek żyje w swoim świecie i nic i nikt nie dociera do niego

4

@Rewolucja123 chciałbym w tym samochodzie widzieć koemana

5

@Qyntel nikt nie zna się na gównianych sytuacjach tak jak on

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@GeneralXavi Messi poszedł do Paryża tylko po to żeby przekonać neymara i w zimowym okienku wracają do fcb ot to byłby fake dobry

0

Roberto martinez jakie są wasze opinie na temat tego kandydata na przyszłego trenera Barcy?

2

@Bogan kiedyś Lepper powiedział fajne słowa : "oni tam na górze zawsze się ze sobą dogadają "

1

@Coutinho007 o tym samym jakiś czas temu myślałem, syndrom człowieka w depresji się pojawi że jak ktoś Ci mówi ciągle że jesteś słaby to choćbyś był najlepszy to it AK nie bedziszz w siebie wierzył

0

@tadzik447 fajna anegdota ale z szacunku do Fergusona nie przywołuj w poście o keomanie xd xd

0

@Coutinho007 bo brakuje organizacji i zaangażowania byc może wiary że można ale tu trener powinien być naszelnym motywatorem a nie tym co dołuje

0

@blaugrana1980 a ty byś się angażował jak za każdą próbę gry poza schematem grozi ławka do końca sezonu i gdy trener publicznie wyraża opinie na temat słabości danych piłkarzy

0

@Coutinho007 ja też w to nie wierzę. Za dużo czasu oglądam piłkę żeby nie widzieć przypadków gdzie słabsze zespoły zaangażowaniem i organizacja ogrywając potentatów

2

@krefi10 nie i nie i jeszcze raz nie

1

@Songo91 jeśli chodzi o bycie Arsenalem to jeden plus widzę przynajmniej będzie szansa na 4 miejsce

2

@Gaz dałem przyszłość temu klubowi

0

@Coutinho007 jak pokazuje koeman na pewno nie wygrywać ani grać ładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?