0

@baartekk97 ale ma dwa mistrzostwa świata i medale ligi narodów co roku coś wygrywają, jakiś medal przywożą więc czego chcieć więcej nawet wielka Brazylia nie wygrywała wszystkiego

0

@baartekk97 Barca miała najlepszego zawodnika na świecie tyle lat j co z tego?

0

@baartekk97 siatkówka przez ostatnie lata stała się bardziej globalna. Otworzyła się bardzo na Azję, drużyny z Ameryk również podnoszą swój poziom coraz lepsi zawodnicy z Afryki trafiają do Europy więc ten sport się rozwija wiadomo że nie przebije piłki nożnej czy koszykówki ale nie róbmy z siatkówki sportu niszowego

0

@kewin @Encore wszyscy trzej się pomyliliśmy jeśli chodzi o skład finału. To kogo teraz typujecie do medali jak dla mnie 1. Włochy 2 Słowenia 3 Polska

2

Wieszanie psów na Polakach po wczorajszej przegranej i wyzywanie ich przez użytkowników zza monitora jest śmieszne po prostu. Która z reprezentacji w innych sportach drużynowych zdobyła w ostatnich 5-8 latach tyle medali co ta grupa chłopaków? Która inna drużyna dala Polakom tyle emocji co nasi siatkarze? Cieszmy się tym że ciągle jesteśmy na topie i nie musimy przeżywać ciągłych porażek i zawodów jak w przypadku np naszych kopaczy. Ja z dumą dziś usiądę i obejrzę mecz o 3 miejsce bez względu na to jak się ten mecz skończy.

1

@Encore mnie też, uparł się na Kubiaka skoro jest ważny to może pomóc też z ławki kolejna sprawa to brak zmian na rozegraniu, po co lomacz jeździ skoro nie ma do niego zaufania

0

Mam nadzieję że młodzi włosi ograją w finale Słowenię i to nie dlatego że Słoweńcy ograli nas tylko bardzo podoba mi się sposób w jaki włosi przebudowali swoją reprezentacje. Kilka lat temu zaczęli ogrywać rozgrywającego Gianellego który aktualnie jest liderem tej reprezentacji wspiera go kilku doświadczonych zawodników a reszta to młodzież. Może to pewien wzór dla Polski że jednak to rozgrywający jest mózgiem drużyny i trzeba myśleć przyszłościowo ogrywając młodych żeby za kilka lat nie obudzić się z ręką w nocniku

0

@Kamilos84 w tym momencie to ty na cwaniaka wychodzisz, nie znasz się a wypowiadasz na tematy o których pojęcia ci brak

2

Jak nie szło trener Słowenii zmienił rozgrywającego i dał odpocząć cebulijowi i grają jak z nut a u nas brakuje tych zmian na pozycjach

0

@ShinobiQWE piłka cięgle jest w grze....

1

Wstań unieś głowę wsłuchaj się w słowa pieśni o małym rycerzu jak to świetnie brzmi w wykonaniu kibiców

0

@Kamilos84 tak z takimi wypowiedzimi wyjętymi z tyłka jak Twoje

1

@TheNekro94 chciał zabłysnąć jak nigdy wyszło jak zawsze

1

@Kamilos84 w plażówce kiwać nie można jakbyś chciał wiedzieć jedynie plasować

0

Trzeba przyznać że Słowenia od zmiany rozgrywającego zaczęła grać dużo lepiej

4

@kamilo0066 na zero z tyłu z city to na pewno nie zagrał źle

3

@zadafcb brakowało go na IO

4

@Worny za langleta i umtitiego bo im się obroncy przydadzą do taktyki 1-9-1

0

@MesQueUnClub_87 nie zamknął bo nie sięgnąłby jej, przebijał ją palcami

1

@MesQueUnClub_87 dostał trochę za wysoką piłkę i się ratował

1

@Vebrol do igrzysk w Paryżu powinien zostać bo chyba ma duże ambicje co do tej imprezy

0

@FCB24 i to było dziwne bo tylko nakrecalismy grebennikova który złapał rytm i wszystko przyjmował

0

@Encore jak nie kurujemy w libero to zagrywka siedzi, ich libero mam wrażenie że nie myli się w przyjęciu

0

@Uukasz_93 środek w ME gra bardzo fajnie w brakowało tego na igrzyskach. Fajnie wygląda rotacja 3 środkowych w każdym secie

4

@FCB24 poczekajmy na Leona i kurka, słabo kierujemy w 2 secie zagrywki bo w libero większość

2

@parpe z pewnością ktoś go blokuje....

1

Brakowało bardzo tej drużynie Kubiaka w takiej dyspozycji to jeszcze nie jest jego najwyższa forma ale jest znacznie lepiej

0

@mekston ale i wyglądaliśmy znacznie gorzej niż aktualnie

1

@HERORICH2 miejmy nadzieję że to samo napiszesz po meczu z nami

0

@Kielakowy są tu bardzo dobre zespoły które nie grały na igrzyskach i przygotowywaly się na mistrzostwa Europy np Serbia Słowenia Niemcy czy włosi którzy przyjechali w całkiem odmiennym składzie oraz z innym trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?