Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 jeśli chodzi o następny sezon to niestety ale to dość realny scenariusz, Robert ma swoje lata a przy zmianach technologicznych na następne sezony zespoły mogą chcieć zainwestować w zawodników na lata a nie na jeden sezon choć Robert swoim doświadczeniem mógłby znacznie pomoc rozwinąć zespół bo ma wielką wiedze w dziedzinie f1
10
@MesQueUnClub_87 zdecydowanie lotto, aktualnie to dość popularna forma bo co robić z taką ilością kwiatów a lotto czy zdrapki to zawsze szansa na hajs np podróż poślubna
0
@kamiVeB chyba grających pod flaga Francji xd
0
@Borry ja już Ci tłumaczę pogba bo mistrz świata, jorginho bo wygrał euro i LM a veratti to za euro i pewnie ten niedoszły transfer do Barcy xd xd
6
@Criss18Barca Kross xd, pogba xd jorginho po jednym euro? Xd
2
@Criss18Barca de Jong to człowiek który trzyma całą pomoc, broni atakuje pomaga rozgrywać ma jeszcze na bramce stanąć i strzelać co mecz czy jakie masz kryteria?
1
@NaFazieHitman chyba nawet w treningu zdąży wziąć udział
0
Jestem ciekaw jak Kubica się zaprezentuje nie można nic wielkiego wymagać ale zawsze fajnie zobaczyć go w akcji. Szkoda ze dopeiro dziś wsiądzie do bolidu bo jedzie na całkiem nowym dla siebie torze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tsitsipas, rublov, Osaka odpadają dzień niespodzianek na US Open
1
@Colon to prawda ogólnie to on bardzo dużo tych setów traci nawet jak wygrywa to nie bez problemów
1
@JimMorrisonFCB głowa nie wytrzymuje
1
@kamilo0066 na kibel pobiegnie
0
@Encore niby tak ale nie przystoi odpadać tak wcześnie na innych nawierzchniach 3 zawodnikowi rankingu. Tym bardziej że to nie pierwszy taki przypadek
0
@JimMorrisonFCB 2 set dla alcaraza loading.... Ale ten tsi tsi jest cienki,
0
@Rastafarnianin nie wiem czemu się cieszy skoro większość la Rambli go skreśliła nim się przywitał , "na pewno nic z niego nie będzie"
3
Może jestem naiwny ale ja wierzę że coutinho i dembele w tym sezonie odpala, dembele wreszcie nie będzie ustawiany na 9 jak w tamtym sezonie tylko na prawym skrzydle a coutinho może mieć mniejszą presję i się odblokować na dobre bo nie jest to słaby zawodnik a ewidentnie zagubiony i nie pewny siebie
0
@Blanco16 tzn jak, ja zawsze przez aplikację
0
Ktoś się orientuje czy będąc w Turcji mogę skorzystać z któregoś z polskich bukmacherów?
0
@Emhyr i tak i nie z drugiej strony ruchliwa 9 fałszywa to nie najgorszy pomysł
0
@Emhyr fałszywa 9
0
@Yoshi94 przecież to jest zasada państwowa Hiszpanii a nie ligowa
2
@Slazzy paco Rabane one million
Azzaro chrome sport
1
@lucas/catalan myślę że o części osób w ogóle nie wiemy a takich ananasów było z pewnością więcej
0
@Cvzx wygodniej jest komuś wpieprzyc mandat za złe parkowanie niż zatrzymać pijana celebrytke a jak dojdzie do tragedii to nikt nic nie wiedział
22
Polska kraj gdzie są równi i równiejsi. "słynna" Beata k jedzie wężykiem po pijaku mając 2 promile łapie ją Policja po czym wychodzi bez niczego z aresztu i pisze przepraszam że zawiodłam. Jprd 60 letnia kobieta co musi mieć w głowie żeby siadać za kółko po wypiciu nie jednego kieliszka. mogła komuś zrobić krzywdę kogoś zabić zamiast iść siedzieć to chodzi bezkarnie po ulicy bo jest znana? Jak to interpretować? Jak żyć w takim kraju?
0
@MesQueUnClub_87 manaj - widocznie koeman go nie potrzebował a chciał zawodnika który dobrze gra głową i może zrobić różnice w polu karnym przy niekorzystnym wyniku
Griz - ty myślisz że ktoś by go za rok kupił? Z taką gra płacili byśmy mu 40 baniek za powroty do obrony i bierność w ataku a za rok max 20 mln jakby ktoś dał to byłby cud
2
@adasko1998 sama młodzież nie uciągnie drużyny pique i busi jeszcze w tym sezonie są potrzebni choćby na ławce
18
@Ghotti czemu nie wkleili zagrań i bramek z Barcelony a nie czekaj........
15
Laporta i zarząd wykonuje świetna robotę w sumie to czego chciała la Rambla. Nie chcieliście widzieć pjanicia i go nie ma, miały być redukcje wynagrodzeń i są. Chcieliście żeby młodzież miała większy udział w grze to sprzedaje doświadczonych żeby robić miejsce szkółce. Narzekania na griza - już go nie ma. Umtiti za dużo zarabia - będzie miał mniejsza pensje i być może koeman da mu szanse (ostatnia). Trener chciał napastnika - ściągnął de Jonga na zmiennika a narzekań na la Ra lambli jak było wiele tak są dalej. Polakowi jednak nie dogodzisz bo nawet jak jest dobrze to Polak by to zrobił lepiej