Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przykro mi to mówić ale to są ostatnie 2 minuty które oglądam dopóki ten trener będzie na ławce. Oczy bolą od patrzenia
3
Mamy dobra kadrę dobrego trenera drużyna się rozwija ogólnie wszystkim w Barcelonie żyje się lepiej....
0
@Survier nie ogarniam tego, jak można dać się spokojnie obrucic napastnikowi
1
Nasi zawodnicy wyglądają jakby wyszli świeżo po kastracji. Żadnej agresji zaangażowania, biegania
1
Czemu tylko F. De Jong atakuje presingiem jak stracimy piłkę?
0
Frankie już zirytowany tym co prezentują koledzy z drużyny
0
Jak do 60 nie padnie bramka to znowu będzie gra na wrzutki
1
Gavi de Jong i depay to chyba jedyni którzy chcą grać do przodu
1
Demir to chyba jeszcze nie poziom la liga, przegrywa fizyczne pojedynki
43
@Emhyr dobrze ze nie próbował zrobić na ten trik ciemnoskórego bo by od razu dostał kilka meczy zawieszenia za rasizm
0
@socha skoro już przewidziałeś przyszłość to padaj jakieś typy długoterminowe to z chęcią obstawie.....
0
@damiano2609 a może trener cadiz w końcu w tamtym sezonie 2 razy punkty nam urwali?
3
@DaPidejpi u nas torów brakuje dla pociągów do połączeń między miastami a mowa jeszcze robić metro w mieście xd
3
Większość podziela zdanie koemana ze ten skład jest słaby. Może i ma braki ale nie przesadzajmy, jakie tuzy w składzie miał Lyon, Ajax albo Roma gdy awansowali do półfinału ligi mistrzów? No właśnie różnica była taka że ten gość na ławce odpowiadający za przygotowanie zespołu myślał a nie za wszelką cenę próbował chronić swój tylek przed opinia publiczna próbując jednocześnie pokazać że wcale nie jest słabym trenerem
0
Patrząc na te cała sytuację z koemanem to chyba brak skruchy oraz brak nie przyznanie się do popełnionych błędów jest chyba jeszcze gorsze niż samo popełnienie ich m ten człowiek żyje w swoim świecie i nic i nikt nie dociera do niego
4
@Rewolucja123 chciałbym w tym samochodzie widzieć koemana
5
@Qyntel nikt nie zna się na gównianych sytuacjach tak jak on
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@GeneralXavi Messi poszedł do Paryża tylko po to żeby przekonać neymara i w zimowym okienku wracają do fcb ot to byłby fake dobry
0
Roberto martinez jakie są wasze opinie na temat tego kandydata na przyszłego trenera Barcy?
2
@Bogan kiedyś Lepper powiedział fajne słowa : "oni tam na górze zawsze się ze sobą dogadają "
1
@Coutinho007 o tym samym jakiś czas temu myślałem, syndrom człowieka w depresji się pojawi że jak ktoś Ci mówi ciągle że jesteś słaby to choćbyś był najlepszy to it AK nie bedziszz w siebie wierzył
0
@tadzik447 fajna anegdota ale z szacunku do Fergusona nie przywołuj w poście o keomanie xd xd
0
@Coutinho007 bo brakuje organizacji i zaangażowania byc może wiary że można ale tu trener powinien być naszelnym motywatorem a nie tym co dołuje
0
@blaugrana1980 a ty byś się angażował jak za każdą próbę gry poza schematem grozi ławka do końca sezonu i gdy trener publicznie wyraża opinie na temat słabości danych piłkarzy
0
@Coutinho007 ja też w to nie wierzę. Za dużo czasu oglądam piłkę żeby nie widzieć przypadków gdzie słabsze zespoły zaangażowaniem i organizacja ogrywając potentatów
2
@krefi10 nie i nie i jeszcze raz nie
1
@Songo91 jeśli chodzi o bycie Arsenalem to jeden plus widzę przynajmniej będzie szansa na 4 miejsce
2
@Gaz dałem przyszłość temu klubowi
0
@Coutinho007 jak pokazuje koeman na pewno nie wygrywać ani grać ładnie