1

@Ghotti nie wiem za co trincao dostał w Barcy taka pensje, kolejny dramat to pjanić bo umtiti to jeszcze rozumiem był na topie jak podpisał kontrakt. Dla mnie to pjanic powinien zarobkami z pedrim się chyba zmienić albo połowę mu oddać

1

@Messibestplayerintheworld przyda się trochę drewna na zimę w Rosji

5

@Barca1992 mając za sąsiada Putina i Łukaszenkę to zawsze jest ryzyko

0

Niech redakcja nie publikuje już nic z nim związanego, odszedł nie jest naszym zawodnikiem zapomnieć i tyle

0

@kamiVeB twojego posta

0

@Uukasz_93 ja osobiście mega szanuje takich zawodników i jak dla mnie to wzor dla młodych

0

@JimMorrisonFCB w obecnych czasach nie do uwierzenia przypomina delikatnie historie Ronaldinho bo nikt inny z taką historia nie przychodzi mi do głowy

7

Właśnie przeczytałem historie nowego nabytku Milanu Juniora Waltera Messiasa, kopał piłkę na ulicach Brazylii trafił do Włoch pracować fizycznie po czym w amatorskiej drużynie wygrał rozgrywki Mediolanskie i trafił do serie d i co rok notował awans o jedną klasę rozgrywkowa aż dotarł właśnie do Milanu. Piękna historia jak się czyta aż nie do uwierzenia że zawodnik nigdy nie grający w szkółkach stał się piłkarzem takiego klubu jak Milan ale jak sam powiedział talentu w sobie nie miał tylko bardzo dużo trenował. Oby więcej takich przypadków bo to pokazuje że jak się chce to można i góry przenosić

4

@Emhyr już mu można zamiast 3 to 2 pisać na końcu

0

@Transu96 może na Cyprze maja januszy albo specjalistów do odzysku ropy

1

@amanter poczytaj jak się leczył umtiti a jak fati

0

@Transu96 panie lać do starego diesla z rok pojeździ na tym

2

@amanter mam kolegę który 3 razy miał grzebane w obu kolanach w tym powycinane część łąkotek lekarze mówili mu ze może w 100% nie odzyskać sprawności od 5 lat gra ze mną w piłkę na "amatorskim" poziomie jest w 100% sprawny a nie składał go wybitny specjalista i nie przechodził specjalnych rehabilitacji. Wiadomo to inny poziom ale też inna klasa medycyny

2

@NaFazieHitman pozdrowienia dla turystów na Cyprze, miłego pluskania w ropie

0

@Rewolucja123 to powiedz jaka jest wina coutinho że doznał kontuzji że klub ma mu już nie ufać? Pracował sumiennie chce odzyskać zaufanie i się poprawić to czemu njie dać mu szansy?

0

@KrwawiaceoczyVEB a on nie miał automatycznego awansu do 1 drużyny? W obecnej sytuacji to chyba trybuny

1

@Rewolucja123 gdyby nie wiara w zawodników nigdy nie oglądał byś Messiego xaviego iniesty ale widzę że kibicujesz od 2011 roku to nie możesz wszystkiego wiedzieć

0

@FC1899Barca na to wygląda że collado zupełnie nie będzie brany pod uwagę?

1

@MesQueUnClub96 trzeba się odciąć od przeszłości bo kadra była inna ale to moze akurat atut obecnej że możemy grać zespołowo a nie polegać tylko na Leo

1

@Deviler sane, coman Lucas Sule i upamecano są ok ale reszta to nad wyrost szczególnie ten tolisso Roca i pavard obecnie

1

@MesQueUnClub96 wszystko jest możliwe dopóki piłka w grze

1

@MesQueUnClub96 widzenie miałem xd xd xd

1

@Dojaar żebym się tylko nie obudził xd

1

@Deviler o ile z przodu i w środku jest fajnie to w defensywie bayern nie jest jakiś wyborny

1

@MesQueUnClub96 cóż bywa i tak

5

De Jong wchodzący z bayernem przy stanie 1:1 w 85 minucie i strzelający w 90 bramkę głową na 2:1 po dograniu brejta ależ to by było zamknięcie buzi na trochę hejterom i nie wierzącym w klub xd xd

1

@Deviler ogólnie to kadra bayernu nawet bez kontuzji to nie jest jakaś okazała mają fajny pierwszy skład ale jeśli chodzi o ławkę to zaczynają się trochę problemy

2

Dobrze ze wypadła przerwa na reprezentacje można na spokojnie trenować bo niebyt wielu udało się na kadry, ochłonąć i ze spokojem wejść w sezon

0

@AmigoBlancos podsumowanie kibicowstwa skoro kibic realu bardziej wierzy w Barcelonę to ja nie mam pytań co do niektórych użytkowikow

0

@BlaseR9 czyli collado pół roku na trybunach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?