0

@gontex ogólnie jeździć po turcji autem nie polecam, każdy jeździ jak chce xd xd

0

@Messibestplayerintheworld bardzo dobry ruch zarowno dla klubu jak i zawodnika

0

@lukas10 niech tam zostanie skoro mu dobrze xd

0

Co się stało z pique może ktos przybliżyć?

1

Dajcie szanse Martinowi to dopeiro początek meczu

3

@AmigoBlancos amen.....

0

@koksik2700 nie każdy ma czyste intencje, dla wielu ludzi pieniądze są najważniejsze....

1

Jeśli żądania Moriby są prawda to klub powinien go sprzedać tylko i wyłącznie gdy dostanie taka ofertę jakiej oczekuje a jeśli nie to trybuny do końca sezonu. Może postawienie sztywnych warunków i poświęcenie Moriby będzie dobrym przykładem dla reszty zawodników którzy chcą grać w pierwszym zespole Barcelony. Na wysoką pensje trzeba zasłużyć kilkoma sezonami a nie 2 spotkaniami.

0

Yves Bissouma to chyba nie spędzi za dużo czasu w brighton jak dalej będzie się tak prezentował. Ciekawe który z wielkich klubów z Anglii go weźmie

0

@cinero1996 tylko w bagaż rejestrowany, nie ma problemu czy banderola czy nie. Polecam dobrze zabezpieczyć butelkę bo walizki na lotnisku są po prostu rzucane.....

1

@Chakalaka kiedyś lubiłem tego piłkarza teraz jest dla mnie człowiekiem bez ambicji, zamiast walczyć o skład w poprzednim sezonie wolał żalić się w mediach oby się to pozbyć jak najszybciej i zapomnieć o nim za wszelką cenę

1

@Ghotti powiedzmy sobie szczerze że jeśli będzie grał z takim zaangażowaniem, poświęceniem to będzie przydatny. Wirtuozem nie był i nie będzie wiadomo brakuje mu trochę umiejętności w pewnych momentach ale dla trenera ważne jest żeby wywiązywał się ze swoich zadań. Lepszy brajtlajt z małym kontaktem niż szukanie na siłę kolejnego kota w worku

2

@Gomess Messi na początku kariery też miał problemy z kontuzjami

0

Jaką walutą najkorzystniej płacić na wakacjach w Turcji?

0

@KapiFCB zagrał fajnie ale przy 1 bramce mógł zrobić więcej tzn wyjść szybciej wyżej i skrócić możliwość zagrania do napastnika

1

Niby to pierwszy mecz i ciężko wyciągać jakieś wnioski ale fajnie zaczyna wyglądać gra w obronie gdzie widać zaangażowanie całego zespołu. Griezmann może nie aż tak widoczny jak by się chciało ale robił swoje i bardzo dobrze wspomagał desta w defensywie. Największą wartość jednak stanowi depay schodzący do środka po piłkę i wyciągający za sobą stopera robiąc przy tym dużo miejsca na prostopadła piłkę. Nawet pedri zagrał trochę odważniej niż zwykle no i brajtlajt wczoraj świetny mecz co miał wykończyć to wykończył ale i dużo pracy bez piłki. Oby drużyna dalej się rozwijała bo widać zaangazowanie i dobra atmosferę mimo przeciwności losu.

0

Martin zawodnik meczu!

0

O Boże clemą będzie remis jak nic

0

Oyarzabal kopał się po czole na euro potem na igrzyskach a tu ładuje nam bramę z 20 kilku metrów z wolnego....

0

@QuiqueSetien1958 to nie uprzedzenie a fakt

0

Garcia dobry mecz ale terwz trochę zbyt biernie stał w obronie

0

@Phoenixx a jaki jest sens trzymania jeszcze pedriego na boisku albo wpuszczenie dziś Roberto kosztem np ogrania gaviego czy nico którzy będą potrzebni na pewno w tym sezonie

0

@QuiqueSetien1958 czyli dzień cudów

3

@Dardanel podanie do przodu Roberto

6

Trochę nie rozumiem koemana czemu nie wpuszcza na ogranie demira, gaviego czy nico

1

Martin dziś zamyka mi gębę. 2 bramki fakt musiał strzelić ale praca bez piłki dziś wygląda świetnie u niego do tego pomaga w defensywie

2

Jeszcze siatkę założył przy strzale. Top napastnik

0

Martin na króla strzelców!

11

Ależ depay ma przegląd pola oczy w około głowy

0

@sevs do Ronaldinho to dużo brakuje ale sam fakt że coś samemu można zrobić indywidualnie to coś nowego w Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?