0

@michal26 wiem tylko tyle że odbędzie się i zagra w nim skra z rywalem który odpadnie w kwalifikacjach do LM

0

@michal26 szkoda ze w Afryce żadne drużyny nie wchodzą na poziom ligi narodów

0

@pt9 kounde ostatnio zagrał na PO i mi się bardzo podobał do tego pavard też nie jest jakimś atleta a gra w podstawie bayernu

0

@hank_moody a ile ona wynosi średnio plus minus

0

@michal26 dziś gra zupełnie inaczej bo wczoraj nie wyglądał najlepiej

0

@michal26 tak poza tematem to pamiętam jeszcze czasy jak w LS grała finlandia i bardzo podobała mi się ta drużyna, myślisz że któraś z reprezentacji z 5 rzędu może poczynic duży postęp w najbliższych latach bo ja liczę na Ukrainę i estonie

1

@michal26 zgadzam się w 100%. Szkoda ze taka drużyna z potencjałem jak Kanada trochę obniżyła loty no i Argentyna po nich więcej się spodziewałem.

0

@EleanoR ile wynosi ten podatek i czy płaca go wszyscy?

0

@hank_moody nigdzie nie jest jak w bajce bo jakby było to ludzie nie siedzieliby w PL

0

@priest9999 dlatego nie chce gayi tylko typowego obrońcę ala kiedyś abidal

0

@VenoM identyczne podejście masz jak rząd robisz coś 20 lat to się czas przebranżowić. Chyba człowiek niespełna rozumu mógł nagle wpaść na coś takiego

0

@hank_moody w PL też jest róznica w zarobkach porównaj ceny usług w okolicach Warszawy a np na Podlasiu

0

@priest9999 nigdzie nie twierdzę że gaya jesy dobrym obrońca, hiszpania gra ofensywny futbol i może Lucho inaczej układa zespół taktycznie zakrywajac trochę albę

0

@michal26 wiem wiem ale nadal bez gry to włosi z pełnym składzie to jedna wielka nie wiadoma mogą nawet nic nie osiągnąć albo dużo wygrać

0

@VenoM nie mam potrzeby jechać do Niemiec a nie wiem po co mi to piszesz skoro rozmawiamy o paliwie, zacznij uważnie czytać a nie wyjmujesz argumenty z 4 liter

0

@hank_moody dlaczego podajesz netto jak my i o Polsce i o Niemczech mówimy w brutto nie przekłamuj faktów

0

@VenoM zastanów się co mówisz, pomysl że bez rolnictwa nie byłoby niczego

1

@Kgorecki2500 dokaldnie poza tym głównym zadaniem obroncy jak nazwa wskazuje jest obrona w której jest fatalny a nie liczby bramek i asyst

2

@VenoM skoro mają tak dobrze to ja Ci proponuję żebyś nim został może zmienisz zdanie i zobaczysz ile trzeba zainwestować żeby się zwróciło nie mowie już o zysku. A to że biorą kasę to mnie nie dziwi bo inaczej małe gospodarstwa nie miałyby sensu

4

@Kubsoleon dobrym to on jest ale nie obrońcom a wahadlowym bo w obronie to on nie jest aktualnie żadna wartością dodana

0

@FCB_dimiC przecież rozmawiamy tylko o cenie paliwa a nie o tym jak tam się żyje

1

@Fartlow i właśnie o to mi chodzi bo nie jestem w stanie sam tego stwierdzić bo tam nie byłem, posiłkuje się statystyka i chodzi mi jak napisałeś o przepaść w płaceniu za paliwo w porównaniu do zarobków

0

@Fartlow dlatego porównałem że u nas zarabia się 4 "tysiące i u nich też tylko u nas paliwo kosztuje prawie 6 zł a u nich niecale 2 bo nie można tego zamieniać na waluty bo wtedy traci to sens

0

@michal26 USA nie wygląda najlepiej póki co widać że brakuje im Russela i sander w formie sprzed kontuzji, włosi to wielka nie wiadoma zajcew może tak szybko jak nakręcić zespół to go zabić więc kluczem będzie wyłączenie właśnie jego. Najbardziej obawiałbym się Rosji oraz Brazylii bo oni jakoś na turnieje olimpijskie się zawsze spinają

23

@FCB_dimiC średnie wynagrodzenie w Niemczech 3900 za rok 2020 sory ze napisałem że Niemiec zarabia 3 a nie 4

11

@michal26 aktualnie najważniejszym argumentem wyborczy wśród wyborców partii rządzącej jest 500+i socjal huk z tym że kosztem wysokich cen więc tych ludzi nie zmienisz

81

@VenoM co nie zmienia faktu że jest taniej, Niemiec zarabiając 3000 tys euro płaci po 1.53 a Polak zarabiać 3000 zł płaci po 5.77

53

@Janas11224 nowy ład 2021

0

@michal26 mecz powinien być zacięty pytanie kto mentalnie lepiej podejdzie do meczu bo dostać 3:0 w półfinale w przypadku obu drużyn na pewno boli

0

@jakub1906 nie wszędzie niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?