Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ronmes cavani przy dobrych wiatrach, jimenez, auba, lacazette
1
@Messibestplayerintheworld chłop pisze coś dla zasięgu a reszta łyka
3
@kkbarca akurat auba mógłby sporo dać drużynie
0
@Messibestplayerintheworld jak to jest isak to będzie sztos
0
@escarabajo betis to zupełnie inny styl gry
0
@escarabajo myślisz się oglądałem go jak grał w betisie i u nas i dawno tak drewnianego człowieka nie widziałem, jedyna zaletą jesy to że biega dużo i szybko ale to chyba inny sport
0
@Mathew86 wolę już chyba Roberto niż Emersona
0
@tomasz.s94 cieszę się że chociaż ty rozumiesz tę sytuację
0
@BarcaInfo super informacja w sam raz na stronę związana z Barcelona
0
@Qexi kto go na tego najlepszego obrońcę wybrał bo chyba coś przeoczyłem
3
Co takiego mógłby zaoferować Barcy Emerson że są lamenty nad jego odejściem? Bieganie wzdłuż linii? Gość jest lekko mówiąc drewniany a i jego gra w defensywie to lekko mówiąc pozostawia wiele do życzenia
3
@BarcaInfo może nie pięknej gry ale przynajmniej aż tak bardzo drewnem nie zajeżdża jak od royala
3
@Bartek22 ten człowiek kompromituje się coraz bardziej
4
@BarcaInfo nie wiem co się sapiesz do @MarioVeB! Ogladales w ogóle Emersona ze ty chcesz na tym drewnie budować zespół? Ten chłop powinien w starożytnym Rzymie ciągać rydwany a nie w piłkę grać
0
@JohnnyBarca bardzo dobrze West ham prezentuje się dobrze a to będzie super wzmocnienie
0
@Borneo raz na 90 minut to sporo.....
0
@Gaz ale jednak każdy organizm jest inny
1
@Comentateiro Wernera najlepiej
0
@Cvzx przypomnę tylko ze Messi jak zaczynał łapał kontuzje co i raz a potem każdy wie jak się skończyło
0
Jeśli fati wróci po kontuzji oraz dembele to nam napastnik nie będzie aż tak potrzebny bo zarówno depay jak i Fati mogą zagrać w roli napastnika
0
@Ghotti oby te 3 pożegnać i zapomnieć
0
@Ghotti szczerze to on nie pasuje do nas, ani szybki ani dobry w obronie ani dobry w ataku już wolę tam mingueze widzieć
1
Jeśli Emerson odejdzie mam nadzieję że zmiennikiem desta będzie mingueza, pokazał się kilka razy na PO z dobre strony w defensywie, do przodu może jesy surowy technicznie ale jak idzie to do końca i jest waleczny a przede wszystkim bardziej zwrotny niż Roberto
0
@Janiama obys miał rację tego życzę
1
@czosnekfcb też jestem tego zdania on nadrabiał charakterem i tyle bo puszczał sporo baboli
6
@Herato szczerze to przychodził jako pomocnik skończył jako obrońca i zrobił kawał roboty w większości tej czarnej, jak dla mnie wielki charakter i cichy bohater sukcesów Barcelony ówczesnej
0
@DonMatteo901 w Hiszpanii to już by obaj leżeli i zwijali się z bólu
3
@vangoor wielki talent który zagrał 2 dobre mecze z ławki strzelił w poprzeczkę z Realem i chciał pensje na poziomie 1 drużyny
0
@Pablit i tak i nie bo do przodu gra świetnie więc myśli dużo ale jak przychodzi bronić to nie wie jak kryć i jak się ustawić
0
@Survier Oscar może nie ma umiejętności na topke ale ma wielki charakter