0

@Encore jeszcze sole trzyma poziom

0

@fart Brazylia nie pokazuje nic specjalnego więc w tym meczu wszystko jest możliwe

0

@michal26 teraz Argentyna jest w tym miejscu w którym była Brazylia w 2 secie czyli na podłodze. Co nie zmienia mojej opinii że Brazylia jest fatalna wręcz w pewnych momentach

0

@kamilop Messi robi co może ale nieporadny atak i dziurawa obrona

0

@michal26 zgodzę się z tobą, mógł tę serię przerwać

0

@marcin000019 jak coś to gra 2, mauricio który aktualnie jest na ławce też w niej grał a dlaczego gra Lucas to już tłumaczyłem niżej

0

@michal26 falują więc zaraz może znów pójść seria dla Argentyny

0

@michal26 jak dla mnie to jedyny pozytyw w ich grze to Lucas i libero

0

Można przegrać mecz ze słabsza drużyna po walce jak polska z Iranem ale styl w jakim Brazylia przegrywa z Argentyna pozostawia wiele do życzenia. Na miejscu trenera zacząłbym się martwić bo pozytywów w ich grze jest niewiele

21

@codemat Lucas : ma chorego syna bardzo poważnie i nie chce ryzykować ewentualnego zarażenia koronawirusem

0

@QuaReL eurosport

1

@michal26 nie dość że Argentyna wygląda świetnie to Brazylia dla mnie jest bez formy, może to słabszy mecz ale z Tunezja też było podobnie tylko rywal innej klasy

0

@michal26 tego już nie odwrócą

1

Lima dziś mecz życia, nie wiem czy realizator się mylił czy na prawde ma 16/24, w ataku przeciwko Brazylii

1

Leal nie dość że ustrzelony kilka razy w przyjęciu to jeszcze podbijają go raz po raz. Słaby mecz jego i Wallacea

0

@Encore oby tego seta wygrali

0

@zadafcb z ciekawości pytam : wiesz kiedy zaczyna się lekkoatletyka

4

@Pawel13sz wieszanie prania na bernabeu

0

@agaFCB rozluźnienie i złudna pewność siebie się wkrada

0

@agaFCB kto prowadząc 2:0 nie wygywa 3 seta przegrywa 2:3 "tak leciało to siatkarskie powiedzenie xd

1

@Michael24 w to co wierzy Lucas jego sprawa. Zawodnik podjął taka decyzję ufa że to działa więc po co go oceniać

2

@Image Rosja i co mnie zdziwiło USA mimo że to nie aż taki faworyt. Polacy to dla mnie w meczu z Iranem inna drużyna, zestresowana i widać że chcieli a nie mogli lepiej że taki mecz przytrafił się teraz a nie w ćwierćfinale

0

@michal26 oni ewidentnie fizycznie nie wyglądają dobrze wystarczy spojrzeć na Wallacea który nie jest dynamiczny w 50% jak w lidze narodów, wg mnie oni są po szczycie formy i fizycznie będą wyglądać coraz gorzej

0

Brazylia nie wygląda na tym tuenieju dobrze, już w meczu z Tunezja rewelacji nie było. Swedrowski dobrze powiedział zaryzykowali ze szczytem formy na finały LN i myśleli że na jednym szczycie przejdą również igrzyska a moga nawet nie wyjść z grupy jak tak dalej pójdzie

1

@Michael24 Lucas ma chorego syna i woli grać w maseczce

0

@michal26 Portugalia ma również wirtuoza tavaresa

0

@michal26 coś w tym jest, może to południowo amerykański styl kreuje takich wirtuozów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 mają kreatora i lidera w osobie de cecco, z takim człowiekiem można budować team turniejowy

0

@Kamilos84 nie wydaje mi się, Brazylia ma mecze z Rosją USA i Francja więc byliby idiotami gdyby w tych meczach dopisali sobie z góry punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?