3

@Bocheno1 sąsiad? Przecież to Słowenia nie Słowacja

1

Cieszy fakt jak zaczęlismy grać blokiem być może wejście Nowakowskiego wiele zmieniło bo murujemy swoją stronę Słoweńcom że ciężko im się przebić

1

@Encore zgodzę się w 100%. Tylko bruno ma podobnie dobra zagrywke i christenson ale oni tylko mocno biją

0

@michal26 dokaldnie środkiem mając bienka trzeba grać. Być może to taktyka ze względu na niskiego rozgrywającego i nie aż tak wysokiego urnauta na skrzydle

1

@michal26 mało jest pipa ale to z obu stron a z naszej szczególnie szkoda bo zawsze dobrze nam to wychodziło i była to dobra broń

1

@zadafcb ciekawie po starcie będzie bo Perez i Norris na miękkich jak któryś z nich ogra Hamiltona będącego na średnich to zrobi robotę maxowi trzymając Lewisa z tyłu

0

@Lordzi Leon jeszcze nie włączył swojej zagrywki. Jak to zrobi to i ten libero zgaśnie szybko. Tak apropo to jak przed chwilą

1

@zadafcb pit był pewniakiem od początku do końca. Nie grał na początku w lidze narodów bo miał indywidualne przygotowania do igrzysk wiedząc że nie musi walczyć o skład bo w nim jest

1

@Lordzi mi jako libero zawsze łatwiej odbierało się mocne zagrywki z wyskoku niż takie kombinowane lub floaty więc to nie dziwi

1

@Encorez@Encore 2018 ale od meczu z Serbia :)

1

@Encore jestem dziwnie spokojny dziś o grę chłopaków są w stanie dogonić Słoweńców

1

@soczeq Zagumnym nigdy nie będzie ale jest dość powtarzalny.

0

@soczeq któż za niego?? Komenda Janusz nie ta bajka nie teraz

1

@VenoM cóż fabian nigdy rozgrywającym nie był co najwyżej wystawiającym

1

@zadafcb verstappen na pośrednich niewiele wolniejszy od Norrisa i Pereza na miękkich. Świetne tempo maxa

1

@zadafcb między 1 a 12 mniej niż 0. 5sekundy świetnie się na to patrzy

3

@adi7adi8 to był prawdziwy rollercoaster emocjonalny, mecz wygrany nie umiejętnościami i forma a sercem i odwaga

1

@michal26 są ludzie którym się podoba bardzo liga włoska i te mecze określają jako super (wg mnie nie). Jeszcze finał igrzysk Rosja - Brazylia był super jak muserski przeszedł na atak

1

@michal26 dokaldnie chyba lepsze tylko mecze były (finały) skra - resovia wg mnie. Mecz na wysokiej jakości po obu stronach

0

@Kamilos84 nie nazwy tylko to całkiem nowe rozgrywki bo ligi światowej już nie ma. Francja dziś nie była żadnym wyznacznikiem powtórzę jeszcze raz.

2

@Mario96w nie nic nie gwarantuje oprócz kasy Pucharu i możliwości gry z najlepszymi

0

@Kamilos84 lidze narodów jak coś, Brazylia ograla dziś słabiutka Francję więc to żaden wyznacznik wielkiej formy

3

Nowakowski.... Jak ja uwielbiam tego zawodnika, nie widać go w 1 planie ale w statystykach zawsze wysoko punktuje. Bardzo niedoceniany zawodnik (najbardziej utytułowany reprezentant Polski) z genialnym czuciem na bloku jednym z najlepszych ma świecie

0

@Kamilos84 na MŚ 2 razy od nas dostali w najwazniszym meczu to czemu teraz mielibyśmy przegrać?

5

@soczeq gówno to grali nasi na euro a tu rywal stawia twarde i bardzo trudne warunki, pzoa tym mecz punkt za punkt wyrównany to nw jak można nazwać grę gownem, poza tym gra się do 3 wygranych setów a nie 1

3

Pytanie czy kontuzja kochanowskiego to coś poważnego czy nie. Szkoda by było gdyby jakiś uraz wyeliminował go w tym momencie

1

@Uukasz_93 jakby nie patrzeć Polacy zamknęli im drogę

0

Co trzeba przyznać to Słowenia genialnie gra blok-obrona. Szczególnie dużo mają bloków pasywnych po których wyprowadzają kontry

1

@michal26 dokładnie jak nie my to kto?

0

W sumie w całej kadrze tylko lomacz i nowakowski zagrywają floatem bo zagrywka bienka to ala zagrywka z wysoku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?