0

@Pogba mógł równie dobrze przebić jak Drzyzga i śliwka o byłoby marudzenie że bez ryzyka

1

Brawo dla osób które czuwają nad challenge, ciężko było dostrzec że clevenot dotknął

1

@Survier rywalizacja byłaby zacięta, ale jednak Roberto bo on przynajmniej do tyłu umie grać

2

@FCB24 dobre zawody? Co najwyżej 1 set gdzie też nie ułatwiał gry naszym środkowym pakując ich na minę

0

@jedrek7000 nie potrafi rozegrać bo to nie rozgrywający tylko wystawiający co najwyżej a to spora różnica

0

@kulek22 tak jeśli by się prezentował jak w Modenie a nie w zenicie

0

@Colon tak, siatkówka potrafi być bardzo męcząca szczególnie przy szybkim tempie meczu i długich wymianach

0

@Michael24 Simon, Hernandez, hierezuello

0

@clyde skakałem w Warszawie super uczucie chętnie skoczyłbym jeszcze raz chociaż nie zrobiłem tego ze swojej woli bo dostałem skok w prezencie

1

@MesQueUnClub96 mam taką cichą nadzieję że zrobi to nasza reprezentacja skoro ma się wszystko w historii zgadzać

0

@Kubix93 być może ale w takiej drużynie na przykład jak Polska w maore dokładne granie wystarczy w przeciwieństwie do prób "rozegrania" przez naszego fabianka. Ja dzielę rozgrywających na kreatorów i sumiennych dokładnych grających taktycznie rzemieślnikow. Najgorzej jak ten drugi proboje udawać kreatora wtedy nic z tego nie wyjdzie

0

@Kubix93 to też prawda chociaż drugi rozgrywający Włochów nie grał źle tylko brakowało tego czegoś

0

@lucca87 więc wypada że teraz będzie 2

2

@FCB24 mylisz się, zobacz Serbów genialny atak, genialny środek dobre przyjęcie a na rozegraniu "świetny" inaczej jovovic i oprócz mistrzostwa Europy żadnych sukcesów bo nie ma kto tym dobrym atakującym rozegrać,

0

@Kubix93 ja bym się nie zgodził do końca gianelli jeśli ma przyjęcie dobre to nie odstaje w rezegraniu ale jak musi grać z 3-4 metra to wiele traci choćby do christensona

1

@bixmix kiedyś był kubański rozgrywający leworęczny bodaj hierezuello i on strasznie często to robił, dodatkowo tervaporti potrafi uderzyć z drugiej piłki bo jest leworęczny a to wiele ułatwia

0

@Encore włosi bez zaytseva będą osłabieni bo vettori to nie to samo, sam juantorena tej drużyny nie pociągnie

1

@Tomo1989 kwalifikacje pokazały że fajdek nie jest pewniakiem a głównym kandydatem jest Nowicki i to on będzie faworytem właśnie przez swoją pewność i powtarzalność bo fajdek może wygrać ale równie dobrze może spalić wszystkie próby

1

@Criss18Barca zgadza się sarkazm i kultura u niego bardzo są widoczne w wypowiedziach

4

@Comentateiro w polskim sporcie kojarzy mi się stoch jako oaza spokoju i pewności siebie

2

@AmigoBlancos ja bym medalu z góry nie rozdawał bo różnie może być co już nie raz obserowalismy na tych igrzyskach

4

@Deviler Nowicki jest bardzo mocny psychicznie co pokazuje w kolejnych zawodach wysokiej rangi. Niegdy nikt na niego nie stawia jako faworyta a on zawsze z medalem wraca. Myślę że między nim a fajdkien jeśli złapie luz rozstrzygnie się walka o złoto

2

@zadafcb mercedes jest traktowany ostatnio jak święte krowy, wszystko im wolno. Jak znów Hamilton oraz mercedes wygra mistrzostwa to sędziom musza mocno podziękować bo ewidentnie są w stawce równi i równiejsi

1

Brawo dla Polaków bramo też dla Dominikany na którą mało kto liczył no i szkoda ze jednak holandia nie utarła nosa Amerykanom

1

Złoto tak jest brawo

0

To musi być medal

0

Myszka odpada przez falstart

0

@zadafcb już oficjalnie Włoch popełnił błąd

0

Prawdopodobnie medal dla myszki będzie Włoch falstart popełnił

0

@Pawlak1992 dlatego o tym mówię że Polska nie gra źle tylko ludzie w nich nie wierzą bo przegrali z Iranem gdzie ewidentnie mieli gorszy dzień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?