Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@baartekk97 ale ma dwa mistrzostwa świata i medale ligi narodów co roku coś wygrywają, jakiś medal przywożą więc czego chcieć więcej nawet wielka Brazylia nie wygrywała wszystkiego
0
@baartekk97 Barca miała najlepszego zawodnika na świecie tyle lat j co z tego?
0
@baartekk97 siatkówka przez ostatnie lata stała się bardziej globalna. Otworzyła się bardzo na Azję, drużyny z Ameryk również podnoszą swój poziom coraz lepsi zawodnicy z Afryki trafiają do Europy więc ten sport się rozwija wiadomo że nie przebije piłki nożnej czy koszykówki ale nie róbmy z siatkówki sportu niszowego
0
@kewin @Encore wszyscy trzej się pomyliliśmy jeśli chodzi o skład finału. To kogo teraz typujecie do medali jak dla mnie 1. Włochy 2 Słowenia 3 Polska
2
Wieszanie psów na Polakach po wczorajszej przegranej i wyzywanie ich przez użytkowników zza monitora jest śmieszne po prostu. Która z reprezentacji w innych sportach drużynowych zdobyła w ostatnich 5-8 latach tyle medali co ta grupa chłopaków? Która inna drużyna dala Polakom tyle emocji co nasi siatkarze? Cieszmy się tym że ciągle jesteśmy na topie i nie musimy przeżywać ciągłych porażek i zawodów jak w przypadku np naszych kopaczy. Ja z dumą dziś usiądę i obejrzę mecz o 3 miejsce bez względu na to jak się ten mecz skończy.
1
@Encore mnie też, uparł się na Kubiaka skoro jest ważny to może pomóc też z ławki kolejna sprawa to brak zmian na rozegraniu, po co lomacz jeździ skoro nie ma do niego zaufania
0
Mam nadzieję że młodzi włosi ograją w finale Słowenię i to nie dlatego że Słoweńcy ograli nas tylko bardzo podoba mi się sposób w jaki włosi przebudowali swoją reprezentacje. Kilka lat temu zaczęli ogrywać rozgrywającego Gianellego który aktualnie jest liderem tej reprezentacji wspiera go kilku doświadczonych zawodników a reszta to młodzież. Może to pewien wzór dla Polski że jednak to rozgrywający jest mózgiem drużyny i trzeba myśleć przyszłościowo ogrywając młodych żeby za kilka lat nie obudzić się z ręką w nocniku
0
@Kamilos84 w tym momencie to ty na cwaniaka wychodzisz, nie znasz się a wypowiadasz na tematy o których pojęcia ci brak
2
Jak nie szło trener Słowenii zmienił rozgrywającego i dał odpocząć cebulijowi i grają jak z nut a u nas brakuje tych zmian na pozycjach
0
@ShinobiQWE piłka cięgle jest w grze....
1
Wstań unieś głowę wsłuchaj się w słowa pieśni o małym rycerzu jak to świetnie brzmi w wykonaniu kibiców
0
@Kamilos84 tak z takimi wypowiedzimi wyjętymi z tyłka jak Twoje
1
@TheNekro94 chciał zabłysnąć jak nigdy wyszło jak zawsze
1
@Kamilos84 w plażówce kiwać nie można jakbyś chciał wiedzieć jedynie plasować
0
Trzeba przyznać że Słowenia od zmiany rozgrywającego zaczęła grać dużo lepiej
4
@kamilo0066 na zero z tyłu z city to na pewno nie zagrał źle
3
@zadafcb brakowało go na IO
4
@Worny za langleta i umtitiego bo im się obroncy przydadzą do taktyki 1-9-1
0
@MesQueUnClub_87 nie zamknął bo nie sięgnąłby jej, przebijał ją palcami
1
@MesQueUnClub_87 dostał trochę za wysoką piłkę i się ratował
1
@Vebrol do igrzysk w Paryżu powinien zostać bo chyba ma duże ambicje co do tej imprezy
0
@FCB24 i to było dziwne bo tylko nakrecalismy grebennikova który złapał rytm i wszystko przyjmował
0
@Encore jak nie kurujemy w libero to zagrywka siedzi, ich libero mam wrażenie że nie myli się w przyjęciu
0
@Uukasz_93 środek w ME gra bardzo fajnie w brakowało tego na igrzyskach. Fajnie wygląda rotacja 3 środkowych w każdym secie
4
@FCB24 poczekajmy na Leona i kurka, słabo kierujemy w 2 secie zagrywki bo w libero większość
2
@parpe z pewnością ktoś go blokuje....
1
Brakowało bardzo tej drużynie Kubiaka w takiej dyspozycji to jeszcze nie jest jego najwyższa forma ale jest znacznie lepiej
0
@mekston ale i wyglądaliśmy znacznie gorzej niż aktualnie
1
@HERORICH2 miejmy nadzieję że to samo napiszesz po meczu z nami
0
@Kielakowy są tu bardzo dobre zespoły które nie grały na igrzyskach i przygotowywaly się na mistrzostwa Europy np Serbia Słowenia Niemcy czy włosi którzy przyjechali w całkiem odmiennym składzie oraz z innym trenerem