0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 dobre rozegrania są przez plecy a do przodu jest dużo słabiej niż zawsze a przyjęcie jest poki co świetne

1

@barcelonaLM Leon to bardziej Messi bo się z tym talentem urodził można powiedzieć a Ronaldo to taki ngapeth czy michailov

0

@michal26 rozegranie nie jest dobre, piłki do kurka na lewym są fatalne (mimo że to tylko 1 ustawienie) środek nie ma tempa a jak dostają to na podwójny blok, z Leonem też często gubią tempo

0

@kulek22 fakt nie zauważyłem że już grali

1

@sevs nie dość że nie daje żyć ludziom w Polsce to i w Japonii nęka naszych xd

0

@michal26 coś nie tak ze zdrowiem, na rozgrzewce atakował na 10-20%

0

Drzyzga jest do zmiany dziś, ewidentnie jego piłki nie są takie jak powinny być czy to do kurka czy do Bienia na podwójny blok

0

@Kubix93 Argentyna może stany lub Rosję zaskoczyć

0

@Tomo_95 coś w tym jest, jednak Lemański to dziwny przykład bo im starszy tym gra gorzej

0

@michal26 ja bym nie skreślał Kanady, dziś fajnie powalczyli z Włochami nie mówię że ograją Polskę czy coś ale to nie będzie łatwa przeprawa

1

@FCB24 dodatkowo środkowi stali się bardziej mobilni i lepiej czytają grę i to też wpływa na to że rozgrywający nie gubi bloku. Oczywiście siatkówka stała się bardziej fizyczna co wiąże się z tym że zagrywki są mocniejsze

0

@Encore problemem jest to że Leon mało z którym rozgrywającym gra szybko, a Drzyzga na siłę proboje mu przyspieszyć a wilfredo jest zawodnikiem bazującym na zasięgu

0

Drzyzga póki co fatalne wystawy

0

@FCB24 myślę że jakieś szanse mają, wiele zależy od atakującego bo de cecco, sole i conte bez wsparcia atakującego nie dadzą rady

1

@Pilka_jest_okragla Joan w przeciwieństwie do bartomeu nie jest głupi i na pewno zakładał wraz ze sztabem taką ewentualność także trzeba spokojnie czekać na decyzje zarządu

1

@culesjasiules Roberto będzie przesunięty do tego być może minuty dostaną gavi, nico i nowy nabytek demir

0

@Conqueror dla mnie to nieporozumienie jeden drugi i trzeci haaland,

1

@Messibestplayerintheworld donnaruma oprócz euro wielkich meczy w serię a nie zagrał a oprócz tego nie grał w ogóle w lidze mistrzów

17

@Messibestplayerintheworld ymbappe to za co? Tak na prawdę to jedynym sensowny kandydat to Leo

0

@Hasszz dokładnie w końcu po to płaci się składki zdrowotne żeby się nie leczyć! Xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kkbarca ja po prostu szybciej się upiłem a żadnych skutków ubocznych xd

2

@DanielVeB proponuję odmówić ci ewentualnego leczenia jeśli będziesz miał np wypadek samochodowy i będziesz jechał 3 km/h za szybko idąc tym tokiem rozumowania

0

@Criss18Barca być może polskie morze ma niewiele do zaoferowania, po pierwsze drogo po drugie pogoda niezbyt pewna (ten rok to wyjątek) po trzecie jak nie sinice to wojna parawanowa na plaży. W górach wg mnie trochę inna kultura panuje

0

@Janiama myślę że medal obu naszych pań będzie wielka sprawa a jednej z nich to wręcz obowiązkiem będzie zdobycie

0

@Janiama Anita jest po kontuzji ten rzut na 78 metrów był jednym z pierwszych jest na tyle doświadczona i utytułowana ze to ona będzie kandydatką nr 1 do złota mimo dobrej formy amerykanki

0

@Comentateiro mają odrębne zawody które nazywają się kolarstwo szosowe. Tam dopiero znalazłby ananasów którzy sobie pomagali w nieuczciwy sposób

0

@Hosh czyli byłeś w szatni barcy na anfield że wiesz jak było

0

@Bykunn cóż ewidentnie przegrałem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?