3

Najpierw grizzowi Messi przeszkadzał a w tym sezonie to pewnie obecność brajta tak działa na niego że jest strasznie ograniczony

0

@Keson nie koniecznie możemy grać 3-5-2

3

@Janiama nie jest powiedziane ze w tym sezonie miałby takie liczby. Póki co gra lekko mówiąc słabo a zarabia niezłe kokosy

0

@Swistus172 wróci dembele, zostaje collado, wroci fati i aguero jest brait, depay coutinho od biedy. Z grizmanna to taki napastnik jak ze mnie baletnica

2

@LeoMessiah płaćmy 30 mln pensji zawodnikowi który nic nie wnosi i trzymajmy rok może weźmiemy w czerwcu 20 mln

0

@Janiama przecież za tgch 2 ludzi też będą grać ludzie i mogą wykręcić też solidne liczby nie będziemy grali w 9

0

@KacperVEB co mecz narzekania i chęć sprzedaży a jak już dochodzi do czegoś to lament i płacz, nic wielkiego z nim nie wygraliśmy i nie wygramy

1

Szczerze to ostatni dzwonek na sprzedaż grizmanna nawet za 50 mln. Za rok z taką grą jak obecnie i wiekiem nie będzie wart nawet 30

1

@Abominacja czyli jak pójdę do kolegi i powiem żeby mi dał 10 tysięcy i mi nie da to już nie jest przyjacielem?

3

@Djzordon gdyby nie zbyt mocni rywale Barca wygrywała by co roku LM

9

@HERORICH2 śmieszne dobry jesteś w te żarty

5

@Ghotti moriba + bezcenny Argentynski kaktus za olmo

20

Odejście Emersona to wielka szansa dla minguezy, w poprzednim sezonie podobało mi się jak grał na PO i to że jak idzie za akacja to jak przecinak do końca fakt musi się poprawić w obronie i przede wszystkim lepiej ustawiać ale myślę że przy pique czy araujo będzie to łatwiejsze do poprawy.

0

@against_modern_football oglądałem kilka jego spotkań i szczerze mówiąc nie powalał, talent to jest ale nie aż taki jak go kreują

1

@Bogan dokładnie na podsumowania i oceny przyjdzie czas, w pół roku nie da się tego syfu po naszym "geniuszu" posprzątać

2

@Ryjewski nigdy nie obniży aż tak, przecież to raj zarabiać tyle a nie ryzykować zdrowiem i się nie męczyć

0

@siewca tyle ze na PO grając ma się jakaś asekuracje i możliwość do delikatnych błędów bo w większości przypadków idzie je naprawić

0

@against_modern_football @doc dosyć sporo jak na nasze warunki ale może udałoby się jakoś zejść jeszcze z pensji griza dembele no i pjanicia

0

@doc z ciekawości pytam wiesz może ile cavani zarabia w MU?

1

@Bogan niestety rynek działa tak że nie da się sprzedać czegoś czego ktoś nie chce lub nie potrzebuje dlatego laporta i sztab nie mają łatwego zadania szkoda ze mało kto to rozumie

1

@lucca87 isak to chyba niemożliwe do zrealizowania, sociedad nie puścić go ostatniego dnia, cavani - po przyjściu Ronaldo jego liczba minut drastycznie spadnie ale wątpię żeby udało się go ściągnąć chyba że na wypozyczenie. Moreno opcja fajna ale też sporą sumę by chcieli. Według mnie auba byłby dobra opcja i Arsenal by się zgodził o ile ściągną origiego

0

@Patrykl145 za to jakby Bartek dalej rządził tego klubu mogłoby nie być w przeciągu kilku lat albo byśmy walczyli w 4 lidze

2

@Trexas tylko auba mógłby coś wnieść i stosunkowo niedużo kosztować

4

@Mr8lack dokładnie bardzo dobrze mówisz @bartek00717 tyle mówił o miłości do klubu że dziękuję za każdą minutę itp no i podziękował jak przestał mu się hajs zgadzać

1

@Ghotti cieszę się że ten sprzedawczyk już nie założy koszulki fcb oby w lipsku zrobił karierę - pieniężna bo o sportowej to w przypadku tego człowieka już raczej mowy nie ma

0

@DonMatteo901 trzeba przyznać że wyciągnęli wnioski z poprzednich sezonów i zbudowali świetna kadrę, zbilansowana oraz dość szeroką

2

@koksik2700 jakby Emerson nie wyraził zgody to by nie odszedł niczym np umtiti, kto wie może obie strony chciały tego tak samo?

0

Oby do Emersona dołączył dziś pjanić choćby na wypozyczenie no i ciekawe jakie są plany względem neto i manaja bo kadra Barcelony jest zbyt szeroka jak na ten moment

1

@Barca1992 to bardzo mądry człowiek był szkoda ze był a nie jest....

1

@Ronmes cavani przy dobrych wiatrach, jimenez, auba, lacazette

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?