0

@Tomo_95 oglądam w cyprum ogólnie grał fajnie bo był liderem zespołu można powiedzieć

0

@priest9999 to też fakt lomacz gra szybciej być mzoe styl przypomina toniuttiego

0

@priest9999 Winiarski zgadzam się podbił Włochy, Polske karde nie wyszło trochę w Rosji ale był genialny.

0

@FCB24 ja nie napisałem że jest gorszy tylko ze przy lomaczu środek wygląda zupełnie inaczej niż z fabianem

0

@Tomo_95 to nie chodzi o ilość wystaw a o ich jakoś co ewidentnie przekłada się na skuteczność środkowych

1

Bieniek 4/4 w ataku nowakowski 4/4 grając z lomaczem. Jak dla mnie to nie jest przypadek że akurat z nim mają takie liczby a z fabianem problem ze skutecznościa

1

@Comfortable_ tu nawet człowiek się wyleczy jak trafi na "speca" więc zgadzam się z twoja opinia przekonałeś mnie

0

@priest9999 jak dla mnie Włochy, Polska i kadry to są wyznaczniki a Rosja przez swoją specyfikę sprzyja "swoim". Ciężkie warunki gry liga siłowa, dalekie wyjazdy to wszystko bardzo męczące ale to tylko moje zdanie. A ty jak myślisz

1

@priest9999 myślę że nie bo fabian katowałby Kubiaka i Leona do oporu. Łukasz też ma łatwiej bo lomacz gra dużo środkiem przez co blok nie zdąża do skrzydeł

0

@priest9999 udrys miał kontuzje ale sezon zaczął w miarę wcześnie i nic nie pokazał oprócz swojego drewnianego stylu i ataku po skosie, zhigalov złapał kontuzje w trakcie bodajze i prezentował się średnio od początku. Jak dla mnie Rosja jest specyficzna i nie ejsy to do końca dobry wyznacznik. Ta liga potrafi albo zbudować zawodnika albo go zniszczyć

0

@Comfortable_ ja tego nie neguje bo każdy robi co chce tylko to trochę śmieszne @Herato no cóż każdy kibicuje komu chce należy uszanować decyzje

0

@baartekk97 nie wiem po czym stwierdzasz mało skromnej, sam mi zacząłes ubliżać nie znając mnie i mojego wykształcenia więc zastanów się trochę

0

@GuerillaAthletic a ty palisz bo mnie palenie uspokaja i łagodzi stres bardzo dużo osób twierdzi podobnie

0

@priest9999 nie tyle najwięksi co z największym charakterem zobacz w drugą stronę taki zhigalov czy udrys grali świetnie w Rosji przyjechali do Polski i.... Slabizna. Prawdziwie klasowy zawodnik poradzi sobie wszędzie patrz Leon, anderson, zajcev,

1

@Herato to po co wchodzą na te stronę skoro jest poświęcona klubowi? Coś tu nie gra ewidentnie

4

@Herato a co ma Leo do tej strony kibicujesz zawodnikowi czy klubowi?

1

@4drian0 nie jesteś kibicem Barcy bo nie kibicujesz psg czego nie czaisz xd xd xd

1

@Encore tak ale też zawsze brakowało mu tego czegoś żeby wejść na prawdziwy top. Byl na topie naszej ligi ale Rosja chyba lekko mówiąc go przerosła lub liga nie podpasowala bo to nie ten sam deroo co w zaksie był

0

@baartekk97 do szkoły chodziłem być może dużo ci brakuje żeby być wykształconym na moim poziomie ale mniejsza z tym. Niech będzie jak mówisz nie jestem specem w tej dziedzinie. A tekst to wiedza z 5 klasy to śmieszny nie wiem co chcesz udowodnić tym

0

@VbamboeB palenie oczywiście że ma korzyści tylko nie fizyczne a psychiczne. Przede wszystkim odstresowuje i uspokaja człowieka

0

@VbamboeB oczywiście że cukier szkodzi równie bardzo jak papierosy. Cukier może powodować otyłość co jest początkiem wielu często śmiertelnych chorób np zawałów zatorów

0

@Fabik87 lomacz nie boi się gry środkiem i to jest jego największy atut dzięki temu wiąże trochę środkowych bloku rywala i na skrzydłach mają łatwiej bo często pojedynczy blok.

0

@Kettger nie i całkiem nie rozumiem ich sensu powinni w takim razie na cukierkach coli itp podobne umieścić w takim razie bo zdrowego w sklepach jest mało co

0

@AmigoBlancos brakuje takich seriali obecnie, kryminalni mieli swój klimat choć niektóre rzeczy w nich śmieszyly jak ruszanie z piskiem na żwirowej drodze xd

0

@Puyolex new balance całkiem ładne dla Liverpoolu robił

0

@zadafcb mimo tego że nie posiada topowego bolidu to wyniki dobre ma wyciska z bolidu maxa coś takiego jak niegdyś Kubica w renault

0

@Bykunn to też prawda

5

@VamosRakieta tak ogólnie to 2021 w jego wykonaniu jest świetny zarówno w Lyonie w repce jak i u nas prezentuje się bardzo dobrze przede wszystkim nie boi się gry i bierze sporo odpowiedzialności na siebie

1

@MesQueUnClub96 w każdym razie nie miał wykorzystanego

0

Ciekawostka odnośnie wczorajszego pole position verstappena jest taka że w swoim najlepszym kółku w q3, zapomniał użyć DRS na ostatniej prostej przez co z pewnością stracił trochę czasu a mimo to zwyciężył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?