1

@Ronmes cavani przy dobrych wiatrach, jimenez, auba, lacazette

1

@Messibestplayerintheworld chłop pisze coś dla zasięgu a reszta łyka

3

@kkbarca akurat auba mógłby sporo dać drużynie

0

@Messibestplayerintheworld jak to jest isak to będzie sztos

0

@escarabajo betis to zupełnie inny styl gry

0

@escarabajo myślisz się oglądałem go jak grał w betisie i u nas i dawno tak drewnianego człowieka nie widziałem, jedyna zaletą jesy to że biega dużo i szybko ale to chyba inny sport

0

@Mathew86 wolę już chyba Roberto niż Emersona

0

@tomasz.s94 cieszę się że chociaż ty rozumiesz tę sytuację

0

@BarcaInfo super informacja w sam raz na stronę związana z Barcelona

0

@Qexi kto go na tego najlepszego obrońcę wybrał bo chyba coś przeoczyłem

3

Co takiego mógłby zaoferować Barcy Emerson że są lamenty nad jego odejściem? Bieganie wzdłuż linii? Gość jest lekko mówiąc drewniany a i jego gra w defensywie to lekko mówiąc pozostawia wiele do życzenia

3

@BarcaInfo może nie pięknej gry ale przynajmniej aż tak bardzo drewnem nie zajeżdża jak od royala

3

@Bartek22 ten człowiek kompromituje się coraz bardziej

4

@BarcaInfo nie wiem co się sapiesz do @MarioVeB! Ogladales w ogóle Emersona ze ty chcesz na tym drewnie budować zespół? Ten chłop powinien w starożytnym Rzymie ciągać rydwany a nie w piłkę grać

0

@JohnnyBarca bardzo dobrze West ham prezentuje się dobrze a to będzie super wzmocnienie

0

@Borneo raz na 90 minut to sporo.....

0

@Gaz ale jednak każdy organizm jest inny

1

@Comentateiro Wernera najlepiej

0

@Cvzx przypomnę tylko ze Messi jak zaczynał łapał kontuzje co i raz a potem każdy wie jak się skończyło

0

Jeśli fati wróci po kontuzji oraz dembele to nam napastnik nie będzie aż tak potrzebny bo zarówno depay jak i Fati mogą zagrać w roli napastnika

0

@Ghotti oby te 3 pożegnać i zapomnieć

0

@Ghotti szczerze to on nie pasuje do nas, ani szybki ani dobry w obronie ani dobry w ataku już wolę tam mingueze widzieć

1

Jeśli Emerson odejdzie mam nadzieję że zmiennikiem desta będzie mingueza, pokazał się kilka razy na PO z dobre strony w defensywie, do przodu może jesy surowy technicznie ale jak idzie to do końca i jest waleczny a przede wszystkim bardziej zwrotny niż Roberto

0

@Janiama obys miał rację tego życzę

1

@czosnekfcb też jestem tego zdania on nadrabiał charakterem i tyle bo puszczał sporo baboli

6

@Herato szczerze to przychodził jako pomocnik skończył jako obrońca i zrobił kawał roboty w większości tej czarnej, jak dla mnie wielki charakter i cichy bohater sukcesów Barcelony ówczesnej

0

@DonMatteo901 w Hiszpanii to już by obaj leżeli i zwijali się z bólu

3

@vangoor wielki talent który zagrał 2 dobre mecze z ławki strzelił w poprzeczkę z Realem i chciał pensje na poziomie 1 drużyny

0

@Pablit i tak i nie bo do przodu gra świetnie więc myśli dużo ale jak przychodzi bronić to nie wie jak kryć i jak się ustawić

0

@Survier Oscar może nie ma umiejętności na topke ale ma wielki charakter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?