Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gontex ogólnie jeździć po turcji autem nie polecam, każdy jeździ jak chce xd xd
0
@Messibestplayerintheworld bardzo dobry ruch zarowno dla klubu jak i zawodnika
0
@lukas10 niech tam zostanie skoro mu dobrze xd
0
Co się stało z pique może ktos przybliżyć?
1
Dajcie szanse Martinowi to dopeiro początek meczu
3
@AmigoBlancos amen.....
0
@koksik2700 nie każdy ma czyste intencje, dla wielu ludzi pieniądze są najważniejsze....
1
Jeśli żądania Moriby są prawda to klub powinien go sprzedać tylko i wyłącznie gdy dostanie taka ofertę jakiej oczekuje a jeśli nie to trybuny do końca sezonu. Może postawienie sztywnych warunków i poświęcenie Moriby będzie dobrym przykładem dla reszty zawodników którzy chcą grać w pierwszym zespole Barcelony. Na wysoką pensje trzeba zasłużyć kilkoma sezonami a nie 2 spotkaniami.
0
Yves Bissouma to chyba nie spędzi za dużo czasu w brighton jak dalej będzie się tak prezentował. Ciekawe który z wielkich klubów z Anglii go weźmie
0
@cinero1996 tylko w bagaż rejestrowany, nie ma problemu czy banderola czy nie. Polecam dobrze zabezpieczyć butelkę bo walizki na lotnisku są po prostu rzucane.....
1
@Chakalaka kiedyś lubiłem tego piłkarza teraz jest dla mnie człowiekiem bez ambicji, zamiast walczyć o skład w poprzednim sezonie wolał żalić się w mediach oby się to pozbyć jak najszybciej i zapomnieć o nim za wszelką cenę
1
@Ghotti powiedzmy sobie szczerze że jeśli będzie grał z takim zaangażowaniem, poświęceniem to będzie przydatny. Wirtuozem nie był i nie będzie wiadomo brakuje mu trochę umiejętności w pewnych momentach ale dla trenera ważne jest żeby wywiązywał się ze swoich zadań. Lepszy brajtlajt z małym kontaktem niż szukanie na siłę kolejnego kota w worku
2
@Gomess Messi na początku kariery też miał problemy z kontuzjami
0
Jaką walutą najkorzystniej płacić na wakacjach w Turcji?
0
@KapiFCB zagrał fajnie ale przy 1 bramce mógł zrobić więcej tzn wyjść szybciej wyżej i skrócić możliwość zagrania do napastnika
1
Niby to pierwszy mecz i ciężko wyciągać jakieś wnioski ale fajnie zaczyna wyglądać gra w obronie gdzie widać zaangażowanie całego zespołu. Griezmann może nie aż tak widoczny jak by się chciało ale robił swoje i bardzo dobrze wspomagał desta w defensywie. Największą wartość jednak stanowi depay schodzący do środka po piłkę i wyciągający za sobą stopera robiąc przy tym dużo miejsca na prostopadła piłkę. Nawet pedri zagrał trochę odważniej niż zwykle no i brajtlajt wczoraj świetny mecz co miał wykończyć to wykończył ale i dużo pracy bez piłki. Oby drużyna dalej się rozwijała bo widać zaangazowanie i dobra atmosferę mimo przeciwności losu.
0
Martin zawodnik meczu!
0
O Boże clemą będzie remis jak nic
0
Oyarzabal kopał się po czole na euro potem na igrzyskach a tu ładuje nam bramę z 20 kilku metrów z wolnego....
0
@QuiqueSetien1958 to nie uprzedzenie a fakt
0
Garcia dobry mecz ale terwz trochę zbyt biernie stał w obronie
0
@Phoenixx a jaki jest sens trzymania jeszcze pedriego na boisku albo wpuszczenie dziś Roberto kosztem np ogrania gaviego czy nico którzy będą potrzebni na pewno w tym sezonie
0
@QuiqueSetien1958 czyli dzień cudów
3
@Dardanel podanie do przodu Roberto
6
Trochę nie rozumiem koemana czemu nie wpuszcza na ogranie demira, gaviego czy nico
1
Martin dziś zamyka mi gębę. 2 bramki fakt musiał strzelić ale praca bez piłki dziś wygląda świetnie u niego do tego pomaga w defensywie
2
Jeszcze siatkę założył przy strzale. Top napastnik
0
Martin na króla strzelców!
11
Ależ depay ma przegląd pola oczy w około głowy
0
@sevs do Ronaldinho to dużo brakuje ale sam fakt że coś samemu można zrobić indywidualnie to coś nowego w Barcy