Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore jeszcze sole trzyma poziom
0
@fart Brazylia nie pokazuje nic specjalnego więc w tym meczu wszystko jest możliwe
0
@michal26 teraz Argentyna jest w tym miejscu w którym była Brazylia w 2 secie czyli na podłodze. Co nie zmienia mojej opinii że Brazylia jest fatalna wręcz w pewnych momentach
0
@kamilop Messi robi co może ale nieporadny atak i dziurawa obrona
0
@michal26 zgodzę się z tobą, mógł tę serię przerwać
0
@marcin000019 jak coś to gra 2, mauricio który aktualnie jest na ławce też w niej grał a dlaczego gra Lucas to już tłumaczyłem niżej
0
@michal26 falują więc zaraz może znów pójść seria dla Argentyny
0
@michal26 jak dla mnie to jedyny pozytyw w ich grze to Lucas i libero
0
Można przegrać mecz ze słabsza drużyna po walce jak polska z Iranem ale styl w jakim Brazylia przegrywa z Argentyna pozostawia wiele do życzenia. Na miejscu trenera zacząłbym się martwić bo pozytywów w ich grze jest niewiele
21
@codemat Lucas : ma chorego syna bardzo poważnie i nie chce ryzykować ewentualnego zarażenia koronawirusem
0
@QuaReL eurosport
1
@michal26 nie dość że Argentyna wygląda świetnie to Brazylia dla mnie jest bez formy, może to słabszy mecz ale z Tunezja też było podobnie tylko rywal innej klasy
0
@michal26 tego już nie odwrócą
1
Lima dziś mecz życia, nie wiem czy realizator się mylił czy na prawde ma 16/24, w ataku przeciwko Brazylii
1
Leal nie dość że ustrzelony kilka razy w przyjęciu to jeszcze podbijają go raz po raz. Słaby mecz jego i Wallacea
0
@Encore oby tego seta wygrali
0
@zadafcb z ciekawości pytam : wiesz kiedy zaczyna się lekkoatletyka
4
@Pawel13sz wieszanie prania na bernabeu
0
@agaFCB rozluźnienie i złudna pewność siebie się wkrada
0
@agaFCB kto prowadząc 2:0 nie wygywa 3 seta przegrywa 2:3 "tak leciało to siatkarskie powiedzenie xd
1
@Michael24 w to co wierzy Lucas jego sprawa. Zawodnik podjął taka decyzję ufa że to działa więc po co go oceniać
2
@Image Rosja i co mnie zdziwiło USA mimo że to nie aż taki faworyt. Polacy to dla mnie w meczu z Iranem inna drużyna, zestresowana i widać że chcieli a nie mogli lepiej że taki mecz przytrafił się teraz a nie w ćwierćfinale
0
@michal26 oni ewidentnie fizycznie nie wyglądają dobrze wystarczy spojrzeć na Wallacea który nie jest dynamiczny w 50% jak w lidze narodów, wg mnie oni są po szczycie formy i fizycznie będą wyglądać coraz gorzej
0
Brazylia nie wygląda na tym tuenieju dobrze, już w meczu z Tunezja rewelacji nie było. Swedrowski dobrze powiedział zaryzykowali ze szczytem formy na finały LN i myśleli że na jednym szczycie przejdą również igrzyska a moga nawet nie wyjść z grupy jak tak dalej pójdzie
1
@Michael24 Lucas ma chorego syna i woli grać w maseczce
0
@michal26 Portugalia ma również wirtuoza tavaresa
0
@michal26 coś w tym jest, może to południowo amerykański styl kreuje takich wirtuozów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michal26 mają kreatora i lidera w osobie de cecco, z takim człowiekiem można budować team turniejowy
0
@Kamilos84 nie wydaje mi się, Brazylia ma mecze z Rosją USA i Francja więc byliby idiotami gdyby w tych meczach dopisali sobie z góry punkty