2

@amanter pytanie czy np nie pożegnamy griza czy dembele po sezonie za nie najgorszą ofertę

0

@Coutinho007 niestety to jest to czego brakuje u nas np u coutinho i langleta

0

@A_Gomesinho_21 trincao na wielki potencjał tylko coś go u nas blokowało

0

@Gaz z pewnością coś w tym jest ale i tak nie oceniam go Az tak krytycznie bo spotyka na swojej drodze co rok same problemy

0

@PatrykBarca tak tylko w zasadzie tę piłkę powinni trzymać pomocnicy q nie obroncy

0

@Kz1234 jeśli Roberto będzie dalej wnosił liczby to jego liczba minut nie będzie podlegać dyskusji

0

@priest9999 myślę że sezon jesy długi i każdy z nich sporo pogra a kontuzje zawsze mogą się zdarzyć

1

@Kz1234 jest innym piłkarzem warto pamiętać ile lat Roberto grał na PO bez gry w środku pola.

0

@Kz1234 z tym bardziej do przodu to bym nie przesadzał poza tym Roberto bronią liczby które ma rzeczywiście

0

@Kz1234 a myślisz że wijnaldum jest takim wirtuozem ze grałby lepiej niż Roberto, jestem przekonany że nie

1

@Gaz pytanie dlaczego koeman nie da jemu szansy skoro rzekomo daje ja wszystkim? Nie to żebym był obrońcom rikiego

3

@PatrykBarca depay to typ piłkarza który nie odnalazłby się chyba tylko w Atletico i realu zidana. Mega indywidualny gracz dający również dużo drużynie, przebojowy i pewny siebie to przede wszystkim. W meczu z sociedad podobało mi się jak stracił piłkę i nie patrzył na obrońców tylko ruszył za zawodnikiem realu z wielką zawziętością

0

@KierownikLucas zgłosić na policję nieudana próbę porwania i znaleźć domniemanych sprawcow tylko po to żeby udanie powtórzyli zamach za karę - to jest plan idealny

0

@Borneo według mnie kiedyś to busquets wyprowadzał większość akcji bo cofał się między obronę a teraz rzadko to widzę. Wiadomo mu staramy się grać piłka i to musi nieść jakieś ryzyko za sobą

7

@equwesta akurat tej kradzieży nie zgłosiłbym na policję

1

@amanter tak ale za starych czasów to busi dużo wyprowadzał bo cofał się między obrońców i on zaczynał grę a teraz robią to obroncy

7

@patataj myślę że on zacznie się dopeiro rozkręcać widać w jego grze luz, to taki typ piłkarza których brakuje w piłce aktualnie potrafi zagrać pod publikę ale i dla zespołu jest mega przydatny bo potrafi uderzyć z daleka wykończyć i bardzo dobrze podać

3

@masq zgadzam się z tobą jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki to ten gości nie pęka gra odważnie i nie do najbliższego szkoda w tym wszystkim jest taka że najwazniszym elementem w grze obroncy jest de facto bronienie dostępu do własnej bramki

0

@Bobrowik nie no ja ci zadałem pytanie bo dla mnie post bez sensu ale ok liczę że mi odpowiesz o co w nim chodziło

0

@Bobrowik a on tam miał kolegów?

3

@PartidarioCatalan wyprowadzenie piłki to też nie powinien być aż tak ważny element bo przy odpowiedniej linii pomocy nie jest to trudny element a obrońcę powinno się rozliczać przede wszystkim z gry z "tyłu" a nie do przodu

1

@Ratamahatta Barcelona nie czaruje ale warto zwrócić uwagę jak grają rywale atletico pełza z meczu na mecz szczęśliwie zbierając punkty real również jeśli miałby ich mniej nie mógłby mieć pretensji do nikogo. Także nie tylko gra Barcy nie powala z tym że my mamy pewne "asy" w rękawie w postaci powrotu coutinho, fatiego, matsa i aguero

0

@ddanioofcb on wygląda jakby zaczął mieć problemy z psychika i koncentracja bo nie wierzę że z obroncy dobrego lub bardzo dobrego nagle taki zjazd

0

Może dobrze ze wijnaldum nie przyszedł do nas bo technicznie jest jeszcze bardziej surowy niż Roberto więc narzekań na la rambli nie byłoby końca

0

Fajnie ze widzi w sobie dużo do poprawy żeby zespół wyglądał lepiej każdy z zawodników musi od siebie dawać więcej

8

@IronSanHybrid on gra przecież na nowej pozycji której nie ma w żadnym innym zespole : znikający defensywny napastnik pseudo skrzydłowy

2

@Janiama może warto zaufać bardziej takiemu gaviemu czy demirowi którzy nie grają za miliony a mają chęć do gry i sukcesy z czasem przyjdą, swoje muszą przegrać żeby coś wielkiego osiągnąć

0

@panczo liczby go bronią jednak w przeciwieństwie np do griza

0

Roberto odwołuje a nawet odszczekuje to co kilka godzin temu myślałem i napisałem xd

0

@Uukasz_93 myślę że nawet on pjanicia z takim wysokim kontraktem by nie wcisnął a umtiti to sam nie chce odejść więc tu nawet i Mendes by nie pomógł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?