Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bocheno1 sąsiad? Przecież to Słowenia nie Słowacja
1
Cieszy fakt jak zaczęlismy grać blokiem być może wejście Nowakowskiego wiele zmieniło bo murujemy swoją stronę Słoweńcom że ciężko im się przebić
1
@Encore zgodzę się w 100%. Tylko bruno ma podobnie dobra zagrywke i christenson ale oni tylko mocno biją
0
@michal26 dokaldnie środkiem mając bienka trzeba grać. Być może to taktyka ze względu na niskiego rozgrywającego i nie aż tak wysokiego urnauta na skrzydle
1
@michal26 mało jest pipa ale to z obu stron a z naszej szczególnie szkoda bo zawsze dobrze nam to wychodziło i była to dobra broń
1
@zadafcb ciekawie po starcie będzie bo Perez i Norris na miękkich jak któryś z nich ogra Hamiltona będącego na średnich to zrobi robotę maxowi trzymając Lewisa z tyłu
0
@Lordzi Leon jeszcze nie włączył swojej zagrywki. Jak to zrobi to i ten libero zgaśnie szybko. Tak apropo to jak przed chwilą
1
@zadafcb pit był pewniakiem od początku do końca. Nie grał na początku w lidze narodów bo miał indywidualne przygotowania do igrzysk wiedząc że nie musi walczyć o skład bo w nim jest
1
@Lordzi mi jako libero zawsze łatwiej odbierało się mocne zagrywki z wyskoku niż takie kombinowane lub floaty więc to nie dziwi
1
@Encorez@Encore 2018 ale od meczu z Serbia :)
1
@Encore jestem dziwnie spokojny dziś o grę chłopaków są w stanie dogonić Słoweńców
1
@soczeq Zagumnym nigdy nie będzie ale jest dość powtarzalny.
0
@soczeq któż za niego?? Komenda Janusz nie ta bajka nie teraz
1
@VenoM cóż fabian nigdy rozgrywającym nie był co najwyżej wystawiającym
1
@zadafcb verstappen na pośrednich niewiele wolniejszy od Norrisa i Pereza na miękkich. Świetne tempo maxa
1
@zadafcb między 1 a 12 mniej niż 0. 5sekundy świetnie się na to patrzy
3
@adi7adi8 to był prawdziwy rollercoaster emocjonalny, mecz wygrany nie umiejętnościami i forma a sercem i odwaga
1
@michal26 są ludzie którym się podoba bardzo liga włoska i te mecze określają jako super (wg mnie nie). Jeszcze finał igrzysk Rosja - Brazylia był super jak muserski przeszedł na atak
1
@michal26 dokaldnie chyba lepsze tylko mecze były (finały) skra - resovia wg mnie. Mecz na wysokiej jakości po obu stronach
0
@Kamilos84 nie nazwy tylko to całkiem nowe rozgrywki bo ligi światowej już nie ma. Francja dziś nie była żadnym wyznacznikiem powtórzę jeszcze raz.
2
@Mario96w nie nic nie gwarantuje oprócz kasy Pucharu i możliwości gry z najlepszymi
0
@Kamilos84 lidze narodów jak coś, Brazylia ograla dziś słabiutka Francję więc to żaden wyznacznik wielkiej formy
3
Nowakowski.... Jak ja uwielbiam tego zawodnika, nie widać go w 1 planie ale w statystykach zawsze wysoko punktuje. Bardzo niedoceniany zawodnik (najbardziej utytułowany reprezentant Polski) z genialnym czuciem na bloku jednym z najlepszych ma świecie
0
@Kamilos84 na MŚ 2 razy od nas dostali w najwazniszym meczu to czemu teraz mielibyśmy przegrać?
5
@soczeq gówno to grali nasi na euro a tu rywal stawia twarde i bardzo trudne warunki, pzoa tym mecz punkt za punkt wyrównany to nw jak można nazwać grę gownem, poza tym gra się do 3 wygranych setów a nie 1
3
Pytanie czy kontuzja kochanowskiego to coś poważnego czy nie. Szkoda by było gdyby jakiś uraz wyeliminował go w tym momencie
1
@Uukasz_93 jakby nie patrzeć Polacy zamknęli im drogę
0
Co trzeba przyznać to Słowenia genialnie gra blok-obrona. Szczególnie dużo mają bloków pasywnych po których wyprowadzają kontry
1
@michal26 dokładnie jak nie my to kto?
0
W sumie w całej kadrze tylko lomacz i nowakowski zagrywają floatem bo zagrywka bienka to ala zagrywka z wysoku